امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر در باره هک PS4
(05-16-2015, 01:44 AM)offboy نوشته است:
(05-16-2015, 01:40 AM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است:
(05-16-2015, 01:37 AM)offboy نوشته است:
(05-16-2015, 01:29 AM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است:
(05-16-2015, 01:24 AM)offboy نوشته است: بابا ما دو دقیقه رفتیم یه سیگار بکشیم بیام ؛ روند بحث هنوز پا برجاست .. Good
آرین جان بحث بالا کشیدن یا نکشیدن واقعا مثل داستان واحد ارزی کشورمونه یه
دوره همه افتادن رو خرید سکه بعد از یه مدت سکه رفت بالا بعد با سر اومد پایین

یه بحثی تو اقتصاد هستش ؛ اونم اینکه کشورهایی که دیسیپلین قانونی تو فروش لوازم الکترونیکی ندارن (مثل ایران)
این خوده مردم هستن که تعادل رو تزریق میکنن به قلب تورم قیمتی ..  

یادمه اون زمانای ما من نیتندو خریده بودم بعد از یه سری داستان های دوران ریاست جمهوری خاتمی این کنسول از 20 هزار تومن
به 60 تومن رسیده بود ؛ فروشگاها هم همه بردن بالا ؛ اما تقاضای خرید به شدت افت کرد که همین باعث شد قیمت دوباره 60 درصد کاهش پیدا کنه

درسته قیمت PS4 میره بالا (اگــــــــــه هک منتشر بشه) ؛ اما وقتی کاهش خرید بیاد پاین نه مثل قبل ولی باز افت قیمت پیدا میکنه به صورت درصدی ممکنه 400 تومن
در آخر گرون بشه . حالا من اینو میگم بعد خودتو خواهید دید. .. 

بازم میگم همه این حرفا در صورتی هستش که اصلا هکی باشه

داداش حرفات درسته اما مشكل اين جاست كه در ايران هر جوري هم كه شده كنسول ها به فروش ميرن و هميشه تقاضا براي خريد هست
نميشه منتظر باشيم تا تقاضا بره پايين تا قيمت بره پايين
اين جا وضعيت خيلي متفاوته متاسفانه
برادرگلم باور کن منم تو همین مملکت دارم زندگی میکنم ..  کنسول جزو لوازم ضروری نیستش قائدتا ؛ پس شما مطمئن باش خیلی خیلی زود کاهش قیمت پیدا میکنه
این خط این نشون .. شما این حرفه منو یه جا کپی کن .. بعد اگه خلافش شد بیا تو پروفایلم هرچی دلت خواست به من بگو  .. 

بر حسب تجربه دارم عرض میکنم ؛ اما در کل امیدوارم مسئله به اینجا ها نکشه در کل
شكي ندارم كه حرف شما درسته
خود من هم ميدونم اين قيمت ها بعد از مدتي ميره پايين
اما مسئله اين جاست كه تا كي و يا چقدر قراره قيمت ها پايين برن
چقدر و کیشو تو 2 تا پست قبلیم گفتم برادر ؛  از اونجایی که کنسول جزو لوازم ضروری نیست پس قائدتا همون داستان تعادل قیمتی توسط مردم خیلی زود خودشو
نشون میده (1 ماهه) ؛ چون اگه شما با خونوادت زندگی کنی خوب خانواده مسلما جزو واجباتش نمیزاره خرید این دستگاه رو .. اکه هم مستقل باشید
ضروریات دیگه جایگزین این محصول میشه .. همه اینا دست تو دست هم میده و باعث میشه خیلی زود اون افت قیمتی که داریم صحبتشو میکنیم اتفاق بیوفته
حرف حساب جواب نداره
اميدوارم هرچه زود تر هركس كه منتظر كنسول مورد علاقش هست بش برسه حالا هر جور كه شده
از بحث با دوستان بسيار لذت بردم
اميدوارم اين بحث ها ادامه پيدا كنه
پاسخ
دوستان من که خیلی دوست دارم هک جوری باشه که آنلاین هم راحت بشه بازی کرد . چون همانطور که میدونید کم کم بازیها دارن به سمت آنلاین شدن میرند و واقعا در بعضی اوقات شاهد این هستیم که بر روی بخش آنلاین بیشتر کار صورت میگیره و به نظر من تا 15 سال دیگه همه بازیها آنلاین میشن . و یک جورایی حیفه آدم بخش آنلاین بعضی از بازیها رو از دست بده .
نظر شما چیه ؟ اصلا براتون فرقی میکنه ؟
پاسخ
موافقم شديد
الان واسه همينه كه از ps3 دل نمي كنم چون دارم با هك الان ميزنم و به معناي واقعي همه چي رو با هم دارم اما مشكل اينكه ديگه روي نسل هفت كاري انجام نميشه
در ps4 فعلا من به هك عاديش هم راضيم و بالاخره براي انلاينش هم يه نرم افزار يا آپديتي ساخته ميشه
پاسخ
(05-16-2015, 02:00 AM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: موافقم شديد
الان واسه همينه كه از ps3 دل نمي كنم چون دارم با هك الان ميزنم و به معناي واقعي همه چي رو با هم دارم اما مشكل اينكه ديگه روي نسل هفت كاري انجام نميشه
در ps4 فعلا من به هك عاديش هم راضيم و بالاخره براي انلاينش هم يه نرم افزار يا آپديتي ساخته ميشه

درسته الان دیگه به معنای واقعی کلمه وارد نسل هشتم شدیم و انتظار داشتن از نسل هفت سخته .
البته باید این هم در نظر داشته باشیم که چه نوعی هک بشه . شاید مشکلات دیگه ای در سخت افزار یا نرم افزار کنسول ایجاد بشه .
در کل اگه جهانی هم بشه من تا چند ماه اینکار رو انجام نمیدم تا ازش مطمئن بشم .
پاسخ
(05-16-2015, 01:55 AM)Dead Soldier نوشته است: دوستان من که خیلی دوست دارم هک جوری باشه که آنلاین هم راحت بشه بازی کرد . چون همانطور که میدونید کم کم بازیها دارن به سمت آنلاین شدن میرند و واقعا در بعضی اوقات شاهد این هستیم که بر روی بخش آنلاین بیشتر کار صورت میگیره و به نظر من تا 15 سال دیگه همه بازیها آنلاین میشن . و یک جورایی حیفه آدم بخش آنلاین بعضی از بازیها رو از دست بده .

من که فکر نمیکنم هیچوقت همه بازی ها نیاز به نت داشته باشن ، چون یه فاجعه عظیمی در سرعت نت میذاره ، ماکرو برای اینکه سرورهاش سنگین هستن برای آپدیت ویندوز هاش ، ویندوز 10 را  به شکل تورنت کرده برای دریافت آپدیت ها ، حالا شما خودتون سازمان ها و ارگان های دیگه هم اضافه کن به نظره من منطقی نیست اون بازی جدید تام کلاینس هم اولش همین متصل بودن دائمی رو میگفت ولی ...  :D
[تصویر:  pl4b_outerhaven_by_freshpaprika-d5tno0f.png]
پاسخ
(05-16-2015, 01:55 AM)Dead Soldier نوشته است: دوستان من که خیلی دوست دارم هک جوری باشه که آنلاین هم راحت بشه بازی کرد . چون همانطور که میدونید کم کم بازیها دارن به سمت آنلاین شدن میرند و واقعا در بعضی اوقات شاهد این هستیم که بر روی بخش آنلاین بیشتر کار صورت میگیره و به نظر من تا 15 سال دیگه همه بازیها آنلاین میشن . و یک جورایی حیفه آدم بخش آنلاین بعضی از بازیها رو از دست بده .

برا ما تعطیل یا غیر تعطیل نداره . 7 روزه هفته سرکاریم ؛ و باید زود بخوابیم تا فردا بریم سره کار
اما چون ارین عزیز لطف کرد و دوباره یه موضوع خوب رو به بحث گذاشت من جواب میدم تا دیگه بریم سره کار از اونجا بحث رو دنبال کنیم

والا با توجه به رتبه نت ایران در جهان که از افغنستان هم پایین تره (با درود به افغان های عزیز بحث بی احترامی نیست) ؛ فکرنکنم حالا حالا ها بتونیم در مورده این
داستان روند خوبی رو در آینده شاهد باشیم ..  فکرهم نکنم 15 سال دیگه هم این نت ایران بخواد چاره اساسی واسش بشه . از اونجایی این حرفو میزنم که یادمه 13 - 15 سال پیش
میرفتیم سوپر مارکت یه کارت اینترنت دایل آپ میگرفتیم 1 ساعته 1500 ؛ بعدش یه موزیک صوتی رو 45 دقیقه صبر میکردیم تا دانلود شه . بعد از 15 سال الان شدیم این !!
خدایش 15 سال دیگه کجایم دقیقا !!! ؟؟؟؟ ؛ من که میگم این داستان آنلاین شدن تو سال های آینده ضررش از این داستان هک هم بیشتره
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ
(05-16-2015, 02:07 AM)POIROT نوشته است:

من که فکر نمیکنم هیچوقت همه بازی ها نیاز به نت داشته باشن ، چون یه فاجعه عظیمی در سرعت نت میذاره ، ماکرو برای اینکه سرورهاش سنگین هستن برای آپدیت ویندوز هاش ، ویندوز 10 را  به شکل تورنت کرده برای دریافت آپدیت ها ، حالا شما خودتون سازمان ها و ارگان های دیگه هم اضافه کن به نظره من منطقی نیست اون بازی جدید تام کلاینس هم اولش همین متصل بودن دائمی رو میگفت ولی ...  :D

حرفت کاملا درسته . اما آیا 15 سال دیگه هم وضعیت همینطوره ؟
پاسخ
(05-16-2015, 02:10 AM)offboy نوشته است:

برا ما تعطیل یا غیر تعطیل نداره . 7 روزه هفته سرکاریم ؛ و باید زود بخوابیم تا فردا بریم سره کار
اما چون ارین عزیز لطف کرد و دوباره یه موضوع خوب رو به بحث گذاشت من جواب میدم تا دیگه بریم سره کار از اونجا بحث رو دنبال کنیم

والا با توجه به رتبه نت ایران در جهان که از افغنستان هم پایین تره (با درود به افغان های عزیز بحث بی احترامی نیست) ؛ فکرنکنم حالا حالا ها بتونیم در مورده این
داستان روند خوبی رو در آینده شاهد باشیم ..  فکرهم نکنم 15 سال دیگه هم این نت ایران بخواد چاره اساسی واسش بشه . از اونجایی این حرفو میزنم که یادمه 13 - 15 سال پیش
میرفتیم سوپر مارکت یه کارت اینترنت دایل آپ میگرفتیم 1 ساعته 1500 ؛ بعدش یه موزیک صوتی رو 45 دقیقه صبر میکردیم تا دانلود شه . بعد از 15 سال الان شدیم این !!
خدایش 15 سال دیگه کجایم دقیقا !!! ؟؟؟؟ ؛ من که میگم این داستان آنلاین شدن تو سال های آینده ضررش از این داستان هک هم بیشتره

واقعا حرف دل من و خیلی ها رو زدی خسرو جان ، بسیار زیبا و کامل بیان کردی ...
موافقم باهات شدیدا . ، .
فدا :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
[تصویر:  pl4b_outerhaven_by_freshpaprika-d5tno0f.png]
پاسخ
(05-16-2015, 02:10 AM)offboy نوشته است:

در مورد اینکه ایران از افغانستان بتونه جلو بزنه شک دارم ( D: ) . اما دنیا داره روز به روز پیشرفت میکنه نه مثل ما پسرفت .
و مطمئنا دنیا منتظر این نمیمونه که ما برسیم بهش D: و در مورد اینکه بازی ها به سمت آنلاین شدن ( دیر یا زود ) میرن هم شکی ندارم .
البته با این اینترنت ذغالی هم تا حدی میشه بازی آنلاین انجام داد . باید ببینیم شرایط تغییر میکنه یا نه ( بعید میدونم ) .
پاسخ
واقعا يكي از سر سخت ترين قشر هاي جامعه ايم
در هر حالت بازيمون رو ميكنيم
من هم اميدي ندارم وضعيت ما در اينترنت خوب بشه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان