امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی دوسایت دانلود ایرانی (دانلود ها و تاپ 2 دانلود)
[تصویر:  www_logo.jpg]

توجه: به هیچ عنوان هدف از این مقاله تبلیغ سایت های نام برده نمیباشد. 

چند سالی است که سایت های دانلود رایگان در فضای مجازی به طرز فوق العاده ای افزایش یافته اند و توانسته اند خود را در دل کاربران جهان باز کنند، این موضوع میتواند به دلایل مختلفی از جمله: پشتیبانی قوی، لینک مستقیم و پرسرعت برنامه ها و بازی ها و از بقیه مهمتر نوع  رفتار با کاربران میباشد، لینک دانلود رایگان، البته موضوعات دیگر هم وجود دارد که پای آن ها را پیش نمیکشم، حتما شما عزیزان با سایت های مختلفی از جمله دانلودها، تاپ 2 دانلود، پی سی دانلود، پی سی دی و....... آشنایی دارید.

این سایت هایی که نام برده شدند میشود گفت که در دل های کاربران به شدت جا باز کرده اند، اگر دقت کرده باشید تعداد بسیار کمی از کاربران ایرانی به دنبال دانلود از سایت های خارجی میباشند و خود این هم دارای دلایلی از جمله لینک های افتضاح و کم سرعت، پاپ آپ های فراوان، راه های پر پیچ و خم برای رسیدن به لینک دانلود مانند تبلیغات های زیاد و..... میباشد. این خودش یکی دیگر از دلایل علایق کاربران به سایت های دانلود ایرانی میباشد.

ببینید درست است که ما در ایران زندگی میکنیم و توانایی خرید بازی های گران قیمت به صورت اورجینال را نداریم و این هم یکی دیگر از دلایل علاقه ما به سایت های دانلود رایگان میباشد! اما این دلیل نمیشود که از عیب ها و نقص های سایت های رایگان چشم پوشی کنیم! حتما تا الان پیش آمده که به دلایل مختلف مجبور به ارسال نظر و یا پرسش سوال از سایت های ایرانی شده اید و بیشتر آن ها هم سوال شما را بی پاسخ نگذاشته اند اما چگونه پاسخ دادن مهم است! حتما افرادی را در بخش نظرات سایت های ایرانی دیده اید که بعد از پرسش سوال، بلا نسبت به غلط کردن افتاده اند! چرا؟ چون این سایت ها نمیخواهند باور کنند که هدفشان کمک به مردم میباشد و سعی دارند با پاسخ های تند و بی ادبانه کاربران را از خود دور کنند!

یک نمونه از این سایت ها سایت پر بازدید تاپ 2 دانلود میباشد که کاربر بیچاره را با پاسخ هایش به خاک سیاه مینشاند! مثل چه جوابی؟ مثل: یکم چشمتون رو باز کنید میبینید چی نوشته، ما کی همچین چیزی گفتیم و.....

این پاسخ ها فقط تعداد بسیار اندکی از پاسخ های همراه با متلک میباشند که چند مدت پیش در لینک دانلود بازی Hitman قرار گرفته بودند.

نمونه آن را ببینید به شکلی جواب میدهد که انکار طلبکار است:

[تصویر:  o95bncecr5efd9fb5kiy.jpg]

اسم مدیر این سایت سجاد میباشد که فوق العاده بداخلاق و طلبکار از کاربران میباشد تا علت اینگونه پاسخ دادنش را میپرسی میگوید که اگر شما هم با این کاربران برخورد کنید چنین جوابی خواهید داد!

کاملا یادم است که اولین برنامه خود را نوشته بودم به اسم Summary Story Games که در داخل فروم هم قرار داده بودم، به سایت تاپ تو 2 دانلود ایمیل فرستادم و از آن ها درخواست کردم که برنامه این بنده حقیر رو دلگرمی و پشتیبانی هم که شده در سایت خود قرار بدهید، اما جوابی دریافت نکردم، به آیدی تلگرام این آقا سجاد هم همین متن را فرستادم تا شاید پاسخی دریافت کنم اما ایشان بعد از خواندن آن من را بلاک کردند! نمیدانم علت این کارشان چه بوده اما میتوانست با یک پاسخ "نه قرار نمیدیم" من را ملتفت کند اما......

این سایت به کنار حالا میرویم سراغ سایت دانلودها که از نظر من سایتی از هر نظر تکمیل و فوق العاده میباشد، همین متن را برای این سایت فرستادم و آن ها با گرفتن یک والپیپر از برنامه و مقداری توضیح آن را در سایت خود قرار دادند ولی بعد از مدتی با دادن اطلاع به من آن را به دلیل یک سری مشکلات از سایت خود حذف کردند، تنها خواسته آن ها از من برای قرار دادن این برنامه در سایت خود، قرار دادن آدرس سایت به عنوان حمایت کننده در برنامه بود که با انجام این کار برنامه در سایت آن ها قرار گرفت! اگر اشتباه نکنم شخصی که با او ارتباط برقرار کردم شخصی به نام حسین بود که فوق العاده مودب بودند و من از ایشان به شدت به خاطر حمایتشان تشکر میکنم! لازم نیست تصویری از پاسخ دستندرکاران این سایت به کاربران قرار بدهم کافی است که به این سایت رفته و پاسخشان را ببینید و لذت ببرید.
حالا شما خودتان این دوسایت را با یکدیگر مقایسه کنید، کدام یک؟

بسیار خوب دوستان امیدوارم لذت برده باشید S0 (74)

4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
طبیعتا دانلودها S0 (2)
پاسخ
اصلا این دو سایت قابل مقایسه نیستند معلومه دانلود ها خیلی بهتره

راجب جواب دادن بعضی ها باید بگم واقعا برا همچین اشخاصی که اینطوری پاسخ میدهند متاسفم و این که سایت دانلود رایگانه بعضی سایت ها که خرید هم میکنی اینطوری حواب میدن مثل یکی از سایت های خرید سی دی کی اشتراکی که اسمشو نمی برم
پاسخ
خسته نباشی.
واقعاً این درسته! من چنین چیزی رو خودم شخصاً دیدم! اینا فکر می کنن لینک رایگان و اینا قرار می دن که چی؟ باید ازشونم ممنون باشیم؟ هدیه بدیم؟ سپاس گذار باشیم؟ مدیون باشیم؟ پس اگه برای اینا باید این کارو بکنیم باید جلوی کرکر هایی مثل Codex و 3DM و Reloaded سر خم کنیم که بدون هیچ چشم داشتی حتی بدون دریافت 2 تومن مزد زحمت می کشن و بازی ها رو با هزار سختی کرک می کنن و رایگان می دن! لینک رایگان گذاشتی به مردمت کمک کردی! شاهکار که نکردی! اینا هم جای خودشون داره و زحمت می کشن! ولی چرا به خاطر 2 زار زحمت جواب سربالا به بقیه بدیم و ناراحتشون کنیم؟ واقعاً ارزششو داره؟
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(04-01-2016, 12:40 AM)You Never Win نوشته است: خسته نباشی.
واقعاً این درسته! من چنین چیزی رو خودم شخصاً دیدم! اینا فکر می کنن لینک رایگان و اینا قرار می دن که چی؟ باید ازشونم ممنون باشیم؟ هدیه بدیم؟ سپاس گذار باشیم؟ مدیون باشیم؟ پس اگه برای اینا باید این کارو بکنیم باید جلوی کرکر هایی مثل Codex و 3DM و Reloaded سر خم کنیم که بدون هیچ چشم داشتی حتی بدون دریافت 2 تومن مزد زحمت می کشن و بازی ها رو با هزار سختی کرک می کنن و رایگان می دن! لینک رایگان گذاشتی به مردمت کمک کردی! شاهکار که نکردی! اینا هم جای خودشون داره و زحمت می کشن! ولی چرا به خاطر 2 زار زحمت جواب سربالا به بقیه بدیم و ناراحتشون کنیم؟ واقعاً ارزششو داره؟
البته اینا برای لینک مستقیم ماهیانه هزینه نسبتا بالایی میدهند که پولشو باید از تبلیغات در بیارند که دقیقا با این کارشون بازدید کننده از دست میدند و باعث ضرر خودشون میشن
پاسخ
درود،
تشکرم از پست، فقط بخاطر شهامت نویسنده بدلیل انتقاد از سایت هایی که در زمینه های دانلود نرم افزار و بازی و... فعالند.
بذارید از حالت رسمی و کتابی خارج شویم و صحبت کنیم،
بنظرم بهتره مدیران بخش دانلود فروممون، نظرشون رو بگند تا تفاوت نظرات و دیدگاه ها رو ببینیم. درست نبود که با عکس گرفتن از یک پرسش و پاسخ در سایت $، شروع به نارضایتی و بدبینی کنیم چه برسه به انتقاد! مدیریت سایت، فروم، بخش و..، کلا مدیر بودن و مسئولیت داشتن و اداره و رسیدگی کار سختیه و اگر خودتون رو جای فرد مقابل قرار بدید، حتما حق میدید که در بعضی مواقع، درست و اصولی رفتار کردن، از دست مدیر و فرد پاسخگو در خواهد رفت. روزانه با هزاران کاربر با خلق و خوی های متفاوت، برخورد داشتن و کنترل و نظارت کار آسونی نیست و باید به مدیر و مسئول مربوطه حق داد. بارها شده در پست های دانلودبازی در فروم، یک توضیح یا چندین کلمه رو بولد و رنگی کردیم تا همه متوجه موضوع بشند ولی اکثریت از همون موضوعات هایلایت شده سوال میکنند و ادامه ماجرا.
خیلی وقته که از کاربران ۲ سایت موجود در نقد هستم و استفاده میکنم و بشخصه باید بگم که راضی هستم و موارد - کمی رو دیدم که تأثیر آنچنانی بر روی فعالیت و کیفیت دو سایت نداشته. از رسیدگی و حل مشکلات و پرسش و پاسخ های متعدد گرفته تا... در دو سایت مذکور بخوبی صورت میگیره.
در این چندساله، سایت های متعددی برای حضور در حوزه دانلود بازی و نرم افرار و رفع مشکلاتشون تاسیس شدند ولی امثال همین ۲ سایت بدلیل قدمت و کیفیت مطلوب، همیشه توقعات زیادی ازشون وجود داره و مسلما زیر تیغ نقد هم خواهند رفت
.......................
درضمن دوستان، پست برای این ایجاد نشده که بگیم کدومیک از ۲ سایت خوبند یا بد!!!
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
خب S0 (2) S0 (44)

ممنون بابت مطلب خوبت S0 (29)

تاپ2دانلود که نابوده D: واقعا میگم.... لینک هاشون چندان پرسرعت نیستن! یکمم دیرتر نسبت به دانلودها و پارسی دانلود آپ میشن S0 (24)

نقل‌قول:  ایشان بعد از خواندن آن من را بلاک کردند!
S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43)  یعنی فقط میگم : S0 (43)

این کیه باو... S0 (45)

دانلودها خوبه کلا  S0 (29)

برای دانلود فیلم هم فقط فردا دانلود S0 (29) S0 (2) بعدشم فیلم2مووی.... S0 (24)
پاسخ
بالاخره با این گرونی هاست و سرور و ... باید یه خورده به اینا حق داد البته یکمی هم کاربران مقصر اند سوال هایه بی جایی میپرسند مثل : رمز فایل چیه؟  S0 (43)
پاسخ
من تا به حال هر چی بازی پی سی و پلی استیشن 3 که شاید مجموعا روی هم حدود 90-100 تا بازی میشن از تاپ 2 دانلود گرفتم و هیچ بدی ندیدم و همیشه اوکی بوده. از دانلودها دانلود نکردم چون نیازی نبوده که عوض کنم سابت رو. شاید الان چند تا سایت باهم بازای جدید رو قرار بدن ولی یادتون باشه که یه زمانی بود که بازی رو فقط و فقط و فقط تاپ 2 دانلود اول قرار می داد و به روزترین بود. این که از برنامه شما پشتیبانی نکرده دلیل بر بد بودنش نیست. من 3-4 ساله که یه ضرب بازی و برنامه دانلود کردم ازش و چند بار هم که سوال پرسیدم جواب گرفتم.
 این تجربه من بود.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
با سلام
خب از اونجایی که گفته شد مدیران بخش دانلود انجمن بیاند و نظر در این مورد لازم دونستم که دخالتی کنم و در این بین نظر خودم رو ه بدم.
اول از همه می خوام یک چیزی رو نقل قول کنم.

نقل‌قول: اینا فکر می کنن لینک رایگان و اینا قرار می دن که چی؟ باید ازشونم ممنون باشیم؟ هدیه بدیم؟ سپاس گذار باشیم؟
بله باید سپاس گذار باشیم آیا شما قادر هستی لینک دانلود اونم به صورت مستقیم قرار بدی؟ می تونی به درخواست کاربر اونم از نظر بازی پاسخ گو باشی؟ بزارید زمان رو کمی بع عقب ببریم. قبل از این قضایای شیلتریگ و حذف لینک ها اگه یادتون باشه همین سایت تاپ 2 دانلود چقدر بازی قرار میداد و همه هم درخواستی کاربر ها بود درسته؟ بزارید بریم قبل تر بازی های درخواستی و قدیمی توی سرور hipfile آپلود میشد و بازی های جدید توی سرور خود سایت که بعد از ارتقا سرورشون بازی های قدیمی هم با لینک مستقیم در اختیار کاربر قرار می گرفت، بازم برید قبل تر کسی سایت 0098kids رو یادشه؟
نقل‌قول: لینک رایگان گذاشتی به مردمت کمک کردی! شاهکار که نکردی! اینا هم جای خودشون داره و زحمت می کشن! ولی چرا به خاطر 2 زار زحمت جواب سربالا به بقیه بدیم و ناراحتشون کنیم؟ واقعاً ارزششو داره؟
می دونید هزینه سرور ها چقدره؟ می دونید چند ترابایت هارد نیاز هست تا این همه اطلاعات روی اون ها قرار بگیره و شما به صورت رایگان استفاده کنی؟ هزینه دامین سایت رو می دونید چقدره؟ به این قضایا نباید سطحی نگاه کرد دیگه من به هزینه برق و مهم تر از اون عمر اون شخص اشاره نمی کنم که برای رفاه شما بازی ها رو با حجم های سنگین وقت و بی وقت به صورت رایگان برای امثال من و شما قرار میده.
حالا بزارید از مدیر بخش دانلود برم کنار و بشم مدیر بخش مشکلات
فکر کنم پر مشکل ترین بازی، بازی GTA V بود و اون موقعی که من تاپیک مشکلاتش رو زدم هیچ کسی کمکم نمی کرد و خودم تنها به تمام مشکلات کاربر ها پاسخ می دادم در صورتی که من خودم حتی بازی بازی هم نکردم و هیچ کدوم از کرک ها رو تست نمی کردم. بعد از اومدن کرک کامل ریلودد و رفع تمام مشکلات 3dm فکر کردم که مشکلات بازی تموم شده ولیبعد مدتی فهمیدم که یکسری مشکلات جدید پیدا شد که تمامی مشکلات رو توی پست اول با رنگ سبز با ریزه ترین جزئیات نوشتم و تمام موارد لازم رو هم در اختیار کاربر قرار دادم ولی هنوز که هنوزه کاربر ها بدون اینکه پست اول رو بخونند همون سوالات تکراری رو می پرسند و من هم همون نوشته ها رو دوباره براشون میگم. حالا توی سایت تاپ 2 دانلد به وضوح نوشته شده بازی کرک نمیشه اونم با رنگ قرمز که یکی از رنگ هایی هست که انسان سریع به اون واکنش نشون میده حالا کاربر بدون توجه به اون میاد میگه بازی کرک میشه یا نه؟ حالا این هیچی یکی به من توضیح بده سازنده ها برای چی سیستم مورد نیاز بازی رو منتشر می کنند؟
وقتی توی زیر پست هر بازی سیستم مورد نیاز نوشته شده برای خوشگلی ماجرا که نوشته نشده یا به عنوان هویج ازش استفاده بشه گذاشته شده که مشخصات رو با سیستم خودتون مقایسه کنید ببینید بازی می خوره یا نه حالا شما تصور کن یه چنین چیزی باشه و روزی هزار تا کاربر یه سوال مشابه رو هی بپرسند خب چه حالی به شما دست میده؟
مورد از مدیر سایت که آقای سجاد باشند نیست متاسفانه کاربر ها هم کمی تنبل هستند و نمی خوان به خودشون زحمت بدند و یه متن دو خطی رو بخونند و می خوان همه چی حاضر و آماده براشون باشه و اونا لذتش رو ببرند. مدیر سایت تاپ 2 دانلود و یا من که فعالیتم اینجا اصلا در حد و اندازه ی اون سات نیست وقت کافی برای جواب داد به سوال های تکراری که از قبل جواب اون رو گفتیم ندارم. ما باید تمام منابع رو چک کنیم که اگه چیز جدیدی اومده باشه سریع در اختیار کاربر قرار بدیم به غیر از اون باید به نظم سایت هم رسیدگی کینم و مهم تر از اون زندگی شخصی
مثلا یک مورد دیگه رو مثال میزنم سرعت سرور ها
من اینترنتم از شرکت آسیاتک هست و شرکت آسیاتک سرعت دانلودش از سرور های خارجی نسبت به سرور های داخلی اصلا خوب نیست. حالا سایت تاپ 2 دانلود یا dlfox بعضی از سرور ها مال خارج هست و خب طبیعتا سرعت پایینه من اطلاع از این قضیه دارم و خیلی از کاربر ها هم می دونند که پورت های دانلود روی سرور های خارجی بسته هست ولی بازم از سرعت سرور ها شکایت می کنند و میگند مشکل از سرور هست و قبول نمی کنند که شرکت ارائه دهنده چنین مشکلی رو ایجاد کرده و با یک حس طلب کارانه از اون سایت میگه چرا سرور ها سرعتش پایینه و وقتی هم توضیح داده میشه که مشکل از سمت شرکت ارائه دهنده اینترنت هست قبول نمی کنند. خب برای چی قبول نمی کنی که مشکل از سمت خودت هست نه سرور های سایت؟
در ختم کلام باید بگم که یکسری از مشکلات رو خود کاربر ها ایجاد می کنند و به شخصه شدیدا این انتقاد رو رد می کنم و اصلا قبول ندارم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,851 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,016 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 1,030 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 8,087 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,173 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان