امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برترین موزیک‌های بازی با ترجمه‌ی فارسی
سلام دوستان عزیز
بنا به یک سری دلایل خیرخواهانه که لازم نمی‌دونم با نوشتنش سرتون رو به درد بیارم (جز مهم‌ترینش که زدودن سوء تفاهم‌های بسیار و به هم نزدیک‌تر کردن هواداران سبک‌های مختلف موسیقی و فرهنگ احترام به سلیقه‌ی دیگرانه) تصمیم گرفتم دست به ترجمه‌ی درست و درمون کارهای قابل توجه موسیقی (از شاهکارهای به یاد ماندنی گرفته تا کارهای بشدت ضعیفی که اعتبار ناحق کسب کردن) بزنم.
به نظرم یکی از بهترین راه‌های گسترش دادن کاری که می‌خوام انجام بدم، دیدن دم گیمرهای عزیزه که تجربیاتم در روزگار فعالیت در انجمن‌های اینترنتی بهم ثابت کرده نسبت به مابقی اجتماع، رابطه‌ی بهتری با موسیقی دارن.
بنابراین، از این بعد سعی بر این خواهم کرد که در خلال ترجمه‌ی کارهای نامربوط یه این عرصه، حتما ساندتراک‌های خوب بازی‌های ویدئویی رو هم ترجمه کنم.
دوست داشتم اولین پستی که در این قسمت می‌زارم با ترجمه‌ی یکی از کارهای Poets of the Fall (یا موزیک آخر مکس پین 2، یا یکی از موزیک‌های Alan Wake) باشه. اما با خودم که فکر کردم، دیدم بهتره اول با یه همه پرسی شروع کنم و اسم بهترین ترانه‌های بازی‌های ویدئویی رو جمع‌آوری کنم.
بنابراین این تاپیک اولین رو زدم تا از دوستان درخواست کنم هر کار خوبی که تابحال برای بازی‌های ویدئویی ساخته شده و می‌شناسن رو معرفی کنن.
بعد از دانلود، در صورتی که مورد خاصی نداشته باشه و برای ترجمه مجبور به خودسانسوری نشم، حتما ترجمه می‌کنم و ترجمه رو آپلود می‌کنم.

سعی می‌کنم این تاپیک باز بمونه تا هر وقت کسی کار خوبی به ذهنش رسید بیاد و معرفی کنه.
منتظر درخواست‌های دوستان عزیز هستم.

پاسخ
حتما باید با کلام باشه؟ موسیقی های شاهکاری هستن که بی کلامن اما خیلی بیشتر از همین موسیقی هایی که شما عرض کردید روی آدم تاثیر می زارن...
می تونم از موسیقی های بی کلامی که اخیرا توی صنعت گیم کولاک کردن، موسیقی های عناوینی چون "به سوی ماه" و "آخرین ما" رو مثال بزنم. البته بنده به دلیل علاقه ی بیش از حد به عنوان " به سوی ماه" یا "TO The Moon"، پس از دانلود و تجربه ی این عنوان مستقل ارزشمند و البته تاثیرگذار، اون رو روی سرور مدیافایر آپلود کردم و در همین فروم قرار دادم؛ هم چنین به دلیل شاهکار بودن موسیقی این بازی موسیقیش رو هم جداگانه آپلود کردم که می تونید هم این بازی و هم موسیقی شاهکار  اون رو که با پیانو نواخته شده، در این تاپیک دانلود کنید.
بازم منتظر جوابتون هستم. سعی می کنم توی آرشیو خودم بگردم ببینم می تونم موسیقی باکلام شاهکار پیدا کنم یا خیر.
در آخر این پستم بابت این تاپیک ارزشمند، ازتون تشکر می کنم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
بله. موسیقی بی‌کلام که متنی برای ترجمه نداره :D
در مورد شاهکار بودن خیلی از کارهای بی‌کلام هم با شما موافقم. اما همونطور که گفتم رویکرد من از راه موسیقی باکلام قابل انجامه.
البته لازم نیست حتما همه‌ی کارهای باکلامی که پیشنهاد داده می‌شن از شاهکارها باشن (مثلا کاور Fly me to the moon - اصل کار از فرانک سیناترا 0- که تو بازی Bayonetta استفاده شد). همین که کاری شنیدنی باشن، کفایت می‌کنه. حتما هم لازم نیست رسما برای اون بازی ساخته شده باشن.
مثلا آهنگ I Stand Alone از Godsmack که برای بازی Prince of Persia 2 استفاده شده بود، اما قبلا از اون به عنوان ساندتراک Scorpion King هم استفاده شده بود.
کلا در این تاپیک می‌خوام ببینم چه کارهایی برای دوستان گیمر عزیز هستن و اون‌ها رو ترجمه کنم.
:)
پاسخ
Survival از مارشال[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
که برای گوست خوند
البته یادم نیست منشوری هم داشت یا نه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
Rules of Nature - MGR Revengance
Castle of Glass - MoH Warfighter
Catalyst - MoH 2010
FarAway - RDR

البته بازی های EA Sports کلا فلسفه دیگه ای داره
[تصویر:  1379098878_76807207117014995971.jpg]
پاسخ
موسیقی آخر dishonored فکر کنم اسمش (honored for All) بود

[تصویر:  dishonored-2-hd-wallpaper.jpg]
!!!!!  This Will Kill Me
پاسخ
خیلی عالیه...

اگه لطف کنید آهنگی که میخواید ترجمه کنین رو با Jet Audio ترجمه کنین که موقع خوندن آهنگ ترجمه بیت بیت نشون بده 
اینجوری هم آهنگ رو میتونیم دانلود کنیم هم ترجمه رو ...
[تصویر:  00c9_user_bar_bazifa_gamefa.png]
پاسخ
می گم فک نکنم صاحب تاپیک یه نگاه هم به اینجا بندازه تاپیک سال پیش ایجاد شده و تا الان هیچ فعالیتی دیده نشده پس بگذارید تاپیک به خواب ارومش ادامه بده انقد بیدارش نکنید S0 (2)
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع برترین آهنگ‌ها و موزیک‌های هنر هشتم Devil Prince 34 13,989 08-22-2017, 07:57 PM
آخرین ارسال: hawkeye
  دانلود موزیک ویدیوی فوق العاده زیبای بازی RISE OF TOMB RAIDER بهمراه متن شعر Electoon 2 1,866 02-04-2016, 04:16 PM
آخرین ارسال: End Of The Line
  با موزیک God of War : Ascension همراه باشید Mohammad saed 3 2,026 08-18-2014, 08:51 PM
آخرین ارسال: AMIR-GAMER
  با موزیک عنوان Hitman : Absolution همراه باشید Mohammad saed 0 1,278 08-15-2014, 07:51 PM
آخرین ارسال: Mohammad saed
  با موزیک متن Tomb Raider همراه باشید Mohammad saed 0 1,238 08-14-2014, 05:56 PM
آخرین ارسال: Mohammad saed

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان