امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا ویچر 3 بهترین بازی سال شد؟
(12-05-2015, 02:39 AM)S.M.H.S.M نوشته است:
(12-05-2015, 02:19 AM)AMIR_PC نوشته است: چون کونامی نذاشت MGS V: TPP کامل منتشر بشه...
وابدن د ره  S0 (2)
بهترین بازی ماجراجویی که شد  S0 (2)
کلا داداش این چیزا مهم نیست. بازی کن لذت ببر.  Ghelion
کونامی و کوجیما هم کلا معلوم نیست فازشون چیه خود در گیری دارن.  Wall
فقط متال این وسط حیف شد سر دعوای این دو طرف.  97119

وا ندم برر S0 (2)
البتع واقعا حق ویچر بود گوتی باشه در این حالت که متال ناقص بود. میتونم بگم جزو بزرگترین پیشرفت های تاریخ گیم نسبت به نسخهای قبلی خودش بود.
کونامی هم نگو خداکنه سقف شرکت رو سر مدیراش خراب شه Wall
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(12-05-2015, 02:45 AM)AMIR_PC نوشته است:
(12-05-2015, 02:19 AM)AMIR_PC نوشته است: چون کونامی نذاشت MGS V: TPP کامل منتشر بشه...
وابدن د ره  S0 (2)

وا ندم برر S0 (2)
البتع واقعا حق ویچر بود گوتی باشه در این حالت که متال ناقص بود. میتونم بگم جزو بزرگترین پیشرفت های تاریخ گیم نسبت به نسخهای قبلی خودش بود.
تی ..مم حساب نوکون ره S0 (2)
من که واقعاً از تجربه متال لذت بردم و برام فرقی نمیکنه کدوم بازی سال بشه ولی وقتی که شنیدم کپچر سه حذف شده واقعا به شعورم بر خورد و به باعث و بانیش از ته قلبم لع.ن.ت فرستادم. حالا هر کسی که میخواد باشه.
پاسخ
(12-05-2015, 02:58 AM)S.M.H.S.M نوشته است:
(12-05-2015, 02:45 AM)AMIR_PC نوشته است:
وابدن د ره  S0 (2)

وا ندم برر S0 (2)
تی ..مم حساب نوکون ره  S0 (2)
من که واقعاً از تجربه متال لذت بردم و برام فرقی نمیکنه کدوم بازی سال بشه ولی وقتی که شنیدم کپچر سه حذف شده واقعا به شعورم بر خورد و به باعث و بانیش از ته قلبم لع.ن.ت فرستادم. حالا هر کسی که میخواد باشه.

وقتیم کلی گفت کوجوما رو کونامی کشونده دادگاه قشنگ کل ملت هوووو رو سردادن و از همون لحظه تابو بود که متال گوتی نمیشه (جایزه رو نمیدادن دست مستر اسنیک فقط خود کوجیما طاقت تحمل وزنشو داشت  S0 (36))
ویچر هم که کامل ترین و بینقص ترین و کلا مشتی ترین بازی سال بود سر جمع من به ماریو بیشتر امید داشتم حیف !
پاسخ
پست آپدیت شد.
[تصویر:  gx0n_24980_qutote_its_all_part_of_the_plan.jpg]Its All Part Of A The Plan
پاسخ
چرا گوتی شد؟ چون هیچ بازی دیگه ای در حدش نبود. بزرگترین رقیبش یعنی فنتوم پین، یه بازی ناقص بود که همه را سر کار گذاشت. بقیه هم که تو قوطی بودند.
[تصویر:  ffxv___episode_duscae___iii___ending_by_...8pt5a2.jpg]
پاسخ
چون یه شاهکار به تمام معنا بود. یه داستان و پایان بندی کاملا قابل قبول برای گرالت و بقیه‌ی شخصیت های دوست داشتنی این عنوان در کنار صداگذاری و گیم پلی فوق العاده. جلوه های بصری هم که برای عنوانی با این عظمت بسیار خوب و حتی بیشتر از انتظار من بود. یه بازی محشر که میتونه ساعت‌ها شما رو سرگرم کنه. یه گیمر دیگه بیشتر از این چی می‌خواد؟ ولی عاملی که منو مجبور کرد که بدون حتی لحظه‌ای درنگ این بازی رو از همون اول GoTY  بدونم، جادویی بود که ویچر داشت. چیزی که هر بازی نداره و حداقل برای من آخرین عنوانی که این جادو رو داشت، اسکایریم بود. (اصلا دلم نمی‌خواد این دو عنوان رو باهم مقایسه کنم چون بدون شک GOTY خودم بازنده س!) همون جادویی که باعث مشه توی خونه، توی خیابون، قبل از خواب و خلاصه توی هر شرایطی، به اتفاقایی که توی بازی افتاده یا ممکنه بیوفته فکر کنی. حس امید به آینده ی درخشان Ciri حتی توی اواسط بازی یا نگرانی در مورد رابطه ی گرالت و ینیفر. یا حس عصبانیتی که موقع از دست دادن یکی از بهترین دوستان گرالت بهم دست داد. اما همه ی اینا یه طرف و حس رضایتی که بعد از دیدن آخرین میان پرده های بازی بهم دست داد یه طرف. حسی که باعث شد پس از دیدن پیام زیر لحظه ای درنگ نکنم و به خودم اجازه ندم گرالت رو بیشتر از قبل مجبور به دویدن کنم:

" داستان گرالت به اتمام رسید... تمامی شخصیت‌ها و وقایع مروبط به خط داستانی حذف شدند."
بعد از دیدن این پیام از بازی اومدم بیرون و طبق معمول وارد دنیای بی‌کران اسکایریم و Lakeview Manor شدم. Sofia رو دنبال خودم راه انداختم و رفتم به اعماق یکی دیگه از غارهای تمریل.
ولی دائما با خودم میگفتم شاید داستان گرالت تموم شده باشه و شخصیتا حدف شده باشن. ولی این شخصیتا هیچ وقت از یاد من نمی‌رن...
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
چون از راه حذف گزینه راحت می رسیدیم به ویچر!
بلادبورن و ماریو راحت حذف میشن چون انحصاری هستن. انحصاری ها زمانی که حداقل دو مولتی پلتفرم قوی تو کاندیدها باشن شانس خیلی کمی واسه برنده شدن دارن! البته هردوشون شاهکارهای بی نظیری هستن و ارزششون کم نمیشه ولی وقتی Last of Us نتونست بهترین بازی سال شه بخاطر GTA V دیگه واقعا نباید انتظار داشت بلادبورن و ماریو جلو غولی مثل متال گیر برتری کنن. البته این مسئله اصلا توجیه منطقی نداره به نظرم ولی خب چیزیه که هست.

متال گیر بازی ناقصی بود! مرحله آخر از بازی حذف شده بود و بازی تکه پاره هایی از ایده های کوجیما بود که کونامی خیلی دست رفته بود توش و کلا بخاطر کونامی بازی نتونست تبدیل به بهترین بازی سال شه وگرنه هیچی کم نداشت هیچی! اما با توجه به نظری که از متال بازا گرفتم کلا بر این ایده بودن از لحاظ داستانی ضعیف کار شده بود نسبت به قبلیا که فقط هم تقصیر کونامی بود پس اینم حذف.

فال اوت 4 بی نظیره ولی اگر نسخه سوم رو بازی کرده باشین و در نظر بگیرین این نسخه 7 سال صرف ساختنش شده حتما قبول می کنین خیلی بیشتر جای پیشرفت داشت. اگر فال اوت گرافیک فنی قوی ارائه می کرد صد در صد رقیب جدی ویچر می شد. اگر هم برخی دینامیک های گیم پلی رو پیشرفت می داد که صد در صد بهترین بازی سال بود. فال اوت 4 به صورت جدا شاهکار نقش آفرینی هست ولی در مقایسه با نسخه سوم خیلی بحث توشه.

ویچر رو من به عنوان شاهکار تکرار نشدنی می دونم چون المان های قوی و جالبی رو تو بازی قرار داد و نسبت به نسخه ی دوم کلا انقلاب بود. پیشرفت باور نکردنی، گیراتر شدن داستان، گیم پلی روون تر و موسیقی های حماسی دست به دست هم داد که تبدیل به شاهکار بی نقصی بشه و ضعف های جزئی رقیب هاش باعث شد شانسش فوق العاده بره بالا.

کاملا با برنده موافقم و به نظرم مثل 2013 ناحقی نشد و واقعا ویچر حقش رو گرفت. 113
پاسخ
پست آپدیت شد
[تصویر:  gx0n_24980_qutote_its_all_part_of_the_plan.jpg]Its All Part Of A The Plan
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین بازی‌هایی که در عمرتان بازی کردید؟ (تا سال 2016) peyman_eun 31 10,181 11-16-2016, 12:02 PM
آخرین ارسال: who i am
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,171 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  مقایسه ی بازی ویچر و رایز اف نیشنز omidg 2 1,455 06-17-2015, 10:24 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان