امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی بازی Aliens:Colonial Marines
[تصویر:  48702314174773947410.jpeg]
عنوان:Aliens:Colonial Marines
پلتفرم:Pc.Ps3.Xbox 360
ناشر:Sega
سازنده:GearBox Software
سبک: اول شخص شوتر
--------------------------------------------------------------------------------------
شرکت  بازی سازی GearBox Software با عرضه سری بازی های borderlands شهرت دارد. بازی زیبا و حماسی که توانست اعتماد اقشار سنی مختلف را به این بازی جلب کند.وقتی نام بازی Aliens:Colonial Marines را  میشنویم.یاد سری فیلم های این بازی می افتیم که با فروش خوبی برخوردارند اما بازی ساخته شده از این قاعده پیروی نمی کند.بازی Aliens:Colonial Marines با این که نام شرکت بزرگی را یدک میکشد.اما متاسفانه اصلا بازی در خور گیمر های امروزی نیست و نمرات تاسف باری گرفته.هر چند در بخش Co-Op و آنلاین حرفی برای گفتن دارد اما در بخش تک نفری زبانش بند آمده است و حرفی برای گفتن ندارد.
[تصویر:  07294691163869786012.jpg]
داستان بازی  دیالوگ بسیار کم و صحنه فوق العاده زیادی دارد.کم به معنای آن نه که اصلا وجود ندارد بلکه یعنی وجود دارد اما واقعا کم است و گرافیک بازی اصلا خوب کار نشده و در نسخه کنسولی واقعا به معنای واقعی افتضاح است.اما در Pc بهتر از کنسول است.بازی به دور از تنش و ترس است و بیشتر رو به اکشن است.البته مراحلی هست که مو بر تنتان سیخ میکند و نمیدانید چه کار کنید.مثلا هنگامی که با یک هیولا رو برو میشوید و... . مرحله ای هم هست که از اصل چهارم ترس.یعنی بدون سلاح بودن پیروی میکند . چک پوینت های بازی  در محل های مناسبی نیست و گاهی مشکل ساز است ممکن است مانند بازی اسکایریم عمل کند .
[تصویر:  99440375488416343034.jpg]
هیولا های درون بازی.موجوداتی سیاه که زینومورف نام دارند در تمام بازی وجود دارند و کارکتر میتوان با راداری که در دست دارد آنها را شناسایی کند و وقتی یکی از زینومورف ها دیده شد رادار شروع به بوق زدن و تولید صدا میکند و بازیکن متوجه می شود که آنها نزدیک اند.هر چند در بعضی موارد جای انها به درستی تشخیص داده نمیشود . بازی بیشتر شبیه بازی Aliens Vs Predator است که از فیلمی با همین نام اقتباس داده شده است.آن هم از نظر گیم پلی و موجودات.وگرنه از نظر گرافیک به پای Aliens Vs Predator نمیرسد.بخش Co-Op و چند نفره بازی یک شاهکار به تمام معناست.بعد از بازی کسل کننده در بخش تک نفره وقتش رسیده که بخش چند نفره را بازی کنید تا پولی را که برای این بازی خرج کرده اید از بین نرفته باشد.دراین حالت چهار بازیکن با هم یار هستند و با هم بازی را پیش یبرند و فرد از بازی لذت می برد و بخش آنلاین و چند نفره دیگر نوع به این صورت است که تیمی زینومورف و تیمی انسان میشوند و با هم به مبارزه میپردازند که واقعا زیباست.البته راه رفتن بر در و دیوار توسط یک هیولا سخت است .آن هم در نسخه کنسولی...
[تصویر:  60219216725877461307.jpg]
فقط در حالت Co-Op  و چند مرحله انگشت شمار بازی است که حرس ترس به بازیکن القا میشود. تمام کردن این بازی ۵ ساعت طول میکشد.

نقد و بررسی انجام شده با توجه به نسخه Pcبوده است.
منتقد:فرهان حسینی

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
ممنون بابت نقد،خیلی خوب بود؛کوتاه و خواندنی.
در مورد بازی،اصلا سمتش نرید![img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]گرافیک،تارخ مصرف گذشته،اصلا ترسناک نیست![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]گیم پلی اشغال،داستان اندکی راضی کننده که اون رو هم مدیون سری فیلم بیگانگان هست.
وگرنه اصلا بازیش به درد نمخیوره؛بخش چندنفره رو هم بازی نکردم بگم چطوریاست.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
یکم روی مطالبتون بیشتر وقت بزارید و سعی کنید اطلاعات بیشتری تو مطلبتون به خواننده ها بدید و  سعی کنید روی بازی های جدید تمرکز داشته باشید و وقت روی نقد بازی های که مدتی از انتشارشون گذشته ندارید. مطمئنا با توجه بیشتر روی مقالاتتون میتونید زودتر به تحریریه سایت و عضویت در اون برسید.

راستی ممنون برای مطلب
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
درمورد اینکه مطالب رو زیاد کنم.چشم سعی میکنم 1000 تا حرف بکنم.تقریبا دو برابر این مطلب.
ولی در مورد بازی های جدید.اخه برادر من انقدر نویسنده تو سایت زیاده که کدوم بازی بدون نقد میمونه که من نقد کنم.فعلا استارت از بازی های نه خیلی قدیمی.بعد انشاالله بازی های جدید...
ممنون از راهنماییتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
(04-25-2013, 03:24 PM)'Farhan' نوشته است: درمورد اینکه مطالب رو زیاد کنم.چشم سعی میکنم 1000 تا حرف بکنم.تقریبا دو برابر این مطلب.
ولی در مورد بازی های جدید.اخه برادر من انقدر نویسنده تو سایت زیاده که کدوم بازی بدون نقد میمونه که من نقد کنم.فعلا استارت از بازی های نه خیلی قدیمی.بعد انشاالله بازی های جدید...
ممنون از راهنماییتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اینکه میگید بازی نمیمونه که ربطی نداره مگه قراره اگه سایت یه بازی را نقد کرد دیگه هیچ جا این بازی را نقد نکنن همین فروم خودمون مثلا برای بازی dmc بغیر از نقد خود سایت 3تا نقد و چند تا پیش نمایش براش نوشتن یا کرایسیس3 یا تامب رایدر شما کاری به سایت نداشته باش انجمن از سایت جداست فقط نباید کپی کنی اگه ویرایش فرق داشته باشه مشکلی نداره هم برای نقد و پیش نمایش هم برای خبر- تازه تو یه نقد یا پیش نمایش که همه چیز را نمیگن شما میتونید اون چیزی را که بچه ها نمیدونن و کمتر شنیدن را بگید . پس از این به بعد از این لحاظ نگران نباشید
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,764 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 943 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 964 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,853 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,108 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان