امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی جدید یکی از خالقان سری Halo معرفی شد: Disintegration
بازی جدید یکی از خالقان سری Halo معرفی شد: Disintegration

[تصویر:  download-2-250x187.jpg]

بازی جدید یکی از خالقان سری Halo امروز معرفی شد و طبق اخبار منتشر شده، Disintegration نام دارد.

قطعا جذاب است که بازی جدید خالقان Halo را مشاهده کنیم. این بازی ساخته‌ی دستان کسانی است که توانسته‌اند یکی از بزرگ‌ترین عناوین سبک شوتر اول‌شخص را خلق کنند و البته نماد شرکت اکس‌باکس را به خود اختصاص دهند.

این بازی امروز معرفی شده است ولی اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست و سازندگان بیان کرده‌اند که در آینده‌ای نزدیک و در مراسم Gamescom در ماه آینده، اطلاعات بیشتری از بازی منتشر خواهد شد. سازندگان بازی چنین اعلام کرده‌اند:

نقل‌قول:
من بسیار هیجان‌زده هستم تا پروژه‌ای را که برای مدتی برروی آن کار کرده‌ایم را به شما معرفی کنم. من نمی‌توانم صبر کنم تا در ماه آینده در طی مراسم Gamescom اطلاعات بیشتری در این رابطه به شما دهم.

در قسمت زیر می‌توانید تریلری که از این بازی منتشر شده است را مشاهده کنید.

https://www.aparat.com/v/LpRym
[font=Comic Sans MS]دانلود تمامی کیفیت‌ها در کانال آپارات فروم گیمفا[/font]

[font=Comic Sans MS]منبع[/font]

[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  از شخصیت جدید بازی Samurai Shodown رونمایی شد White Beard 0 1,457 10-10-2019, 11:03 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی واقعیت مجازی The Walking Dead: Saints and Sinners معرفی شد White Beard 0 1,473 10-03-2019, 10:18 PM
  بازی Martha is Dead با نمایش تریلری معرفی شد White Beard 0 1,482 10-02-2019, 10:18 PM
  Inside Xbox | تیزر جدید Code Vein، باس‌های Blade Bearer و Canoneer را نشان می‌دهد White Beard 0 1,309 09-25-2019, 10:43 PM
  تریلری جدید از Daemon X Machina که ابهامات را برطرف می‌کند White Beard 0 1,137 09-17-2019, 02:01 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان