امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر در باره هک PS4
(08-24-2015, 09:56 PM)Dead ■ Man نوشته است:
(08-24-2015, 09:41 PM)The J0ker نوشته است:
(08-24-2015, 09:27 PM)Amir Hiden نوشته است: وقتی من میگم هک میشه ، میشه حرف نباشه اگه تا سال بعد همین موقع یکیشون هک نشد من کیسمو به قید قرعه کشی به یکیتون عطا میکنم

داداش اگرم بشه دیگه به درد نمیخوره، همه شرکتا گفتن که قدرت نسل هشتم کمه مثل شرکت dying light که گفت نسخه دومش رو روی نسل نهم میاره.
کی اینو گفته  :-/  نسل 9 پنج شیش سال دیگه میاد خوب میخوای تا اون موقع صبر کن
من که به همینشم راضیم . شما برو آرکام نایت بازی کن قدرت کنسولا رو میبینی. بحث هکشم میای یه فایل هست میریزی تو فلش وصل به کنسول تو قسمت آپدیت میریزیش بعد میتونی بازی دیجیتالی آفلاین بیاری مثل همینا که ظرفیت 1 آفلاین میدن واست بازی دونه ای 30 تومن در میاد
پاسخ
شما ویچو بازی کن قدرت نسل هشتو ببین 
26 فریم  :D
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(08-24-2015, 10:23 PM)Amir Hiden نوشته است: شما ویچو بازی کن قدرت نسل هشتو ببین 
عزیزم اون به خاطر کم کاری سازنده بوده اصلا گرافیک ویچر در حد آرکام نایت نیست چون خیلی گسترده تره بعدشم به این بدی که شما میگی نبود من خودم رو 4 بازی کردم خیلی خوبه فقط بعضی جاها اونم آزار دهنده نیست
پاسخ
(08-24-2015, 11:01 PM)Sadegh PS4 LOVER نوشته است:
(08-24-2015, 10:23 PM)Amir Hiden نوشته است: شما ویچو بازی کن قدرت نسل هشتو ببین 
عزیزم اون به خاطر کم کاری سازنده بوده اصلا گرافیک ویچر در حد آرکام نایت نیست چون خیلی گسترده تره بعدشم به این بدی که شما میگی نبود من خودم رو 4 بازی کردم خیلی خوبه فقط بعضی جاها اونم آزار دهنده نیست

26 خیلی بد نیست؟ البته کلا" با 30 فریم 4 تا اختلاف داره!
[تصویر:  tv0b_icarus_landing_system_by_ashwyerio-d6vcvnw.jpg]
پاسخ
آقا من آنلاین باز نیستم و اصلا کنسول رو به نت متصل نمیکنم. میشه توضیخاتی درباره روش جیلبریک بگین؟
پاسخ
(08-26-2015, 11:36 PM)Vikings نوشته است: آقا من آنلاین باز نیستم و اصلا کنسول رو به نت متصل نمیکنم. میشه توضیخاتی درباره روش جیلبریک بگین؟
منظور همین طرح شیرینگ ظرفیت 1 هست
پاسخ
(08-26-2015, 11:44 PM)Sadegh PS4 LOVER نوشته است:
(08-26-2015, 11:36 PM)Vikings نوشته است: آقا من آنلاین باز نیستم و اصلا کنسول رو به نت متصل نمیکنم. میشه توضیخاتی درباره روش جیلبریک بگین؟

ببین اگه واقعا نمیخوای به هیچ وجه به اینترنت وصل شی میتونی اپدیت کنسول رو خوده مغازه دار برات بریزه و حالا در رابطه با شیرینگ شما میرید پیش مغازه دار که احتمالا ازتون حق اشتراک میگیره که حدودا 200 تومن هست و بعد از ان فقط باید پول بازی رو بدید که فکر کنم در ظرفیت اول بیشتر از 60 تومن نباشه ولی شاید به قیمت واقعی بدن که نهایت براتون در میاد 150 تومن

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
(08-27-2015, 01:51 AM)ALIREZA A.T.A نوشته است:
(08-26-2015, 11:44 PM)Sadegh PS4 LOVER نوشته است:

ببین اگه واقعا نمیخوای به هیچ وجه به اینترنت وصل شی میتونی اپدیت کنسول رو خوده مغازه دار برات بریزه و حالا در رابطه با شیرینگ شما میرید پیش مغازه دار که احتمالا ازتون حق اشتراک میگیره که حدودا 200 تومن هست و بعد از ان فقط باید پول بازی رو بدید که فکر کنم در ظرفیت اول بیشتر از 60 تومن نباشه ولی شاید به قیمت واقعی بدن که نهایت براتون در میاد 150 تومن

حق اشتراک 200 تومن؟! Confused  خدا رحم کنه!
پاسخ
سلام
تاپیک برای بحث در رابطه با هک هستش نه اینکه بیاید در رابطه با افت فریم ویچر و بازی های دیجیتالی و اینا صحبت کنید
برای بازی ویچر میتونید توی پروفایل هم یا حداقل توی تردش بحث کنید و برای بازی دیجیتالی هم در تاپیک سوالات و مشکلا شما در رابطه با ps4
ممنون
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
سلام به همه کاربران و دوستاران کنسول نسل هشتمی سونی که بی صبرانه در انتظار هک این دستگاه هستید
 اخباری جدید در ارتباط با هک ps4....
حدود ۲هفته ی قبل مطلع شدیم که دو تن از اعضای تیم هکر ایرانی برای همکاری و پیشبرد کار هک کنسولها عازم اروپا شدند، یک نفر متخصص در امور نرم افزار و برنامه نویس (محمد) ملقب به Basic و یک نفر متخصص سخت افزار و مهندس الکترونیک (سعید).
تا به امروز طبق خبرهای دریافتی هنوز این دو مستقر نشده و کار را شروع نکردند ، اما چیزی که مشخص شده این بوده که محل کار این دو جداگانه و در کشورهای مختلفی است (سعید به یونان و محمد به انگلستان می روند) اما چیزی که از جانب این دو نفر بیان شده احتمالاً حتمی نبوده و  ظاهراً فقط برای رد گم کردن  بوده و مقصد نهایی کشوری است که قرار نیست از آن نامی برده شود (همه ی این امور به جهت محافظه کاری از جانب بچه هاست) که برای ما هم جای سوال باقی گذاشته.
[تصویر:  _756698222.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان