امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت سیزدهم:مشت آهنین)
 مشت آهنین                                                                                                          jax 
Bring it

[تصویر:  768139600645625246_jax.jpg]
بیوگرافی:
Jax با نام واقعیه jax briggs ، دارای 28 سال سن، 203 سانتی متر قد و 350 پوند وزن در قلمرو زمین به دنیا آمده است. Jaxاولین ی 28 سال سن، 203 سانتی متر قد و 350 پوند وزن در قلمرو زمین به دنیا آمده است  اولین شخصیت آفریقایی-آمریکایی است که در سری بازی های مورتال کامبت حضور یافته و توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند.
Jax رئیس sonya و مافوق او در نیروهای ویژه آمریکا است. Jax مردی با دقت و متفکر است و دائما درحال نظارت بر اعمال زیر دستان است؛ اما در مبارزه او همانند یک شیر درنده با شهامت و شجاع است.
پس از گم شدن sonya فرمانده Jax در ساحل یک دریا که مشرف به سازمان جاسوسی آمریکاست ، موفق به پیدا کردن johnny cage می شود و او را دستگیر و از او بازجویی می کند؛ تا شاید بتواند اطلاعاتی از sonya و kano بدست آورد. Johnny cage همه ی اتفاقات را برای Jax بازگو می کند اما فرمانده Jax ابتدا حرف او را قبول نمی کند ولی با رسیدن پیامی از سوی sonya همه چیز را فهمید. Jax برای عذر خواهی از johnny به محل فیلم  برداری او رفت ولی در آنجا متوجه شد که johnny مورد حمله نیروهای قلمرو خارج قرار گرفت است؛ Jax سایر جنگجویان زمین را با خبر کرد و با کمک آنها سربازان outworld را شکست دادند. پس از این واقعه Jax به outworld رفت تا sonya را پیدا کند. او درحال بررسی outworld بود که sonya و kano را پیدا کرد و بهمراه آن ها از outworld خارج شد.
وقتی jax در متقاعد کردن فرمانده ی خود برای حمله به outworld ناکام ماند، خودش را آماده کرد تا بصورت پنهانی به جنگ shao kahn و افرادش برود.
[تصویر:  jax-mk9port.jpg]
سرنوشت:
پس از شکست دادن shao kahn بسیاری از دوستان jax ناپدید شدند و او را به حال خود رها کردند تا باقی مانده ی ارتش shao kahn را نابود کند. Jax با استفاده از یک اسکنر سایبری جدید که برای دسترسی خودکار به پایگاه های اطلاعاتی سراسر جهان طراحی شده بود، به دنبال باقی مانده ی ارتش shao kahn  می گشت. Jax به طور اتفاقی توانست به مغز kano دسترسی پیدا کند؛ او بصورت مجازی با kano مبارزه کرد و اورا شکست داد و پس از این واقعه jax به محل اختفای این قاتل خطرناک پی برد و طی یک عملیت برق آسا او را دستگیر کرد.
[تصویر:  51b8fccc7b43125427.jpg]
سبک مبارزه:
Muay Thai(به معنای مشت‌زنی تایلندی است و به همین جهت تای بوکس نیز خوانده می‌شود. این سبک مبارزه دارای قدمتی بیش از ۲۰۰۰ سال در کشور تایلند می باشد. موای تای ورزش ملی تایلند و یکی از مهم‌ترین سمبل‌های فرهنگی این کشور است.)
Judo (سبکی ژاپنی که مؤسس آن دکتر جیگارو کانو و نشأت گرفته از جوجیتسو میباشد)
[تصویر:  Mortal-kombat-10fev2011_f03.jpg]
سلاح ها:
Spiked Club
Tonfa
Machine Gun
Bionic Arms
[تصویر:  mortal_kombat_bio_stills__jax_by_crucial...4zwf0v.png]
طراحان:
John Parrish
Gregory McKinney
Lynn "Red" Williams
Michael Jai White
Hakim Alston
Shah Alston
Tyrone Wiggins
Craig J. Harris
Dorian Harewood
Dan Washington
Gerald C. Rivers
[تصویر:  Jaxprimarycostumeconcept.png]
محبوبیت نزد فایتر های ایرانی:
Jax به دلیل شکل ظاهری جالب، مشت های سهمگین ، قدرت بدنی بالا همواره مورد توجه فایتر های ایرانی قرار گرفته است. او در بخش داستانی نیز همواره از شخصیت های جالب بازی بوده است.
[تصویر:  Major_Jax_Briggs.png]
حرکات و فن های :jax
Special Moves))
Energy Wave: Down, Back, 2.
Dash Punch: Down, Forward, 2.
Ground Pound (Close): Down, Back, 3.
Ground Pound (Medium): Down, Forward, 3.
Ground Pound (Far): Down, Back, Forward, 3.
Overhead Smash: Down, Up, 4.
Gotcha Grab: Down, Forward, 1.
Air Gotcha Grab: Down, Back, 1.
Back Breaker (Anti Air): 2 + 4 (While in the air).
Quad Slam: Throw, 1 + 4, 2 + 3, 2 + 4, 1 + 2 + 3 + 4.
Enhanced Moves))
Energy Wave: Down, Back, 2 + 5.
Dash Punch: Down, Forward, 2 + 5.
Ground Pound (Close): Down, Back, 3 + 5.
Ground Pound (Medium): Down, Forward, 3 + 5.
Ground Pound (Far): Down, Back, Forward, 3 + 5.
Overhead Smash: Down, Up, 4 + 5.
Gotcha Grab: Down, Forward, 1 + 5.
Air Gotcha Grab: Down, Back, 1 + 5.
(Finishers)
Smash and Grab: Back, Forward, Forward, Back, 2
Three Points!: Forward, Forward, Back, Down, 3
Stage Fatality: Down, Forward, Down, 1
Babality: Down, Down, Down, 3

شخصیت بعدی چه کسی باشد؟

بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت دوازدهم:مامور ویژه)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت یازدهم:سوپراستار)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت دهم:قاتل زمردی)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت نهم:شاهزاده ی دنیای خارج)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت هشتم:ملکه ی امواج)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت هفتم:جنگجوی شاؤولین)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت ششم:اژدها وارد می شود)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت (قسمت پنجم:خدای رعد)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت چهارم:سیاهی مطلق)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت سوم:زیر صفر)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت دوم:نینجای جهنمی)
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت اول:ظاهری تاریک با باطنی روشن)

از دوست عزیزم صادق غلامی پور مقدم(PWLG) به خاطر زحماتی که در ترجمه ی بخش سرنوشت کشیدند، صمیمانه متشکرم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  call-of-duty-modern-warfare-4251.jpg]
پاسخ
با این آدم میشه رو مخ حریف راه رفت.دوستم با من این کارو می کرد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]نمی دونستم تو نیروی دریایی هستش دستت مرسی
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
عشق من تو این بازی نینجاهاش بودن. واسه همین از ultimate mortal kombat 3 بیشتر از بقیه شون خوشم میومد.
با این اصلا تو کمبت سگا نمیتونستم بازی کنم.
خسته نباشی.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
من کلا سیاه پوستا رو دوست دارم. فرهنگ Hip Hop واقعا سروره و Jax هم نمونه ای از این فرهنگ توی دنیای MK هست.
واقعا با دیالوگ هاش حال می کنم.

یه پیشنهاد دیگه هم واست دارم.
به نظرم اگه تونستی تاریخچه طراحی کاراکتر ها رو هم بزن. مثلا ایده ها چجوری به سر سازندگانش زد و کلا چجوری طرحی شد. اینجوری خیلی بهتر میشه.
هرکی بسته طلایی، برنزی، یا نقره ای شبگرد رو خریده چیغام خصوصی بده کارش دارم.... مهم .... فوری
تیم طلایی )<<9?یمفا:

I ain't never goin to forget you all
[تصویر:  6b6gc2awoprjvsvziyng.jpg]
پاسخ
(03-28-2014, 05:37 PM)'XdragonxbornX' نوشته است: من کلا سیاه پوستا رو دوست دارم. فرهنگ Hip Hop واقعا سروره و Jax هم نمونه ای از این فرهنگ توی دنیای MK هست.
واقعا با دیالوگ هاش حال می کنم.

یه پیشنهاد دیگه هم واست دارم.
به نظرم اگه تونستی تاریخچه طراحی کاراکتر ها رو هم بزن. مثلا ایده ها چجوری به سر سازندگانش زد و کلا چجوری طرحی شد. اینجوری خیلی بهتر میشه.

اگه تونستم مطلب بدرد بخوری پیدا کنم .............حتما این کار رو میکنم.........

پاسخ
واقعا این حرکت Smash and Grab جکس از یادم نمیره ! [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ممنون، موفق باشی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
عالی بود [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]ولی بخش فینیشر نگذاشتی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img] در کل عالی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]راستی من عاشق این شخصیتم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
My morning sun is the drug that brings me near

To the childhood I lost, replaced by fear

[تصویر:  51d24e4529f35b9228ba4c32e6acdbba.gif]
پاسخ
(03-28-2014, 09:54 PM)'thef' نوشته است: عالی بود [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]ولی بخش فینیشر نگذاشتی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img] در کل عالی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]راستی من عاشق این شخصیتم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

لینک دانلودش مشکل داشت............در اولین فرصت گذاشته میشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
یا خدا این نردبون کیه دیگه[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

آفرین خوب بود[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ

دفعه ی بعد sektor رو بزار [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]چرا در مورد اینکه دستاش آهنی می شه ننوشتی (منظورم اتفاقات بعد از کنده شدن دستش توسط ermacهست)[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

دستت درد نکنه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,816 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 974 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 996 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,956 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,145 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان