امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث درباره ی عنوان Enemy front
سلام دوستان.در دنیای امروزه که اکثر بازی های اکشن single هستند یعنی باید تنهایی بازی رو پیش برد یا اگر هم امکان همکاری با دیگر سربازان یا افراد بازی هم باشه مثل سری های Call of duty به نوعی سبک و سیاق مدرن دارند.(البته درسته Sniper Elite درباره ی جنگ جهانی بود ولی اون هم Single بود)
امروزه کمتر کسی از دوران Call of duty 2 (جنگ جهانی2)یاد می کنه برای اینکه کسی دیگه دنبال سلاح های محدود قدیمی و موجود در بازی های مرتبط با جنگ جهانی دوم نمی ره........و شاید بعضی ها مثل من دلشون برای اون دوران تنگ شده....
چجوری می شه اون جملات و کلمات روسی و آلمانی بازی های جنگ جهانی 2 رو فراموش کرد؟
ولی در این بازار داغ بازی های مدرن که آینده رو نشون میدن یک عنوان اومد تا خاطرات رو زنده کنه و دوباره اون حس و حال بازی cod2 رو برگردونه و از نظر من بسیار موفق بوده....یعنی (Enemy Front)
شما می تونید در این تاپیک آزادانه درباره ی کم و کاستی و ایرادات این بازی بحث کنید و دلیل قانع کننده ای هم برای حرف های خود داشته باشید.
من به شخصه تمام تلاشم رو می کنم تا از این بازی که یک شاهکاره حمایت کنم..........
به همه ی پست های شما عزیزانم پاسخ منطقی خواهم داد........[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
به نظر من باید با جهان پیش رفت درسته یه وقتایی باید یاد قدیما کرد ولی نباید از بازی های اکشن امروزی هم جا موند شما  هم لطفا اینو بخون پیش به سوی جنگ | نقد و بررسی عنوان Enemy Front
[تصویر:  sergioramos1080.jpeg]
تو تعصب و غیرت بالاتر از این بشر ندیدم من...
پاسخ
(06-24-2014, 09:43 PM)'rouch' نوشته است: به نظر من باید با جهان پیش رفت درسته یه وقتایی باید یاد قدیما کرد ولی نباید از بازی های اکشن امروزی هم جا موند شما  هم لطفا اینو بخون پیش به سوی جنگ | نقد و بررسی عنوان Enemy Front

سلام دوست عزیز......اگه منظورت اینه که باید با جهان پیش رفت که از نظر من بازی هایی مثل COD black ops2 یه جورایی تخیلی شدن و می شه گفت زیادی به آینده سفر کردند........
خوب وقتی ما در جهان حاضر زندگی می کنیم اینجور موارد یه جورایی هستند البته در بازی هایی که ترسناک هستند فرق داره چون فضای اخرالزمانی دارند و مجبورن به آینده سفر کنند.....
به شخصه فکر می کنم هر چقدر نسخه ی جدیدی از سری COD منتشر می شه داره یجورایی شبیه crysis میشه مثلا در COD ad که قرار هست بیاد یه جورایی عجیب شده مثل پرش با ارتفاع بلند......
خوب ولی میشه گفت دلیل منطقی تری باید بیارید.....
یعنی دلیلتون همینه که گفتید؟(قانع کننده نیست)

پاسخ
من ی مشکلی دارم اونم اینه که وقتی نصب میکنم بازی رو کرکش رو هم کپی میکنم ولی وقتی میره تو بازی اررور stoppe working میده ..چیکار باید بکنم ؟
پاسخ
(06-26-2014, 10:58 PM)'aryangamer2014' نوشته است:
من ی مشکلی دارم اونم اینه که وقتی نصب میکنم بازی رو کرکش رو هم کپی میکنم ولی وقتی میره تو بازی اررور stoppe working میده ..چیکار باید بکنم ؟

سلام دوست عزیز...ابتدا کارت گرافیکتون رو با آخرین آپدیت منتشر شده آپدیت کنید سپس اگر از سالم بودن کرکتون اطمینان دارید که هیچ ولی اگر ندارید یک کرک از سایت های دیگر برای این بازی دانلود کنید......
همچنین اکثر نسخه های Reloded بازی مشکل دارن و فقط نسخه ی codex بازی سالمه.....
اگه درست نشد به من خبر بدید بازم در خدمتم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(06-29-2014, 01:51 PM)'MehradFabrik' نوشته است:

سلام دوست عزیز...ابتدا کارت گرافیکتون رو با آخرین آپدیت منتشر شده آپدیت کنید سپس اگر از سالم بودن کرکتون اطمینان دارید که هیچ ولی اگر ندارید یک کرک از سایت های دیگر برای این بازی دانلود کنید......

داداش من الان ی کاری کردم بازی اجرا شد الان که نیو گیم رو میزنم میخواد چاپتر 1 شروع بشه از بازی میاد بیرون اررور memory failed میده ! چیکار کنم ؟

پاسخ
(06-29-2014, 02:12 PM)'aryangamer2014' نوشته است:
(06-29-2014, 01:51 PM)'MehradFabrik' نوشته است:

داداش من الان ی کاری کردم بازی اجرا شد الان که نیو گیم رو میزنم میخواد چاپتر 1 شروع بشه از بازی میاد بیرون اررور memory failed میده ! چیکار کنم ؟

درایو C تون پره؟
گرافیک رو آپدیت کردید؟
اگه میشه یه عکس از ارور بگیرید.....
روش عکس گرفتن:
دکمه ی Prtscsysrq رو از بالا ی کیبورد بزنید سپس وارد نرم افزار Paint شوید و در بالا گزینه ی Paste رو بزنید سپس ذخیره کنید.

پاسخ
خیلی خفن نیست،مثلا گرافیکش خوفه و کشتن هم توش حال میده،ولی الله وکیل دشمناش از نظر ای آی (AI) در مقابلشون جلبک پروفسور هاروارد تشخیص داده میشه.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
وقتی شلیک میکنی انگار فقط یکیشونو صدا زدی!![img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
وقتی هم که میخوای حمله کنی به شیوه ی فوق ابلهانه،قسمت بالای ساختمون از تیراندازی تو قسمت پایین بی خبر میمونن!
(دلتونو خوش نکنین،منظورم طبقه 1و2 نبود،بلکه این بود که شما یه طبقه (مثلا همکف) رو اگر به 2 قسمت تقسیم کنید،قسمت اوال از تیرندازی در قسمت دوم با خبر نمیشه!!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
پاسخ
(07-02-2014, 06:12 AM)'Mr.B' نوشته است: خیلی خفن نیست،مثلا گرافیکش خوفه و کشتن هم توش حال میده،ولی الله وکیل دشمناش از نظر ای آی (AI) در مقابلشون جلبک پروفسور هاروارد تشخیص داده میشه.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
وقتی هم که میخوای حمله کنی به شیوه ی فوق ابلهانه،قسمت بالای ساختمون از تیراندازی تو قسمت پایین بی خبر میمونن!
(دلتونو خوش نکنین،منظورم طبقه 1و2 نبود،بلکه این بود که شما یه طبقه (مثلا همکف) رو اگر به 2 قسمت تقسیم کنید،قسمت اوال از تیرندازی در قسمت دوم با خبر نمیشه!!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]؟

پاسخ
(07-09-2014, 03:04 PM)'MehradFabrik' نوشته است:
(07-02-2014, 06:12 AM)'Mr.B' نوشته است: خیلی خفن نیست،مثلا گرافیکش خوفه و کشتن هم توش حال میده،ولی الله وکیل دشمناش از نظر ای آی (AI) در مقابلشون جلبک پروفسور هاروارد تشخیص داده میشه.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]؟

اسپم ممنوعه و پستتون حاوی اسپمه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عنوان Battlefield 4 توسط Zlogames در آینده هک میشود! Seed 11 5,031 10-13-2015, 05:02 PM
آخرین ارسال: EA FAN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان