امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیبا،تاریک،خلاقانه | 10 بازی برتر نسل ششم
حدود 10 تا پست پاک کردم! 
مقاله خوب بود؟ اوکی. تشکر رو زدین کافیه.
منتظر مقاله بعدی هستید؟ خیله خوب منتظر باشین منتشر بشه.
نه اینکه هی بیان این حرف رو پشتِ سر هم بزنید...
جالبه بعضی‌ها بدون توجه به پاک شدن پستشون دوباره همون اسپمشون رو کپی پیست می‌کنن!
این دفعه فقط پست‌هارو پاک کردم. دفعه‌ی بعد مطمئن باشید اخطار هم می‌گیرید.
پاسخ
(08-08-2015, 01:37 AM)rasoul76 نوشته است: مقاله خوبی بود. هر چند با ترتیبش یه کوچولو مخالفم ولی نباید فراموش کنیم که این بازیا بهترین ها هستن و رتبه شون زیاد مهم نیست.
منتظر نسل هفت هستم هر چند برنده ش از الآن مشخصه :D

اگه last of us باشه، کلا تمام دیدگاهم نسبت به بازی شاهکار تغییر میکنه! S0 (25)
پ.ن: به نظرم حتی تو لیست ده برتر هم نباید باشه! S0 (25)
---------------------------------------------------------------------------
کسری جان کلا حال ندارم به نکات نگارشی دقت کنم پس فقط میگم خود مقاله خیلی خوب بود مثل همیشه! نمیدونم توضیح هر بازی رو خودت مینویسی یا اون رو هم کپی (ترجمه) میکنی (که خوب کار اشتیاهی هم نیست) ولی اگه مطالبت رو از سایتی برمیداری، (تا اون جا که میدونم watch mojo) خوبه که منبعت رو هم ذکر کنی! در کل اون توضیحاتت درباره هر بازی، خیلی قشنگه!
یه چیزی که خیلی تو مخه، این عکساته! هر دفعه هم همینجوریه و بارها دیدم بهت تذکر دادن ولی بازم تو مقاله بعدی عکساتو وسط چین نکردی! وسط چین کن. (فقط عین بعضی از نویسندگان ماهر فروم، یه وقت نگی بلد نیستم که در اون صورت اینجوری میشم S0 (43) S0 (25))
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(08-11-2015, 02:16 AM)PWLG نوشته است:
(08-08-2015, 01:37 AM)rasoul76 نوشته است: مقاله خوبی بود. هر چند با ترتیبش یه کوچولو مخالفم ولی نباید فراموش کنیم که این بازیا بهترین ها هستن و رتبه شون زیاد مهم نیست.
منتظر نسل هفت هستم هر چند برنده ش از الآن مشخصه :D

اگه last of us باشه، کلا تمام دیدگاهم نسبت به بازی شاهکار تغییر میکنه! S0 (25)
پ.ن: به نظرم حتی تو لیست ده برتر هم نباید باشه! S0 (25)
---------------------------------------------------------------------------
کسری جان کلا حال ندارم به نکات نگارشی دقت کنم پس فقط میگم خود مقاله خیلی خوب بود مثل همیشه! نمیدونم توضیح هر بازی رو خودت مینویسی یا اون رو هم کپی (ترجمه) میکنی (که خوب کار اشتیاهی هم نیست) ولی اگه مطالبت رو از سایتی برمیداری، (تا اون جا که میدونم watch mojo) خوبه که منبعت رو هم ذکر کنی!
یه چیزی که خیلی تو مخه، این عکساته! هر دفعه هم همینجوریه و بارها دیدم بهت تذکر دادن ولی بازم تو مقاله بعدی عکساتو وسط چین نکردی! وسط چین کن. (فقط عین بعضی از نویسندگان ماهر فروم، یه وقت نگی بلد نیستم که در اون صورت اینجوری میشم S0 (43) S0 (25))

1.ممنون که خوندین
2.مقاله نسل هفت چند وقتی میشه که اومده اینم لینکش https://forum.gamefa.com/Thread-%D9%86%D...8%AA%D9%85
3.منبع من ویدیو هست و از روی مطلب دیگه ای کپی (ترجمه) نمیکنم ولی چشم ذکر هم میشه
4.چشم یادم رفت وسط چین هم میکنم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,020 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 14,007 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,247 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,763 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  ورود آقایان ممنوع! | ۳۰ شخصیت مونث برتر در بازی های رایانه‌ای – بخش دوم saeed aghababaee 9 4,016 09-10-2016, 08:50 PM
آخرین ارسال: Lightninghero

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان