امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی شخصیت های مورتال کامبت(قسمت چهارم:سیاهی مطلق)
این قسمت دیگه نیازی نیست چیزی بگم .ممنون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(03-17-2014, 11:28 PM)'arman00711' نوشته است: عالی بود ولی باید کامل تر میبود
 ریدن کو [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

اگه میشه بگید چه قسمتیش ناقص بود؟؟؟؟؟؟.......حتما تو قسمت های بعد اصلاح میشود
اگه پیشنهادی دارید حتما بگید

[تصویر:  call-of-duty-modern-warfare-4251.jpg]
پاسخ
مثل قسمتهای قبل خوب بود. فقط اینکه شما چرا فقط درباره مورتال کمبت مینویسی ؟ بازیای دیگه هم هست
قسمت بعد رپتایل رو بنویس اونم کاراکتر قویه
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ
عالی بود آفرین[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من که زبونم مو در اورد خودت میدونی نظر من چیه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
پاسخ
(03-17-2014, 11:34 PM)'alirezam' نوشته است: مثل قسمتهای قبل خوب بود. فقط اینکه شما چرا فقط درباره مورتال کمبت مینویسی ؟ بازیای دیگه هم هست
قسمت بعد رپتایل رو بنویس اونم کاراکتر قویه

والله یه سری مقاله در مورد modern warfare داشتم که اونم هر وقت یکی توش یه مطلب میذاشت یه ایمیل واسم میفرستادن(تیک یکی از گزینه ها رو اشتباهی زده بودم) ........مجبور شدم پاکش کنم .........

از دوست عزیزم محمد برزویی(van helsing)به خاطر زحماتی که در ترجمه ی متن سرنوشت کشیدند کمال تشکر رو دارم.
باور کنید ترجمش کار راحتی نبود .....متن (بجز انگلیسی)دارای کلمات هلندی و فرانسوی نیز بود
پاسخ
اسم گذاشتناشون تو حلقمConfused25:
DIVAN MALA که بر عکس اسممه،یعنی NAVID ALAM Confused25:
ایرانی ها به خاطر این دوسش دارند،چون تو اون نسخه ی مرتال کمبت sega قوی ترین بودConfused25: یعنی من فقط با اون تونستم غول آخر رو بکشمBarare غیر از اون هم یک سری کمبو هاش مشتی بودنا،یعنی یه چیز میگم،یه چیز میشنوی،مشتیییییConfused25:
یه کمبوش بود cccc که 4 تا لغت میزد بعد هم طرف پرت میشد عقبNau
یکی دیگه گوشه ی. پایبنیه جلو A بود که ابر به طرف مقابل میزد و اون دیگه نمیتونست کاری کنه جز دفاع کردن
یکی دیگه پایین بالا بود که میرفت بالا ازیر پای دشمن میومد بیرون،میبرش بالا میکوفتش زمین،ای حال میدادBarare
یکی دیگه هم xyxy بود اگه اشتباه نکنم که چند تا کمبو با دست بود واون هم ساده و سریع بود.
یکی دیگه هم بود که انگار نا مریی میشدConfused60:
کلا خیلی خفن قوی بودBarareConfused25:
ممنون از مقاله.
دفعه بعد ریدن رو بگذار،نه که دوسش داشته باشم،بلکه دلم برای چندتا میسوزهConfused24:
چقدر بد شد که مجبور شدی mw رو پاکش کنی،واقعا ازش خوشم اومده بود،تازه میخواستم قبل از بازی کردن mw4 هم یکبار دیگه مرورش کنم!
Confused74:
[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ
(03-17-2014, 11:56 PM)'313714' نوشته است: اسم گذاشتناشون تو حلقمConfused25:
DIVAN MALA که بر عکس اسممه،یعنی NAVID ALAM Confused25:
ایرانی ها به خاطر این دوسش دارند،چون تو اون نسخه ی مرتال کمبت sega قوی ترین بودConfused25: یعنی من فقط با اون تونستم غول آخر رو بکشمBarare غیر از اون هم یک سری کمبو هاش مشتی بودنا،یعنی یه چیز میگم،یه چیز میشنوی،مشتیییییConfused25:
یه کمبوش بود cccc که 4 تا لغت میزد بعد هم طرف پرت میشد عقبNau
یکی دیگه گوشه ی. پایبنیه جلو A بود که ابر به طرف مقابل میزد و اون دیگه نمیتونست کاری کنه جز دفاع کردن
یکی دیگه پایین بالا بود که میرفت بالا ازیر پای دشمن میومد بیرون،میبرش بالا میکوفتش زمین،ای حال میدادBarare
یکی دیگه هم xyxy بود اگه اشتباه نکنم که چند تا کمبو با دست بود واون هم ساده و سریع بود.
یکی دیگه هم بود که انگار نا مریی میشدConfused60:
کلا خیلی خفن قوی بودBarareConfused25:
ممنون از مقاله.
دفعه بعد ریدن رو بگذار،نه که دوسش داشته باشم،بلکه دلم برای چندتا میسوزهConfused24:
چقدر بد شد که مجبور شدی mw رو پاکش کنی،واقعا ازش خوشم اومده بود،تازه میخواستم قبل از بازی کردن mw4 هم یکبار دیگه مرورش کنم!
Confused74:

نمیدونم خاصیت مورتال کامبت چیه که هر کس اسمشو میشتوه یاد sega میفته[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (10).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (10).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (10).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (10).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (10).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (10).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (12).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (12).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (12).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (12).gif[/img]

پاسخ
خاصیت از نسخه ی sega بود،نمیدونم بازیش کردی یا نه ولی اگه این نسخه ی ps3 بازی مثلا 60 فریم بوده،اون 120 فریم بود!!!! یعنی میگم اینقدر ضرباتشون سریع بود که حد نداشت،این نسخه های بعدیش دیگه اون جور نبودند.بعد من کلا گیمری رو(به طور جدی)با این بازی شروع کردم،بهترین بازی سگا هم 100% همین بودConfused25: که وقتی میشستیم پاش دیگه با کف گیرم نمیتونستند مارو از پاش بکنندConfused25:
البته الان اینقدر گرافیکش قدیمی شده که حد نداره،من خودم وقتی نسخه ی ps3 بازیش اومد یک سری به نسخه ی سگاش زدم،یعنی کاملا حالم به هم خورد از بس گرافیکش قدیمی شده بودConfused43:Confused52:

[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ
(03-18-2014, 12:27 AM)'313714' نوشته است: خاصیت از نسخه ی sega بود،نمیدونم بازیش کردی یا نه ولی اگه این نسخه ی ps3 بازی مثلا 60 فریم بوده،اون 120 فریم بود!!!! یعنی میگم اینقدر ضرباتشون سریع بود که حد نداشت،این نسخه های بعدیش دیگه اون جور نبودند.بعد من کلا گیمری رو(به طور جدی)با این بازی شروع کردم،بهترین بازی سگا هم 100% همین بودConfused25: که وقتی میشستیم پاش دیگه با کف گیرم نمیتونستند مارو از پاش بکنندConfused25:
البته الان اینقدر گرافیکش قدیمی شده که حد نداره،من خودم وقتی نسخه ی ps3 بازیش اومد یک سری به نسخه ی سگاش زدم،یعنی کاملا حالم به هم خورد از بس گرافیکش قدیمی شده بودConfused43:Confused52:

من کلا سه تا بازی سگا بازی کردم.......1=مورتال کامبت2=شورش در شهر3=fifa98
وقتی تازی بازی سگاش اومده بود بهترین گرافیک رو داشت...................علم پیشرفت میکنه دیگه

پاسخ
نوب واقعا یکی از شخصیت های منفور هست چون اصلا بالانس نیست. یعنی شما هر حمله ای کنی، براش یه جوابی کوبنده داره نوب. راحت بگم، اگه نوب حمله نکنه برنده فایت میشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تو این نسخه آخری هم که اومده بدتر شده. 35% دمیج میده واسه X-ray

شخصیت بعدی رو Rain یا Raiden بنویسین چون شخصیت های محبوبم هست تو MK [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,809 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 968 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 994 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,951 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,143 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان