امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی قدیمی برای سیستم های ضعیف !!
سلام. لطفا چندتا بازی خوب قدیمی که روی یه سیستم با مشخصات زیر اجرا میشه معرفی کنید. معمولا تو انجمن های خارجی همچین موضوعی هست. ولی تو انجمن های ایرانی ندیدم. ممنون میشم کمک کنید.

مشخصات سیستمی:
cpu: celeron 2.0  GHz
Graphic: 256 Mb
RAM: 1 Gb

خودم بازی های که بازی کردم و واقعا خوب بودن به نظرم بازی های زیر بوده:
F.E.A.R
Resident Evil 4
Devil May Cry 3
NFS Most Wanted
War Craft III
ٌWarrior Orochi
Max Payne
Max Payne 2
پاسخ
همه بازی های کمیاب نایاب قدیمی و جدید را از بازی فروش بخواهید
فروشگاه بازی فروش
دانلود اپ اندروید فروشگاه بازی فروش
پاسخ
دوستان سلام
یه سوالی از خدمتتون داشتم
من دنبال یه بازی نسبتا قدیمی هستم ولی اسمش رو یادم نمیاد.
بازیش تقریبا فکری و فانتزی بود.
شخصیت های بازی حیوانای مختلف بودن که سوار قایق های بادی میشدن. صفحه بازی به دو قسمت تقسیم میشد که بین دو محیط بازی یه دیوار بود. یه طرف بازی شمای بازیکننده بودی و طرف دیگه حریفت (کامپیوتر یا دسته دوم). بازی به این صورت بود که شما یه وسیله ای داشتی شبیه به آرپیچی و گلوله های رنگی شلیک میکردی که متناسب با رنگهای خونه های بلاسرت بود. خونه های بالای سرت یا میوه بود یا شکلات یا غذا. به اونها که شلیک میکردی و حصار دورشون رو میشکوندی میوه ها زمین میریخت و تو باید قبل ازینکه برن تو آب بخوریشون. بینشون یه سری امتیازها و قابلیت ها پایین میومد که باید اونهار و هم میخوری و تو طول بازی علیه حریفت استفاده میکردی. یه سری ازین قابلیت ها فرستادن ماهی های گوشتخوار بود که زیر قایق حریفت رو سوراخ میکردن و غرقش میکردن. یا مثلا مه میفرستادی براش تا نتونه شلیکه کنه و اون خونه های بالای سرش میومدن پایین و اگه سرش میخورد به اون خونه ها باز غرق میشد.
ممنون میشم اگه کسی این بازی رو انجام داده بهم اسمش رو بگه.
پاسخ
ادمین جان این چه وضعشه؟قبلا تاپیک های این شکلی سریع بسته میشه الان میای فروم فقط تبلیغ بیل وکلنگ و اسپم میبینی S0 (5)
nothing is true everything is permitted
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question مشکل سوییچ نشدن گرافیک AMD برای بازی GTA v _Amir_ 1 2,558 06-26-2019, 11:58 AM
آخرین ارسال: mmdvb
  مشکل شناساندن دسته بازی به بازی dakar 18 Mfmy 1 2,220 09-29-2018, 01:39 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
Star روش های افزایش قدرت سیستم برای اجرای بازی های سنگین AtabakT 4 2,040 09-21-2018, 04:17 PM
آخرین ارسال: White Beard
  پیشنهاد سیستم گیم تا حدود 5500 Ary_Ary 1 1,379 02-05-2018, 01:58 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  بهترین سیستم‌های کامپیوتری پیشنهادی بر اساس قیمت و کاربرد MoeinTN 0 1,657 12-18-2017, 06:49 PM
آخرین ارسال: MoeinTN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان