نظرسنجی: بهترین بازی سال 2015 کدامیک است؟!
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Fallout 4
16.67%
2 16.67%
The Witcher 3: Wild Hunt
41.67%
5 41.67%
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
33.33%
4 33.33%
Bloodborne
8.33%
1 8.33%
در کل 12 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015
باع تا اساسین هست دیگه چرا بازی های دیگه گوتی شن
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
فال اوت داستان درست حسابی نداره - چک
گرافیک درست حسابی نداره - چک
گیم‌پلی سر هم شده و آب دوغ خیاری داره - چک

ولی وقتی درگیر این بازی بشی تا بخودت میای می بینی یه ماه گذشته و حدود 400 ساعت بازیش کردی ولی نه خسته شدی و نه بازی تموم شده! جادوی بازی های تاد هاوارد همینه.

نقل‌قول: هر وقت توی متال تونستی بکشی بری جلو بیا من پول هایی که جمع کردم رو بهت میدم (خودت میدونی چی میگم علی)

مخفی کاری اصیل رو کلا زبر سوال بردی
کوجیما همون اوایل اعلام کرد که برای به پایان رسوندن مراحل صدها راه وجود داره! که این وسط یه قسمتی از راه ها اکشن هم شاملش می‌شه.

نقل‌قول: پیشنهاد می کنم که خیلی بیخود و الکی، عنوانی رو بزرگ جلوه ندید.
حماسه و اسطوره و بکاربردن الفاظ دیگه ای برای بازی $$$$$ زیاده روی و افراط هستش.
دوستان میدونند که کدوم بازی منظورم هست! 

امیر آخر نفهمیدیم مشکلت با متال گیر چیه...  S0 (25)

همه نسخه‌های اصلیش بارها تحسین شدن و متاشون بالای 90 بود.
نسخه 4ـمش هم که یکی از معدود بازی‌هایی بود که گیم اسپات بهش ده داد. بنظرم واقعاً حق داریم برای توصیفش از این همه صفات قلمبه سلمبه استفاده کنیم.
پاسخ
(08-18-2015, 10:16 PM)ALI-UNCHARTED 4 نوشته است:
(08-18-2015, 10:13 PM)The Last Resort نوشته است: فال اوت داستان درست حسابی نداره - چک

ولی وقتی درگیر این بازی بشی تا بخودت میای می بینی یه ماه گذشته و حدود 400 ساعت بازیش کردی ولی نه خسته شدی و نه بازی تموم شده! جادوی بازی های تاد هاوارد همینه.

نقل‌قول: هر وقت توی متال تونستی بکشی بری جلو بیا من پول هایی که جمع کردم رو بهت میدم (خودت میدونی چی میگم علی)

کوجیما همون اوایل اعلام کرد که برای به پایان رسوندن مراحل صدها راه وجود داره! که این وسط یه قسمتی از این راه ها اکشن هم شاملش می‌شه.

نسخه 4ـمش هم که یکی از محدود بازی‌هایی بود که گیم اسپات بهش ده داد. بنظرم واقعاً حق استفاده از این همه صفات قلمبه سلمبه رو داره.

برادر میگی چک یعنی ن داستان ن گیم پلی و ن گرافیک نداره باو بهتر این ،،شما میتونی رایز رو بازی کنی اخرت گرافیگه
بعد شما میگی فلان ساعت بازی میکنی یعنی فقط جنبه ی سرگرمی داره شما برو کلش اف کلنز بازی کن یه دوسالی معطلش میشی(ببخشید یکم تند حرف زدم شرمنده)

حاجی واد د فاز؟  S0 (43)

اصن نفهمیدی من چی گفتم، سریع نقلُ قول کردی.
پاسخ
(08-18-2015, 10:13 PM)The Last Resort نوشته است: فال اوت داستان درست حسابی نداره - چک

کوجیما همون اوایل اعلام کرد که برای به پایان رسوندن مراحل صدها راه وجود داره! که این وسط یه قسمتی از این راه ها اکشن هم شاملش می‌شه.

نسخه 4ـمش هم که یکی از محدود بازی‌هایی بود که گیم اسپات بهش ده داد. بنظرم واقعاً حق استفاده از این همه صفات قلمبه سلمبه رو داره.

برادر میگی چک یعنی ن داستان ن گیم پلی و ن گرافیک نداره باو بهتر این ،،شما میتونی رایز رو بازی کنی اخرت گرافیگه
بعد شما میگی فلان ساعت بازی میکنی یعنی فقط جنبه ی سرگرمی داره شما برو کلش اف کلنز بازی کن یه دوسالی معطلش میشی(ببخشید یکم تند حرف زدم شرمنده)

رایز بد نبود ولی میگی بازی های پر گرافیک شکست خوردن نظرت در مورد کوانتوم بریک چیه؟ لونم شکست میخره؟،
نظرت درمورد انچرتد چیه؟ اونم شکست میخوره؟
اصلا رایز رو بازی کردی؟؟؟؟؟
پاسخ
(08-18-2015, 10:21 PM)ALI-UNCHARTED 4 نوشته است:
(08-18-2015, 10:18 PM)Be the story نوشته است:

رایز بد نبود ولی میگی بازی های پر گرافیک شکست خوردن نظرت در مورد کوانتوم بریک چیه؟ لونم شکست میخره؟،
امکان داره غیر ممکن نیست انچارتد که فکر نکنم شکست بخوره ولی کوانتم بریک زو نمیشه قطعا گفت 
راستی THE ORDER هم خوب بود گرافیک فوق العاده بالا

دوستان اگه انچارد شکست خورد من میگم به مدت یک ماه منو بن کنن و تمام اعتبارمو به فن های ماکرو بدن انصافن کدوم بازی ناتی باگ شکست خورده که این دومیش باشه?
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
توضیح بعضی‌ها درباره‌ی MGSV: TPP جالب بود. مخصوصاً توضیح کسایی که یا اصلاً بازی‌اش نکردن یا بلد نبودن. MGS هیچ‌وقت مثل Splinter Cell و Hitman جزء بازی‌های خیلی خطی و ساده که فقط دو تا مکانیزم ساده دارن نبوده و نیست و البته سبک خاص‌اش و اون شبیه بودنش به تم‌های شرقی باعث شده بعضی‌ها متوجه قضیه‌ی بازی نشن. MGSV: TPP داره همون کاری رو می‌کنه که میکامی با Resident Evil 4 کرد و یه استاندارد جدید تو بازی‌ها به‌وجود اورد. یه طوری که ما مثلاً می‌بینم که سازنده‌های TLoU می‌گن ما بازی‌مون رو خیلی از RE4 الهام گرفتیم و مطمئن باشید در آینده هم بقیه که وارد ساخت مخفی‌کاری می‌شن مدیون بازی‌ای مثل MGSV: TPP می‌شن. کاملاً می‌شه گفت این بازی اولین مخفی‌کاری جهان آزاد هست بین بازی‌ها و بازی‌ای که بالاترین آزادی عمل رو به بازیکن برای پیشبرد مراحل می‌ده. درباره‌ی داستان و صحنه‌ها هم که بهتره صحبتی نکنیم چون اساتید سینما به اندازه‌ی کافی تحسین‌اش کردن و اشتباه نکنم کوجیما سر همینم یه جایزه مربوط به سینما گرفت. 
شک و شبه برای این بازی هم خیلی مسخره و نخ‌نماست دیگه. این همه منتقد رفتن کونامی دو روز بازی رو تجربه کردن. کسی تونست تجربه‌ی منفی از بازی بیاره؟ همه دم می‌زنن از یه بازی که مدعی سرسخت واسه‌ی «بازی سال» امسال هست. توضیحات‌شون رو بخونید واقعاً Mind-Blowست! مثلاً این‌قدر نقشه‌ی بازی بزرگِ که هیچ‌وقت منتقدها به لبه‌های مرز نقشه‌ نرسیدن با اینکه اکثرشون فقط تو همون افغانستان داشتن می‌چرخیدن. حالا بقیه‌ی مناطق مثل روسیه و آفریقا و... بماند. الکی نیست که یه سازنده بعد از 30 سال، هنوز یه بازی‌ای ارائه بده که هنوزم حرف واسه‌ی گفتن داشته باشه. حداقل اگه IP تندتند نداده، اما 30 سال یه فرنچایز رو موفق نگه داشته با تغییرات خیلی خیلی زیاد که همه هم باش دارن کنار می‌آن. همون‌طور که سازنده‌های خود ویچر می‌آن اسکایریم رو تحسین می‌کنن و می‌گن دوست دارن یه بازی در حد اون بسازن، برای منم مثل اون روز روشنه که بقیه‌ی مخفی‌کارسازها هم دقیقاً همین حرف‌ها رو واسه‌ی تحول MGSV: TPP می‌گن. چه تو موسیقی، داستان‌سرایی و گیم‌پلی و بقیه‌ی چیزها. 
MGSV: TPP یه طورایی مثل MGS: Peace Walker 2 می‌مونه چون عنوان‌های جفت‌شون هم Tactical Espionage Operations شده. PW هم که روی سخت‌افزار کهنه‌ی PSP دیدید که چه بازی‌ای شد؟ حالا MGSV: TPP هم داره راه همون رو ادامه می‌ده. حتی به سطح صفر هم به مکانیزم‌هاش ایراد فنی نگرفتن و اکثرش بخاطر قیمت بالای بازی بود. اون قیمت بالا هم تقصیر کوجیما نبود، همه‌اش بخاطر تصمیم تیم ملعون بازاریابی کونامی بود که این بازی رو جدا کرد. وگرنه نقدهای سطح صفر نکته‌ی منفی‌اش بیش‌تر بخاطر قیمت بالاش بود نه بقیه‌ی جنبه‌های فنی که حالا تو TPP چندین لِوِل رفته بالاتر. کلاً هرطور حساب کنید MGSV: TPP بازی کاملاً موفقی می‌شه و اون موقع‌ست که افرادی که اینجا سطح صفر و کوجیما رو ترول می‌کنن خودشون ضایع می‌شن. MGSV: TPP شاید نتونه مقابل فال‌اوت 4 «بازی سال» بشه، اما موفقیتش تو متا تثبیت‌شدست و یه بار دیگه مخفی‌کاری رو می‌بره رو به جلو. 
حرف که برای این بازی خیلی زیاده اما سعی کردم یه توضیح خلاصه بدم تا متوجه بشید و کم‌تر حرف‌های عجیب درباره‌ی این بازی بزنید. 
پاسخ
چند نکته ای رو متذکر میشم که:
کاری به عناوین ۲۰۱۶ نداریم و بحثش هم معنا نداره در گوتی ۲۰۱۵!
به بحث و گفتگوی محترمانه و منطقی مشغول بشید. نه فن بازی و تعصبی بودن و دم از ترین زدن....
......
پس اگر ارسال هاتون حذف شد و خدایی نکرده، اخطار گرفتید، دلخور نشید.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
مطمئن باشید اگر یه عنوان بدون هیچ نقصی در گیم پلی بازی، و داستانی مناسب داشته باشد. بدون هیچ شک و تردیدی گوتی سال می‌شود.
اگر به قول یوبی سافت اساسین سندیکای هیچ یک از شتباهات گذشته را تکرار نمیکند 100% یکی از رقیب های سخت عناوین دیگر خواهد بود این بازی.
پاسخ
(08-18-2015, 10:23 PM)Project Amir نوشته است:
(08-18-2015, 10:21 PM)ALI-UNCHARTED 4 نوشته است:
(08-18-2015, 10:18 PM)Be the story نوشته است:

امکان داره غیر ممکن نیست انچارتد که فکر نکنم شکست بخوره ولی کوانتم بریک زو نمیشه قطعا گفت 
راستی THE ORDER هم خوب بود گرافیک فوق العاده بالا

دوستان اگه انچارد شکست خورد من میگم به مدت یک ماه منو بن کنن و تمام اعتبارمو به فن های ماکرو بدن انصافن کدوم بازی ناتی باگ شکست خورده که این دومیش باشه?
  • انچارتد عمرا شکست بخوره
پاسخ
نقل‌قول: نظر be the story نسبت به فال اوت 4 :

گرافیک داره؟ که نداره
داستان خوب داره ؟ که نداره
گیم پلی هیجانی داره؟ که نداره
پس نمینویسم 

والا نسخه 3وم هم 100 برابر ضعیف تر از چهار بوده عزیز دلم پس میشه بهم بگی چرا نسخه 3 گوتی شد ؟ اون هم در برابر رقبای قدرتمندی مثل GTA IV (که از نظر متاکرتیک دومین بازی برتر تاریخه ) ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V last assassin 1,364 331,607 02-04-2022, 11:34 AM
آخرین ارسال: alireza8753
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,040 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,739 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,450 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بهترین بازی‌هایی که در عمرتان بازی کردید؟ (تا سال 2016) peyman_eun 31 10,375 11-16-2016, 12:02 PM
آخرین ارسال: who i am

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان