امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی تمام زره‌های Grandmaster در بازی The Witcher 3: Blood And Wine
بررسی تمام زره‌های Grandmaster در The Witcher 3: Blood And Wine
By Devil Prince
تاریخ انتشار مقاله: 6/5/2016

[تصویر:  3052433-the_witcher_3_wild_hunt_blood_an...rgb_en.jpg]

گسترش‌دهنده‌ی جدید بازی The Witcher 3: Wild Hunt با نام Blood And Wine، سری جدیدی از زره‌ها را به اسم Grandmaster معرفی می‌کند. این زره‌ها که بهترین زره‌های کل بازی هستند، ویژگی‌ها و Bonusهای جدیدی را به گیمر ارائه می‌دهند. در کل بازی، 5 دست از این زره‌ها وجود دارد که هر یک ویژگی‌های متفاوتی دارند و هر گیمر می‌تواند با توجه به سلیقه و سبک بازی خود، یکی از آن‌ها را انتخاب کند. برای نگاهی دقیق‌تر به این زره‌های تمام‌عیار به ادامه‌ی مقاله مراجعه فرمایید.

Grandmaster Legendary Feline
[تصویر:  3072911-felinearmor2.jpg]
Feline یک زره ایده‌آل برای پیکار‌های مبتنی بر شمشیر است. قدرت دفاعی این زره در برابر ضربات نزدیک‌بُرد (Close Range Attack) بسیار بالا است.

ویژگی‌های زره:
  • مجهز بودن به 3 قطعه از 6 قطعه -- هر ضربه‌ی قدرتی (Strong Aattack)، قدرت آسیب‌رسانیِ (Damage) ضربه‌ی معمولی (Fast Attack) را 10% به ازای هر قطعه از زره و به مدت 5 ثانیه، افزایش می‌دهد.
  • مجهز بودن به همه‌ی قطعات -- 50% قدرت آسیب‌رسانی بیشتر به ازای حملات از پشت (Rear Attack)، افزایش Adrenaline Point به ازای دشمنان گیج‌شده (Stun Opponent).
======================================================================================

Grandmaster Legendary Griffin
[تصویر:  3072912-griffinarmor2.jpg]
زره Griffin می‌تواند قدرت جادو و Signها را افزایش دهد. این زره شدیداََ به افرادی توصیه می‌شود که به وفور از جادوی Ydren استفاده می‌کنند و علاقه‌ی زیادی به کُند کردن سرعت دشمنان دارند.

ویژگی‌های زره:

• مجهز بودن به 3 قطعه از 6 قطعه -- بعد از مصرف Stamina برای اجرای Sign درحالت استاندارد، Sign بعدی به مدت 3 ثانیه از Stamina استفاده نخواهد کرد.
  • مجهز بودن به همه‌ی قطعات -- شعاع تله‌ی Ydren تا 40% افزایش می‌یابد. در هنگام حضور درون این تله، سرعت پُر شدن Stamina به میزان 5 واحد در هر ثانیه افزایش می‌یابد. قدرت جادو (Sign Intensity) به 100% می‌رسد و آسیب دریافتی، 20% کاهش پیدا می‌کند.
======================================================================================

Grandmaster Legendary Manticore
[تصویر:  3072913-manticorearmor2.jpg]
Manticore بهترین گزینه برای کسانی است که می‌خواهند بر روی کیمیاگری (Alchemy) تمرکز کنند و از ضربات ویران‌کننده (Critical Hits) استفاده کنند. همچنین مجهز شدن به تمام قطعات این زره، ویژگی‌های مناسبی را برای کسانی که به سم‌ها (Potion) متکی هستند، به همراه می‌آورد.

ویژگی‌های زره:

• مجهز بودن به 3 قطعه از 6 قطعه -- ضربات ویران‌کننده (critical Hit) و شانس انجام آن‌ها در بمب‌ها نیز اعمال می‌شود.
  • مجهز بودن به همه‌ی قطعات -- بیشترین واحد شارژ آیتم‌های کیمیاگری به میزان یک واحد، افزایش می‌یابد.

Grandmaster Legendary Ursine
[تصویر:  3072914-ursinearmor2.jpg]
این زره سازگار با افرادی است که با سبک تدافعی پا به میدان مبارزه می گذارند. به‌علاوه، Ursine برای کسانی که جادوی Quen را جزئی از تاکتیک مبارزی خود می‌دانند، بسیار کارآمد است.

ویژگی‌های زره:

• مجهز بودن به 3 قطعه از 6 قطعه -- در صورت شکستن سپر دفاعی Quen، این احتمال وجود دارد که سپر دیگری بدون مصرف Stamina تشکیل شود. این شانس به ازای هر قطعه از زره، 5% افزایش پیدا می‌کند.
  • مجهز بودن به همه‌ی قطعات -- قدرت آسیب‌رسانیِ (Damage) ضربه‌هایی که در هنگام استفاده از Quen وارد می‌شوند، 200% افزایش می‌یابد.

Grandmaster Legendary Wolven
[تصویر:  3072915-wolvenarmor2.jpg]
Wolven مناسب افرادی است که می‌خواهند به مبارزه با هیولاها در فاصله‌ی نزدیک بپردازند. افرادی که از تاکتیک‌های تهاجمی و تجهیزات آغشته به روغن (Oil) استفاده می‌کنند هم می‌توانند از این زره نهایت بهره را ببرند.

ویژگی‌های زره:
  • مجهز بودن به 3 قطعه از 6 قطعه -- استفاده از حداکثر 3 روغن مختلف برای یک شمشیر
  • مجهز بودن به همه‌ی قطعات -- پرتاب بمب‌ها بدون کوچکترین تاخیر
ترجمه شده از وبسایت Gamespot
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
زره ها واقعا زیبان. S0 (29)
یه سوال: اگه این Blood and Wine رو تموم کنیم ای زره ها رو میده؟
و اینکه حتما باید بازی رو تموم کنیم تا Blood and Wine رو بتونیم بریم؟
[تصویر:  1zhbsmnc5j398nhrz1nd.jpg]
پاسخ
(06-05-2016, 04:36 PM)Ali Danger نوشته است: زره ها واقعا زیبان. S0 (29)
یه سوال: اگه این Blood and Wine رو تموم کنیم ای زره ها رو میده؟
و اینکه حتما باید بازی رو تموم کنیم تا Blood and Wine رو بتونیم بریم؟
سلام
1- خیر. در طول بازی، یک سری مراحل وجود داره که با انجامشون نحوه ی ساخت زره ها و شمشیر ها رو یاد می گیرید. بعد اون ها رو پیش یه Blacksmith و Armorer (اولی واسه شمشیر و دومی برای زره) می برید تا واستون بسازه.
2- تا اونجا که من می دونم خیر (اگه اشتباه می‌کنم، دوستان اصلاح کنند).
!Praise Prince of Persia
پاسخ
نیازی به اتمام بازی نیست فقط باید مرحله a poet under pressure از خط اصلی داستان رو تموم کرده باشین و لول حداقل 34 باشه.
پاسخ
خسته نباشید امین جان.  S0 (74)
علاوه بر زره های جدید مدرسه های ویچر blood and wine  زره های بسیار زیبا تری هم داره مثل Toussaint armor و خیلی زره های دیگه.
یه نکته ای انگار در رابطه با رزه و شمشیر های  manticore وجود داره اونم اینه که اگر شما dlc  رو در حالت عادی و بدون new+ شروع کنید این زره رو به این شکل میبینید.
[تصویر:  manticore-armor-witcher-3-blood-and-wine-624x399.jpg]

ولی اگر در حالت new game + باشید زره به شکلی که امین جان تصویرشو قرار دادند میشه شکل شمشیر ها هم متفاوت میشه.

برای اینکه زره های جدید ویچر رو پیدا کنید باید مرحله master master master master رو انجام بدید. برای پیدا کردن این مرحله نوتیس بردی که در مرکز شهر اصلی Toussaint قرار داره رو چک کنید.
[تصویر:  ugkso1tsicvs4gmepru8.jpg]
پاسخ
سلام و خسته نباشید خدمت محمد جان
مقاله بسیار مفید و کاربردیه
یک سوال داشتم این زره‌ها رو از کجا میتونم تهیه کنم؟
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(06-08-2016, 10:44 AM)Yves Guillemot نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت محمد جان
مقاله بسیار مفید و کاربردیه
یک سوال داشتم این زره‌ها رو از کجا میتونم تهیه کنم؟
سلام
محمد (Auberon) بالاتر توضیح داده. اگه نتونستید متوجه بشید، به پروفایلش مراجعه کنید. فکر کنم بازی رو داره و راهنمایی ـتون می‌کنه.
ممنون
!Praise Prince of Persia
پاسخ
سلام من بعضی وقتا وقتی اینارو میگیرم گرالت غیب میشه
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(06-08-2016, 01:39 PM)ROMAN REIGNS نوشته است: سلام من بعضی وقتا وقتی اینارو میگیرم گرالت غیب میشه

آپدیت های بازی رو تهیه کنید و نصب کنید مشکلات حل میشه S0 (24)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
من همه‌‌ی زره هارو پیدا کردم. حتی زره Wolven رو درستش کردم. ولی اون MANTICORE رو پیداش نمیکنم. تو master master master master هم نبود. کجا باید پیداش کرد؟
[تصویر:  1zhbsmnc5j398nhrz1nd.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,771 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 944 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 967 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,856 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,109 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان