امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برترین و زیباترین بازی های Playstation1
[تصویر:  xzbuf5aqkejkm4z173e.jpg]

1 Metal Slug::
[تصویر:  301x8tbxyatpue34lnf_thumb.png]

بازی ای به شکل هیجانی و جذاب بود که به صورت تک نفری و 2 نفری میتوانستید بازی کنید و سبک 2d و گرافیک خوب بازی خیلی لذت بخش بود از جمله مهم ترین بخشای بازی گیم پلی روان و سریع بازی بود!مراحل متعدد و متنوع و همچنین غول های خیلی جذاب و دل نشین!طراحی ریز و خیلی با دقت محیط باعث شده بود بازی اصلا تکراری به نظر نیاد و همچنین اسله های بازی و شخصیت ها از جمله عواملی بود که در موفقیت بازی نقش چشم گیری داشت!شما قادر به انتخاب 3 یا 4 شخصیت بودید که هر کدام جذابیت خود را داشتند!در بازی شما قدر به کنترل کردن هواپیما و تانک بودید و میتوانستید همه ی دشمنان را نابود کنید این بخش واقعا بخش زیبایی بود و همه ان را بی شک تجربه کرده اند!

crash bandicoot 2::

[تصویر:  8mf1g7k4phzxbez29q8_thumb.jpg]
جنگل های سبز و یک شخصیت نارنجی باعث شد که سونی در فروش این بازی ان قدر سود کند که باور این مسله برایش واقعا سخت بشود!بازی کراش مانند یک خانواده میماند که به قسمت های مختلف تقسیم میشود.اولین نسخه بازی به صورت پیاده بود که ابتدا در ساحلی بازی شروع میشود!داستان بازی هم این است که شخصیت dr دشمن شما است و شما باید از پس او و فرستادگانش بر بیاید!گیم پلی فوقالعاده ی بازی و گرافیک و طراحی عالی مراحل از جمله نکاتی بودند که به موفقیت های بازی می افزودند!نسخه ی پیاده ی کراش کلا 3 قسمت داشت.به غیر از کراش به crash bash که عنوانی بود به شخصه روزی 7 ساعت با برادرم بازی میکردیم!کراش باش یک رقابتی بود بین بقیه شخصیت های کراش و مراحل متنوعی داشت که شما با گذراندن 6 تا مرحله به غول بازی میرسیدید و با شکست ان به مرحله های بعد میرفتید و این روند ادامه داشت!عنوان بعدی کراش tage team racing بود که بعد از کراش پیاده به بهترین نسخه ی این بازی همچنین بهترین رسینگ ps1 تبدیل شده بود و دلیل ان هم مود های جذاب!مراحل زیاد و غول های متنوع در بخش تک نفره مود battel یا همون جنگی که بازی را به شکل حرفه ایی جذاب کرده بود!

3 Syphon Filte::
[تصویر:  9ps4wrmjlouzxiysdrd_thumb.png]

سایفون فیلتر بازی بود به سبک سوم شخص و به نظرم برای ps1 خیلی عالی بود!

گرافیک و گیم پلی بازی حرف اول را میزند و همچنین طراحی مراحل به نوعی به بهترین شکل انجام شده است!

سایفون باید با خلافکارانی که همه جارا به اشوب کشیده اند مبارزه کند!دشمنان و طرز عملکردشان عالی است و اسلحه های بازی و تیراندازی با ان ها به شکلی مورده قبول است اما خیلی خوب هم نیست!

از این بازی به نظرم 3 نسخه منتشر شده است و در کل میتوان گفت سایفون یکی از بهترین بازی های کنسول ps1 بوده است!

ا

4 pepsi man::

[تصویر:  hbczhng8driini6d8hev_thumb.png]
مردی ابی پوش و خسته نا پذیر!

پپسی من از جمله بازی هایی بود که در ان زمان ب شکلی جنجال به پا کرد و بسیار طرفدار از همه ی جهان پیدا کرد!

بازی حالت جالب و جدیدی دارد!شما فقط در خیابان می دوید و مردم در راه شما مانع میگزارند و به غیر از ان مانع هایی هم در خیابان وجود دارد و شما باید به خوبی از ان ها عبور کنید!هیچ وقت نمیتوانید وایسید و همیشه در حال دویدن هستید و پرش در بازی وجود دارد و تکل هم همینطور!گیم پلی بازی خیلی شگفت انگیز و خوب است و شما در انجام بازی هیجان تمام بدنتان را میگیرد!غذای این مرد فقط نوشابه است و پس از اتمام مراحل نوشابه های خود را باز میکند و میل میکند!در کل میتوان گفت این عنوان یکی از بهترین و شاخص ترین بازی هایی بود که در ان زمان منتشر شده بود!

5 metal gear solid ::
[تصویر:  fxng8c4w4nvjtfduz5a_thumb.jpg]

تاپ ترین عنوان ps1 همین mgs است که با داستان غنی و گیم پلی عالی توانست به یک ابر بازی در ان زمان تبدیل شود!اصلا شروع بازی به صورتی با شکوه است.ابتدا اسنیک از زیر اب بیرون می اید و به یک کارخانه مانندی میرسد و در ان جا به صورت مخفی کاری همه را میکشد!خیلی جالب بود مود های تمرینی بازی به قدری زیبا ساخته شده بودند که هیچ وقت تکراری نمیشدند!مخصوصا قسمتی که با تفنگ nikita که رادار داشت باید تیر را کنترل میکردید تا به هدف برسد!بازی به شدت سخت و دشوار بود و من پس از تمام کردن بازی توانستم خصوصیت غیب شدن رو بگیرم و خیلی جال بود!و قشنگ ترین و بهترین مرحله ی بازی ان جایی که دستگیر میشید و در زندان با ریختن سس کچاب در زمین و رفتن روی ان سربازان فکر میکنن مردید اما وقتی وارده زندان میشوند به صورت شوک اوری تعجب میکنند و اسنیک سریع کار ان ها را یک سره میکند!

6 resident evil 1,2,3

[تصویر:  03q5lc2l08gjy0jnfz3_thumb.jpg]
بهترین کاری که کاپکم برای کنسول ps1 و برای گیمر ها و حتی برای خودش توانست انجام بدهد منتشر کردن عنوان اویل بود که بهترینای ps1 بود!3 نسخه ی اویل بر روی این کنسول منتشر شدند!از جمله بهترین خصوصیت بازی دوربینش بود که از بالا بازی میکردید و پس از راه رفتن حدود 2 ثانیه گیر میکرد و دوباره ادامه میدادید!تیراندازی بازی واقعا خوب بود اسلحه های بازی بسیاز زیاد و جذاب بودند مانند:magnum ,bazoka, که جز بهترین ها بودند!زامبی های بازی بسیار خوب بودند و البته بدون اسلحه و فرار کردن و جا خالی دادن بین زامبی ها از مواردی بود که واقعا هیجان داشت!در نسخه ی 1 کریس ردفیلد حضور داشت و بازی پس از سقوط هلیکوپتر در جنگل انجام میشه!نسخه ی 2 با کلیر بازی شروع میشه!و نسخه ی 3 با لیون کندی!در کل بازی اویل یکی از بهترین و محبوب ترین عنوانی است که هنوز که هنوزه بر سر زبان ها است!

ا

7 footbal 99

منتخب جهان!منتخب اوروپا!

این حرفی بود که هر وقت به کلوپ میرفتیم تا شرطی بازی کنیم میگفتیم!

فوتبال 99 بهترین بازی فوتبالی برای ps1 بود که هنوزم بسیاز از ماها این عنوان را در حال بازی کردن هستیم!

گیم پلی بسیار زیبا گرافیک متوسط و همچنین عملکرد بازیکنان در زمین بازی رو به یک عنوان باور نکردنی تبدیل کرده بود!گزارشگر بازی از جمله مهمترین و جذاب ترین ویزگی بازی بود که پس از زدن هر گل اسم بازی کن رو میگفت و داد میزد:گل گل گل گل گل گل!باتیستوتا!!!البته هنگام شوت با ریوالدو اسم ایشون رو خیلی باحال ترجمه میکرد!رمز اوردن منتخب جهان و اوروپاش هم این بود فکر کنم:پایین بالا پایین بالا.چپ راست چپ راست.ضبدر دایره!!

8 driver2

یک ریسنگ open word خیلی باحال و قشنگ که مطمعا هستم همه عاشق این بازی بودید!

پلیس ها در شهر بسیار پراکنده بودند و شما با برخورد به ان ها یا انجام خلافی دنبالتون میکردند ک به راحتی میتوانستید همه ی انهارا سرنگون گنید!ماشین های خیلی جذاب با رنگ های زیبا در بازی وجود داشت!یکی از بهترین ماشین های بازی مینی ماینر بود که شما باید اون رو از استادیوم میدوزدیدن!بازی داستان خاصی نداشت ولی خیلی جذاب و بی نظیر بود که هیچوقت من رو خسته نمیکرد و همیشه برام تازه بود!

منبع

پاسخ
دمت گرم خاطرات رو زنده کردیConfused41:
البته خیلی خیلی بیشتر از اینهاست.
Parasite EVE هم بودش
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
فک کنم فوتبالش 98 بود نه 99Confused25:
امیدوارم من اشتب کرده باشمConfused25:
پاسخ
شما اشتباه کردی همه میگن 99 که در اصل اسمش Wining Eleven 3 بود!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
شایدConfused34:Confused34:Confused34:
پاسخ
پس این بازی>>Confused447:Confused416:Confused448:Confused441:<<167 کو؟
[تصویر:  fm02cwg3jiqhntv56q1j.jpg]

پاسخ
یادش به خیرConfused41:
جوونی کجایی که یادت به خیرConfused41:Confused41:
پاسخ
یادش به خیر من که توی کلوپ بازی می کردم.
پاسخ
الانم که الانه تو کلوپم به اسم 98 میشناسنشConfused83:
پاسخ
(09-19-2012, 12:23 AM)dark نوشته است: الانم که الانه تو کلوپم به اسم 98 میشناسنشConfused83:

مگه هنوز تو كلوپ ها PS 1 پيدا ميشه ؟ Confused05:Confused05:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یاداوری بازی های 2015 ║ بازی های OPEN WORLD ACTION COD♛for♛EV3R 0 1,867 07-07-2015, 01:42 PM
آخرین ارسال: COD♛for♛EV3R

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان