امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی Space Shooter 2.5 ساخته شده با یونیتی
Rainbow 
سلام بر همگی!
نسخه ۲.۵ از این بازی هم آماده شد. (نسخه قبل) البته این نسخه یه مدتی آماده شده بود ولی منتشرش نکردم. توی این نسخه دو تا اسلحه دیگه اضافه کردم به علاوه چند تا دشمن دیگه. سیستم امتیازات هم اضافه شده که البته فعلا هیچ استفاده ای نداره! تموم کردن بازی هم یه افکت داره.
کنترل ها:
  • با جهت ها یا با WASD می توانید حرکت کنید.
    با گرفتن دکمه Space یا Ctrl می تونید شلیک کنید.
    دکمه های ۱ و ۲ و ۳ هم اسلحه ها رو عوض می کنند.
اسلحه ها:
  • شماره ۱ که اسلحه معمولیه و شارژی استفاده نمیکنه.
    شماره ۲ به ۲ تا شارژ نیاز داره.
    شماره ۳ هم ۴ تا شارژ نیاز داره.
کره نارنجی، سلامتی تون رو بیشتر میکنه، کره ی قرمز هم شارژ اسلحه رو بیشتر می کنه.
کل بازی هم فکر کنم ۲۶ تا مرحله باشه.

[تصویر:  Space_Shooter_2.5.jpeg]
پاسخ
بازیت خوبه ولی گرافیکش نسبت به انجینی که استفاده کردی ضعیفه[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ
تو انجمنای دیگه هم بذار
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
(07-08-2013, 02:10 PM)'kernel' نوشته است: بازیت خوبه ولی گرافیکش نسبت به انجینی که استفاده کردی ضعیفه[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

ممنون از توجهت [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
راستش من خیلی توی گرافیک سررشته ندارم. اگه چند تا روش برای بهتر کردن گرافیکش بگید ممنون میشم.
نقل‌قول: 'AMIR-GAMER' pid='62860' dateline='1373277855'
تو انجمنای دیگه هم بذار
گزاشتم.
پاسخ
خوب می تونی مدل هایی رو که استفاده کردی عوض کنی به نظر من گرافیک یک بازی به مدل ها و اسپرایت هاییه که در اون بازی استفاده میشه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پاسخ
بازی خوبه و واقعا کار خوبی کردی که اومدی سمت سبک شوتر دوبعدی اما کنترل بازی یکم خشکه و این بازی ها ها برای کیف دادن نیازمند سرعت بالاتر توی کنترل هستند...الان ده ثانیه طول میکشه تا از یه طرف به سمت دیگه بری یه خورده سرهت همه چیزو زیاد کن.. و در کل باید سرعت تیرها بیش تر از بقیه باشه و سرعت سفینه هم کمتر از تیرها ولی بیشتر از دشمن باشه یه خورده سعی و خطا انجام بده تا به نتیجه مطلوب برسی اینجوری بازیت واقغا خیلی خیلی قشنگ میشه...این ها اصول پایه ای بودن تو این سبک و باید حتما رعایتشون کنی...
در مورد گرافیک واقعا خوب کار کردی پارتیکل برای ستاره ها پارتیکل برخورد تیر با سفینه و افکتدرخشش سفینه های دشمن گرافیک بازیزخوبه اما به نظرم یه چیزیو جا انداختی انیمیشن حرکت سفینه خودی یه انیمیشن بزاربرای حرکت به چپ و راست اینجوری که وقتی کلید رو فشار دادی (key press) همراه با شروع حرکت سفینه به همون سمت حرکت بچرخه در راستای محور x (در حدود 30 درجه) و تا زمانی که کلید رو داری فشار میدی تو همون حالت بمونه و وقتی که کلید رو رها کردی(key release) به همون حالت اولیه برگرده ...دیگه حال ندارم بنویسم....آفرین حتما بیشتر ادامه بده ....[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
افراد علاقه مند به گیم دیزاین pm بدین لطفا....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(07-08-2013, 07:56 PM)'kernel' نوشته است: خوب می تونی مدل هایی رو که استفاده کردی عوض کنی به نظر من گرافیک یک بازی به مدل ها و اسپرایت هاییه که در اون بازی استفاده میشه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

سعی می کنم توی نسخه های بعد دشمن های بیشتری اضافه کنم. ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-08-2013, 10:40 PM)'ABDOLER' نوشته است: بازی خوبه و واقعا کار خوبی کردی که اومدی سمت سبک شوتر دوبعدی اما کنترل بازی یکم خشکه و این بازی ها ها برای کیف دادن نیازمند سرعت بالاتر توی کنترل هستند...الان ده ثانیه طول میکشه تا از یه طرف به سمت دیگه بری یه خورده سرهت همه چیزو زیاد کن.. و در کل باید سرعت تیرها بیش تر از بقیه باشه و سرعت سفینه هم کمتر از تیرها ولی بیشتر از دشمن باشه یه خورده سعی و خطا انجام بده تا به نتیجه مطلوب برسی اینجوری بازیت واقغا خیلی خیلی قشنگ میشه...این ها اصول پایه ای بودن تو این سبک و باید حتما رعایتشون کنی...
در مورد گرافیک واقعا خوب کار کردی پارتیکل برای ستاره ها پارتیکل برخورد تیر با سفینه و افکتدرخشش سفینه های دشمن گرافیک بازیزخوبه اما به نظرم یه چیزیو جا انداختی انیمیشن حرکت سفینه خودی یه انیمیشن بزاربرای حرکت به چپ و راست اینجوری که وقتی کلید رو فشار دادی (key press) همراه با شروع حرکت سفینه به همون سمت حرکت بچرخه در راستای محور x (در حدود 30 درجه) و تا زمانی که کلید رو داری فشار میدی تو همون حالت بمونه و وقتی که کلید رو رها کردی(key release) به همون حالت اولیه برگرده ...دیگه حال ندارم بنویسم....آفرین حتما بیشتر ادامه بده ....[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

خیلی ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]  در مورد سرعتش کسای دیگه ای هم گفتن. نسخه ی بعد بهترش می کنم. اون انیمیشن بازیکن هم جالب میشه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش صفر تا صد کدنویسی در یونیتی AtabakT 4 2,253 09-27-2018, 05:07 PM
آخرین ارسال: White Beard
  رونمایی از بازی و پوستر بازی ایرانی مبارک Mativ 0 1,899 08-04-2015, 01:46 AM
آخرین ارسال: Mativ
  اولین بازی ساخته شده توسط من mahan-sm 19 6,761 11-03-2014, 11:50 PM
آخرین ارسال: T0XIC HunteR 47
  دانلود بازی Eat Coins 1.00 ساخته خودم mahdikafshgar 0 1,142 10-19-2014, 07:59 AM
آخرین ارسال: mahdikafshgar
Rainbow شروع کار با یونیتی قسمت سوم: نصب و لایسنس کردن یونیتی ۴ yooneskh 0 1,938 07-15-2013, 07:59 PM
آخرین ارسال: yooneskh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان