امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی‌سنتر در مراسم لانچ Helghast Edition Unboxing + Killzone 3
[تصویر:  files_news__front-pic%5Bw200h200mresizeByMaxSize%5D.jpg]

شرکت سونی به مناسبت عرضه یکی از بزرگترین بازی‌های خود در سال جاری یعنی Killzone 3، اقدام به برگذاری مراسمی در خاور میانه با حضور رسانه‌های مرتبط با دنیای گیم در منطقه نمود. در همین راستا از سایت بازی‌سنتر نیز برای شرکت در این مراسم دعوت به عمل آمد که در ادامه گزارشی مختصری از آن می‌خوانید.

من به عنوان نماینده سایت در این مراسم حضور داشتم، در ابتدا که وارد محل برگذاری شدم خیلی تعجب کردم، محیطی با زمین شنی که چادرهایی با علامت‌های ISA در آن نصب شده بودند. دو نفر با لباس‌های سراسر سیاه که ماسک نیز بر صورتشان زده بودند در هنگام ورود به من خوش آمد گفتند و مسیر ورودی را نشان دادند. وارد محوطه که شدم مسئولین شرکت PR سونی که از قبل آشنایی باهم داشتیم را ملاقات کردم که توضیحاتی در مورد مراسم دادند و گفتند باید لباس مخصوص ISA را بپوشم و منتظر جنگ! باشم. جنگ! می تونستم حدس بزنم که مسابقه paintball در انتظارمونه. بعد از چند دقیقه انتظار به همراه چند خبرنگار از دیگر رسانه‌ها وارد یکی از چادرهای ISA شدیم. داخل چادر یک کاپیتان مخوف ISA ایستاده بود، به نظر میومد بازیگریه که سونی برای بازی کردن این نقش استخدام کرده، خیلی جدی و خشن بود به سبک افسرهای ارتش که توی تلویزیون می‌بینید. اولش از طرز حرف زدن و رفتارش زدم زیر خنده اما کاملاً جدی سرم داد کشید که ساکت بشم. در ادامه در مورد نیروهای ISA و Helghast و خطر مرگ تو میدون چنگ با همون لحن جدی توضیحاتی داد. بعد از اتمام صحبت‌هاش ما رو به سمت محوطه paintball راهنمایی کردند. ماسک و تفنگ‌های مخصوص را به دستمون دادند و با سرعت وارد محوطه شدیم. از اونجایی که ما سرباز ISA محسوب می‌شدیم طرف مقابل هم که از قبل داخل محوطه انتظار مارو می‌کشید سربازهای Helghast بودند. محیط را به بهترین نحو مانند یک منطقه جنگی درست کرده بودند، در وسط محوطه دود زیادی پخش شده بود که دید رو کاملاً مختل کرده بود هر از چندگاهی هم صدای هلی‌کوپتر و فریاد سربازها در اطراف محوطه پخش می‌شد. طبیعتاً سنگرهایی هم در گوشه و کنار محوطه قرار داشت برای پنهان شدن و تیراندازی بهترٰ البته چشمتان روز بد نبینه، در اون تاریکی چندتا تیر paintball هم به من خورد که درد عجیبی داشتند اما من هم به خدمت چند تن از Helghastها رسیدم بعد از اتمام بازی وارد بخش اصلی مراسم شدیم که باجه‌های مختلف Killzone 3 را قرار داده بودند تا خبرنگاران بازی را امتحان کنند. قابلیت بازی با کنترل Move و تصویر 3D نیز فراهم بود، در ابتدا چون به کنترل Move در Killzone آشنا نبودم، مدتی طول کشید تا به نحوه کنترل آن عادت کنم اما در ادامه بازی بسیار لذت بخش شد. لازم به ذکر است که نقد و تحلیل کامل بازی نیز به زودی بر روی سایت قرار می‌گیرد. اما بعد از گپ و گفتگویی مختصری با دیگر خبرنگاران که در آنجا حضور داشتند و صرف شام، مسئولان اعلام کردند که سوپرایزی برای ما در نظر گرفتند. قرار بود تنها یک نسخه از پک Helghast Edition بازی را به کسی که برنده مسابقه اهدا کنند. اما مسابقه چه بود؟ آن پک داخل زمین paintball پنهان شده بود و برای پیدا کردنش باید دوباره وارد زمین می‌شدیم، اما این بار بدون تفنگ، در حالی که نیروهای Helghast به سمت ما شلیک می‌کردند، هر کسی که پک را پیدا می‌کرد برنده Helghast Edition می‌شد. با خوش شانسی فراوان در همان 2-3 دقیقه اول من (نماینده سایت بازی‌سنتر) پک را پیدا کردم که باعث شد بقیه همکارای گرامی بنده را چپ چپ نگاه کنند. در پایان مراسم نیز به هرکدام از خبرنگاران یک نسخه از بازی به عنوان Review Copy اهدا شد تا پوشش مناسبی از بازی داشته باشند. برای پایان دادن مراسم نیز کاپیتان معروف بالای منبر رفت و به خبرنگاران عزیز اطلاع داد که الان آزاد هستن و می‌تونند محل را ترک کنند.

[تصویر:  middle_copy.jpg]

در آخر باید بگم قرار بود طی این مراسم مصاحبه‌ای با آقای Tim Stokes مدیر SCE در خاور میانه داشته باشیم که متاسفانه ایشون در مراسم حضور نداشتند اما ما قول گرفتیم که حتماً از طریق ایمیل مصاحبه‌ای با ایشان داشته باشیم که به زودی این مصاحبه را نیز از سایت بازی‌سنتر می‌خوانید.

منبع
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نسخه‌ی The Last of Us Part 2 Ellie Edition به طور کامل به فروش رفت | نسخه‌ی Collector White Beard 0 775 09-26-2019, 09:53 PM
آخرین ارسال: White Beard
  ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی Cyberpunk 2077 در مراسم EGX Berlin 2019 به نمایش در خواهد آمد White Beard 0 1,010 09-24-2019, 12:01 AM
  نامزد‌های مراسم Golden Joystick Awards 2019 مشخص شدند PC FAN 0 1,087 09-21-2019, 11:12 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  ایو گیلموت: بازی Beyond Good And Evil 2 احتمالا تاثیر بزرگی را بر صنعت بازی‌های ویدئو PC FAN 0 1,320 09-20-2019, 08:38 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  The Last of Us Part II در مراسم Madrid Game Show به نمایش گذاشته می‌شود White Beard 0 772 09-17-2019, 11:15 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان