امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالا اوردن battlefield 1
سلام دوستان موقعی که battlefield و تو اوریجین میزنم رو دانلود میزنه playable at 33%
الان من شده 40% ولی بازی رو بالا نمیاره باید چه کار کنم تا بالا بیاره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
(01-09-2017, 09:43 PM)ALIII_SABERI نوشته است: سلام دوستان موقعی که battlefield و تو اوریجین میزنم رو دانلود میزنه playable at 33%
الان من شده 40% ولی بازی رو بالا نمیاره باید چه کار کنم تا بالا بیاره؟

خوب حتما تو گلوش گیر کرده بزن پشتش تا بیاره بالا.نگاه کن باید دانلود بازی کامل بشه بعد.
خب نگاه من کلشو از وب که 40gb بوده تو ۱۹ پارت دانلود کردم از سایت پالکس بعد که میزنم یهو ۴۲ گیگ میشه ۴۹ گیگ سرور اوریجینم اینقد افتضاحع که اگه بخوام ۷ گیگ و دانلود کنم ۲ هفته طول میکشه
باید چه کار کنم الان؟

(01-09-2017, 09:57 PM)ALIII_SABERI نوشته است: خب نگاه من کلشو از وب که 40gb بوده تو ۱۹ پارت دانلود کردم از سایت پالکس بعد که میزنم یهو ۴۲ گیگ میشه ۴۹ گیگ سرور اوریجینم اینقد افتضاحع که اگه بخوام ۷ گیگ و دانلود کنم ۲ هفته طول میکشه
باید چه کار کنم الان؟

نگاه کن اول اون بازی که دانلود کردی هیچی اونا نگهش دار بعد توی c توی پوشه اوریجین گیمز اگر چیزی از بتلفیلد یک هست پاک کن بعد برو توی اوریجین بزن بازی دانلود بشه تا شروع به دانلود کرد بزن دانلود متوقف بشه البته بذار یک مگ دانلود بشه بعد دانلودا متوقف کن بعد بازی که دانلود کردیا با تمام محتوا توی پوشه اوریجین گیمز توی پوشه بتل وان که ایجاد شده بریز بعد که کپی شد بعد بزن ادامه دانلود بعد بازیتا می شناسه و نصب می کنه.
منم همینکارو کردم منتها ۴۲ گیگش یهو شد ۴۹ گیگ این ۷ گیگ یهو از کجا اومده نکنه اپدیتن؟ یا اگه اپدیتن بخواییم از وب دانلود کنم باید چجوری نصبشون کنم؟ یا اگه فایلی چیزی تو سیستم هست پاک کنم که با همون ۴۲ گیگ بالا بیاد

(01-09-2017, 10:09 PM)ALIII_SABERI نوشته است: منم همینکارو کردم منتها ۴۲ گیگش یهو شد ۴۹ گیگ این ۷ گیگ یهو از کجا اومده نکنه اپدیتن؟ یا اگه اپدیتن بخواییم از وب دانلود کنم باید چجوری نصبشون کنم؟ یا اگه فایلی چیزی تو سیستم هست پاک کنم که با همون ۴۲ گیگ بالا بیاد

بله کلا هر چیزی توی پوشه اوریجین گیمز هست پاک کن البته فقط مربوط به بازی بتل وان را پاک کن بعد بزن دانلود بعد که یک کوچولو دانلود کرد بعد دانلودا متوقف کن بعد فایل هایی که خودت دانلود کردیا بریز بعد که ریختی بعد بزن ادامه دانلود بعد می شناسه این هفت گیگم ممکنه اپدیت باشن ممکنه هم جایگزین چون ممکنه بعضی از فایل هایی که دانلود کردی فرق داشته باشن با بازی اصلی.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Lightbulb یک سیستم خوش قیمت با کارایی بالا برای افراد با بودجه متوسط ARK1375 3 3,464 07-24-2017, 09:23 PM
آخرین ارسال: alirezaha61
  چگونه فریم(Frames Per Second)خود را در بازی ها بالا ببریم؟ Amir.H. 2 9,037 04-30-2015, 10:09 PM
آخرین ارسال: Amir.H.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان