امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی جدید و رایگان Crash ساخته شده توسط طرفداران
سلام,
ما یک بازی کاملاً رایگان از روی بازی معروف Crash Bandicoot به صورت Fan made ساختیم, خیلی وقته که بازیکنا یه کرش جدید بازی نکردن برای همین ما دست به کار شدیم و الان این بازی هیجانی به سبک Endless Runner رو تقدیمتون میکنیم.
حتی کاراکترهای بازی رو بازسازی کردیم که حس تازه بده و گرافیک امروزی بازی های موبایل رو برسونه.
برای اینکه ارزش تکرار بازی بیشتر بشه هم شما میتونید با الماس هایی که در طول بازی جمع میکنید در منوی بازی آپگرید و چیزهای دیگه بخرید و همینطور کاراکترهای دیگر را باز کنید.
تصاویر بازی :

[تصویر:  Ahmad.crashrunner0.jpg]

[تصویر:  Ahmad.crashrunner4.jpg]

[تصویر:  Ahmad.crashrunner3.jpg]

این بازی رو میتونید از لینک زیر برای موبایلِ اندرویدیتون دانلود کنید [تصویر:  1.gif]

کراش دونده در کافه‌بازار برای اندروید

در صورتی که از این بازی خوشتون اومد به بازی 5 ستاره بدین که ما هم با انرژی بیشتر بازم از این کارا بکنیم.

این هم تریلر بازی :

www.aparat.com/v/0G61T
پاسخ
سگا بازی کنم از این بهتره
برای جاوا درست میکردید سنگین تر  بود
پاسخ
شما همون سگا رو بازی کن نمی خواد حرف بزنی می دونی واسه همین هم چقدر زحمت می کشن؟ اصلا همینو می تونی درست کنی؟
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
(04-14-2016, 02:05 AM)Lightninghero نوشته است: شما همون سگا رو بازی کن نمی خواد حرف بزنی می دونی واسه همین هم چقدر زحمت می کشن؟ اصلا همینو می تونی درست کنی؟
آره میرم سگا بازی میکنم  به تو ربطی داره ؟
حرف زدن من به تو ربطی داره ؟
چه زحمتی حداقل یه هفته ؟؟؟
بخوام درست میکنم ولی حوصله ی ساخت آشغال ندارم
پاسخ
ای وای معلومه که ربط داره وقتی تو یه تاپیک نظر میدی به همه ربط داره چون نظرتو به اشتراک گذاشتی
در مورد طول کشیدنش هم از یه بازی ساز می پرسم و بهت می گم

خب وقتی سر چیزی زحمتی کشیده میشه درست نیست بگی اشغاله اینطوری به هیچ جا نمی رسیا ! 
همه چیز از همین بازیا شروع میشه و تو با این حرف زنندت باعث میشی سازنده امیدش نسبت پیش رفت کم بشه که باز بستگی به روحیه سازنده داره...
خب ببین تو حتی حوصله ساخت اینو هم نداری پس چطور می تونی حرفی بزنی؟ حداقل صاحب تاپیک حوصلشو داشته و ساخته می تونی هر موقع درست کردی با احترام بگی که بره سراغ یه کار دو بعدی تازه
پاسخ
(04-14-2016, 10:31 AM)Lightninghero نوشته است: ای وای معلومه که ربط داره وقتی تو یه تاپیک نظر میدی به همه ربط داره چون نظرتو به اشتراک گذاشتی
در مورد طول کشیدنش هم از یه بازی ساز می پرسم و بهت می گم

خب وقتی سر چیزی زحمتی کشیده میشه درست نیست بگی اشغاله اینطوری به هیچ جا نمی رسیا ! 
همه چیز از همین بازیا شروع میشه و تو با این حرف زنندت باعث میشی سازنده امیدش نسبت پیش رفت کم بشه که باز بستگی به روحیه سازنده داره...
خب ببین تو حتی حوصله ساخت اینو هم نداری پس چطور می تونی حرفی بزنی؟ حداقل صاحب تاپیک حوصلشو داشته و ساخته می تونی هر موقع درست کردی با احترام بگی که بره سراغ یه کار دو بعدی تازه
خوب خودتم میگی دیگه ندارم  
حوصله ندارم برنامه ای بسازم که بعدش به یه سایت آشغالی مثل کافه بازار بزارم که بعدش یه چند تا اسکل بیان دانلود کنن بعد نظر بدن 
این پیشرفت نیست پسرفته 
بهتره دیگه تمومش کنی چون نه من نه تو به جایی نمیرسیم
پاسخ
نه من کاری نکردم بخوام تمومش کنم 
هر کاری که توش زحمتی داشته باشه پیش رفته 
خب به جای این حرفا می تونی سازنده رو راهنمایی کنی تا بره سراغ یه چیز بهتر نه حرفای زننده 
یک سری حرف ها هم که اینجا اسپم محسوب میشه در پروفایلت می گم
پاسخ
با تشکر از دوستان  S0 (24)
لازم به ذکرِ که بگم این بازی اولمون نیست ؛ ما کلاً بازی های رایگان برای طرفدارای خاصی میسازیم , اگر شما برین بازی های قبلی ما رو ببینید طرفدارای بسیار زیادی داریم.
برای مثال بازی زیر :
https://cafebazaar.ir/app/com.Ahmad.spongebobstar/?l=fa
حدود 250 هزار تا نصب فعال داره. ۱۹٬۵۹۲ پنج ستاره
و این بازی :
https://cafebazaar.ir/app/com.Ahmad.Ben10Fighter/?l=fa
بیش از 140 هزار نصب فعال. ۱۵٬۱۸۷ پنج ستاره
دقیقاً هر دفعه هر کدوم رو توی انجمن های مختلف به اشتراک گذاشتیم کسانی بودند که به ما بگن آشغال ساختید ولی با تعداد نصب فعال و پنج ستاره ای که گرفتیم همه شوکه شدند. S0 (5)
پاسخ
مشکل این اشخاص این هست که بازی هاتون را دارند با بازی ها خارجی مقایسه می کنند به خواطر همین می گن اشغاله در حالی که باید با هم رده های خودتون مقایسه بشید
پاسخ
(04-14-2016, 11:46 AM)Lightninghero نوشته است: مشکل این اشخاص این هست که بازی هاتون را دارند با بازی ها خارجی مقایسه می کنند به خواطر همین می گن اشغاله در حالی که باید با هم رده های خودتون مقایسه بشید
من منظورم این نبود که با بازیای خارجی مقایسه کنم 
مشکل اینه که دارن آشغال میسازن به جای بازی

(04-14-2016, 11:42 AM)Hotsun نوشته است: با تشکر از دوستان  S0 (24)  , 
لازم به ذکرِ که بگم این بازی اولمون نیست ؛ ما کلاً بازی های رایگان برای طرفدارای خاصی میسازیم , اگر شما برین بازی های قبلی ما رو ببینید طرفدارای بسیار زیادی داریم.
برای مثال بازی زیر :
https://cafebazaar.ir/app/com.Ahmad.spongebobstar/?l=fa
حدود 250 هزار تا نصب فعال داره. ۱۹٬۵۹۲ پنج ستاره
و این بازی :
https://cafebazaar.ir/app/com.Ahmad.Ben10Fighter/?l=fa
بیش از 140 هزار نصب فعال. ۱۵٬۱۸۷ پنج ستاره
دقیقاً هر دفعه هر کدوم رو توی انجمن های مختلف به اشتراک گذاشتیم کسانی بودند که به ما بگن آشغال ساختید ولی با تعداد نصب فعال و پنج ستاره ای که گرفتیم همه شوکه شدند. S0 (5)
وجدانن خودتون اینارو  بازی میکنی ؟؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نینتندو در وب سایت خود از بازی جدید Mario + Rabbids خبر داد unco.tech 0 4,350 06-12-2021, 09:44 PM
آخرین ارسال: unco.tech
  تحریمایران توسط گوگل! parsarad 1 4,940 04-07-2021, 06:06 PM
آخرین ارسال: ram51
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,664 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,274 10-22-2019, 09:38 PM
آخرین ارسال: White Beard
  Alan Wake American Nightmare و Observer هم‌اکنون در فروشگاه اپیک گیمز رایگان هستند White Beard 0 1,083 10-18-2019, 09:33 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان