امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی جذاب Hidden & Dangeruse 2
Rainbow 
سلام مجدد
یه بازی تقریبا قدیمی و قشنگ دیگه رو می خوام معرفی کنم . بازی HIDDEN & DAGERUSE 2 . نمی دونم بازی کردید یا نه . به نظرم مال سال 2003 باشه . الان تو هارد ندارمش و متاسفانه سی دیش رو هم نمی دونم چیکار کردم . البته مثل که آپدیت های جدید میشه بهش اضافه کرد . اول دموی این بازی رو توی یه سی دی دیدم و بازی کردم و خوشم اومد و یه مدت دنبالش بودم تا بالاخره چند سال پیش خریدمش .
داستان بازی در مورد سربازان متفقین است که در جنگ جهانی دوم مأموریت هایی بهشون داده میشه و باید اون ها رو انجام بدن .
بازی به سبک بازی های گروهی مثل ghost recon و brothers in arms است و شما فرماندهی یه گروه رو دارید و باید اونها رو هدایت کنید تا ماموریت انجام بشه .
بالطبع گرافیک بازی نسبت به بازی های امروزی پایین تره . سازندگان بیشتر سعی کردند از texture استفاده کنند تا objects ولی تنوع بازی اینقدری هست که این گرافیک ساده شما رو اذیت نکنه ! محیط بازی تقریبا عاری از دود و غبار است و به تعبیر من (شفاف) ساخته شده . البته نه اینکه نباشه ولی مثل بعضی بازی ها نیست که الکی شلوغش کرده باشه و همش special effect های سنگین در بازی درست کرده باشن که دهن CPU و RAM و GRAFIC CARD شما رو سرویس کنه .
مراحل بازی متنوع طراحی شده و از همه قشنگ تر اینه که شما در انتخاب اسلحه و سایر لوازم و تجهیزات و حتی لباس هم آزاد هستید .
می تونید بعضی جاها رو مین گذاری کنید ( تله انفجاری یادم نیست که آیا میشد بذاری یا نه !). حتی لباس و تجهیزات سربازان کشته شده آلمانی رو میتونید بردارید و می تونید سوار وسایل نقلیه مختلف بشید و از اونها استفاده کنید .
در هر زمانی میتونید به جای هر کدام از کاراکترهای بازی قرار بگیرید و کنترل اونها رو به دست بگیرید . حتی میتونید تفنگ و سایر لوازمتون رو با هم عوض کنید . خلاصه این (تنوع انتخاب) خیلی بازی رو جذاب میکنه .
البته به بلبشو بودن battle field1 نیست . اون بازی بازیه بی هدفیه و گرافیکشم تعریفی نداره . اگر قراره آدم مولتی پلیر هم بازی کنه بهتره از battle field2 به بعد رو بازی کنه . شماره یک مالی نیست.
هوش مصنوعی افراد تیم خوبه! وقتی یه جا رو بهش می سپری و میگی هواش رو داشته باش ، طرف درست و حسابی دفاع میکنه و خلاصه حقوقی که از ارتش میگیره رو حلال میکنه [تصویر:  biggrin1.gif] . تیر اندازی ها هم تقریبا دلچسبه . هم وقتی خوب تیر بزنی طرف خوب میمیره و هم اینکه اگه دشمن خوب تیر بزنه شما خوب میمیری [تصویر:  biggrin1.gif] .
صدا گذاری هم خوبه و حداقل من ایرادی درش ندیدم .
ببینید ! بازی زیبا صرفا بازی ای نیست که گرافیک خوبی داشته باشه ! بلکه اگر یک بازی داستان قوی ، تنوع خوب و ایده های جدید داشته باشه ، هر چند هم گرافیکش مشکل داشته باشه باز هم دلنشین خواهد بود !یک مرحله است که شما باید از یک روستا که دور تا دورش دیوار داره در مقابل آلمانها دفاع کنید . وسط روستا یه ساختمونی شبیه به مسجد داره . آقا ما هم نامردی نکردیم و با برو بچ بر اساس یک نقشه خوب ( مین گذاری ، بستن گلوگاه ها ، استقرار یک تک تیر انداز در بالای مناره ، استفاده از بازوکا بر ضد تانک ها و . . . ) چنان دفاع جانانه ای از روستا کردیم که نگو و نپرس . با اجازتون آهنگ بازی رو قطع میکردم و از توی ویندوز آهنگ سریال سیمرغ (شهید کشوری) رو هم در زمان نبرد تو هد ست پخش میکردم ، یه حال و هوایی به آدم دست میداد انگار داری تو سال 59 از خرمشهر دفاع میکنی !خلاصه ارزش بازی کردن داره به نظرم ! اگر گیرتون اومد از دستش ندید .
اینم توضیحاتش در ویکی پدیا http://en.wikipedia.org/wiki/Hidden_&_Dangerous_2
اینم یه سایتی که به نظرم بشه دموی بازی رو از اونجا داونلود کرد.http://www.hidden-and-dangerous.net/hd2/files.php
[تصویر:  hidden-dangerous-2-3.jpg]

[تصویر:  hidden-and-dangerous-2-screenshot-ME0000384653_2.jpg]

اکثر مردم ، وقتی به یک نصیحت گوش میدهند که دیگر دیر شده است .

پاسخ
این الان بررسی بازی بود یا نظر خودتون نسبت به بازی ؟! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ
شما دوست داری کدومش باشه ؟ اول متن رو بخون بعد دموی بازی رو داونلود کن بشین بازی کنن ببین اینایی که گفتم راسته یا نه . آدم میخواد بازی نقد کنه باید راجب بازی صحبت کنه دیگه ! نه ؟ اگر راجب داستان و گیم پلی و موسیقی و صداگذاری حرف نزنم ، پس راجب چیش بنویسم که بشه بهش بگی نقد و بررسی ؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

اکثر مردم ، وقتی به یک نصیحت گوش میدهند که دیگر دیر شده است .

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 967 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,721 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,167 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  آموزش بازی سازی: چگونه عناصر تکراری مراحل را جذاب کنیم؟ MoeinTN 0 1,371 12-25-2017, 12:10 PM
آخرین ارسال: MoeinTN
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,735 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان