امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی عملکرد کنسول Xbox One در سال ۲۰۱۵
ممنون بابت نقد خیلی خوب و مقید بود.
حقیقتا بحث کیفیت کنسول ها واقعا بحث بیخود و بیهوده ای هست. همه می دونند که کنسول های بازی برای سرگرمی مردم ساخته شده اند نه برای جنگ بین گیمر ها بر سر کیفیت اجرایی بازی اگه آدم بخواد بازی با کیفیت بالا بازی کنه می تونه یه PC قدرتمند بگیره و از اون لذت ببره. کنسول همیشه از همون نسل های اول تا الان فقط برای سرگرمی ساخته شد نه برای چیز دیگه. همیشه برتری یک کنسول نسبت به کنسول دیگه بازی های انحصاری هست که در نسل هفت دیدیم که کنسول نسل هفتمی سونی واقعا خوب کار کرد و در عوض ماکگروسافت به جای تمرکز روی بازی های انحصاری فقط بازی برای کینکت منتشر کرد. به نظرم من کینکت واقعا وسیله ی مزخرفی هست. بازی کردن با اون خیلی خسته کننده و بعد مدتی کسالت آور میشه شاید تنها بازی جذابی که میشه بازی کرد بازی های رقصی باشه بقیه بازی ها اصلا جالب نیست. اول های کار من به شدت مجذئب کنسول سونی شدم و می خواستم این کنسول رو بگیرم ولی با مرور زمان دیدم سونی مثل قبل زیاد روی بازی های انحصاری مانور نمیده و توی این قضیه خوب عمل نمی کنه و بعد هم با روی آوردن سونی به ریمستر کردن بازی های نسل قبلش خیلی دل سرد شدم برای کسی مثل من که اکثر بازی های انحصاری PS3 رو بازی کردم دیگه بازی کردن دوباره ی اون ها روی PS4 جذابیتی نداره به همین خاطر روی آوردم به کنسول ماکروسافت و با معرفی دسته ی الایت شور و اشتیاقم برای خرید این کنسول بیشتر شد. از طرفی بازی های انحصاری خوبی که داشت بیشتر منو مجاب برای خرید این کنسول کرد به خصوص وقتی بازی مورد علاقم یعنی Gears 4 رو معرفی کرد.
با این حال نمیشه تصمیم قطعی در مورد کنسول ها گرفت چون به نظرم سال 2016 سال سرنوشت ساز کنسول ها هست و همین جور هم که دیدید اکثر بازی ها تا سال 2016 تاخیر خوردند.
بسیار عالی میشه که هر دو کنسول موفق باشند و طرفداران خودشون رو با بازی های خوب راضی نگه دارند نه با کیفیت یا گرافیک بازی ها که فقط یه مسئله ظاهری هست و یک روپوشونی برای مشکلات بازی ها
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بررسی عملکرد کنسول Xbox One در سال ۲۰۱۵ - توسط مجیدنصر - 12-22-2015, 12:33 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,944 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,076 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 1,092 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 8,429 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,248 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان