امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی قابلیت های جدید اندروید 4.3
این نسخه از اندروید قابلیت های خوبی دارد اما نمیتوان گفت که بهترین است پس باید منتظر ماند و دید که آیا نسخه بهتری هم وجود دارد؟

[تصویر:  Google-android-4.3-664x374.jpg]

پروفایل کاربری:این قابلیت به کاربر این اجازه را میدهد که در مکانها و موقعیت های مختلف،پروفایل های جدیدی را ساخته و از آنها استفاده کند و همچنین کاربر میتواند در محیط و مکان های موردنطر خودش،اپلیکیشن ها را اجرا کرده و وضیعت دسترسی ها را تغییر دهد.
[تصویر:  jb-profiles-create-n713.png]
ایجاد حد و حدود:این قابلیت بسیار کارایی خوبی برای والدین و حتی کاربران دارد که این اجازه را به آنها میدهد که کاربر پس از تعریف هر پروفایل،اجازه دسترسی برای اپلیکیشن ها در آن پروفایل را پیدا کرده و میتواند اجازه دسترسی به برنامه های خاصی را بدهد.
[تصویر:  android-4.3-restricted-profiles-600x475.jpg?00d448]
قابلیت های گرافیکی:برای این کار،این نسخه از اندروید از موتور گرافیکی موجود در تبلت استفاده میکند که این کار میتواند پروسه ساخت تصاویر 2بعدی که در کارGPU اختلال ایجاد میکند را بهبود بخشیده و امکان انتقال بی سیم تصاویر با وضوح1080P را برای ابزارهای گوگلی را فراهم آورد.
[تصویر:  android-4.3-3d-graphics-opengl-es-3.0-60...jpg?00d448]
OPENGL ES 3.0:این قابلیت امکان بسیار خوبی را برای نمایش دادن تصاویر و هم چنین بازی که به کمک پردازش 2بعدی میتواند رندر کردن تصاویر را راحت تر کرده و تکسچر های گرافیکی را بهتر نشان بدهد.
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRwznfNLH4rUD3ztIxl7Ye...le9WhpgjJS]
بلوتوث هوشمند:به کمک این قابلیت میتوان ابزارهایی با سنسورهای هوشمند ساخته و آنها را با بلوتوث هوشمند کنترل کنید و همچنین استفاده از بلوتوث در این نسخه اندروید انرژی کمتری را میگیرد و لازم به ذکر است که این قابلیت را،نکسوس 7 جدید که در اینجا به آن پرداختیم را دارد.
[تصویر:  jb-btle.png]
فرمت صفحه شماره گیر:با استفاده از این قابلیت میتوانید که صفحه شماره گیر خود را با فرمت دلخواه جهانی تنظیم کنید و دیگر نیازی به برنامه های دیگر نخواهید داشت.
[تصویر:  android-4.3-languages-support-600x530.jpg?00d448]
آسان شدن آنالیز کردن برنامه ها:این قابلیت این اجازه را به کاربر میدهد که راحت تر از گذشته به جمع آوری دادهای مربوط به بارگذاری منابع و عملیات کرنل ها و .... بپردازد اما با استفاده از ابزارهای ردیابی سیستمی که در این نسخه وجود دارد.
[تصویر:  gpuprofiling.png]
منوی NOTIFICATION:این قسمت در اندرویدهای دیگرهم وجود داشته است اما در این نسخه از اندروید،برنامه ها میتوانند وارد این بخش شده و در کنار دیگر برنامه ها و موارد پیش فرض،منوی میانبر در اختیار کاربر قرار دهند.
GEOFENCING سخت افزاری:مرز بندی سخت افزاری در محاسبه ی مکان شما بسیار کارایی دارد که در این قابلیت،سرویس های گوگل انرژی بیشتری را ذخیره میکنند تا مکان شما را یافته و محاسبه کنند و همچنین امکان استفاده از WI-FI به تنهایی وجود خواهد داشت.

توجه:خیلی اذیت شدم تا تونستم این تاپیک رو به سرانجام برسونم ولی تلاشمو کردم تا بتونم یه خلاصه خوبی رو تقدیمتون کنم و خودم هم از این تاپیک زیاد راضی نیستم چون دردسر زیادی واسه نوشتنش داشت و هر سایتی یه مطلب مختلف درباره این نسخه از اندروید گذاشته بود که وقت زیادی میخواست تا بشینی و همشو بخونی ولی من فقط موضوعات مشترک 10یا12 سایت رو واستون گذاشتم پس اگه کم و کسری داره به بزرگی خودتون ببخشید.درضمن من فقط 2تا از سایتایی رو که گشتم رو منبع قرار میدم.
بازهم ببخشید اگه ناقصی یا ایرادی داره.   باتشکر

منبع1
منبع2
پاسخ
عجب بشری این

امیر جان الان این نسخه موجوده؟
انجمن برادران گشت ارشاد گیمفا
پاسخ
برای galaxy pockot میشه ریخت؟
[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ
(07-30-2013, 07:13 PM)'bhador' نوشته است: عجب بشری این

امیر جان الان این نسخه موجوده؟

بله دوست عزیز وجود داره
پاسخ
اي خدا
چند سال ديگه نگاه كن چي در مي ياد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مراقب بدافزار جوکر باشید؛ امکان سرقت لیست تماس گوشی اندروید شما negar-amiri 0 1,709 10-11-2020, 12:25 AM
آخرین ارسال: negar-amiri
  نوکیاهایی که در 2020 به اندروید 10 بروزرسانی می شوند. elecomco 0 1,193 04-06-2020, 10:23 AM
آخرین ارسال: elecomco
  ویژگی امنیتی جدید اینستاگرام برای مدیریت مجوزهای اپلیکیشن‌ها PC FAN 0 1,527 10-17-2019, 09:06 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  نسخه اندروید SMS Organizer با قابلیت ارسال فایل صوتی و چند ویژگی دیگر به‌روز شد PC FAN 0 1,478 10-07-2019, 07:23 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  احتمال معرفی هدفون و بلندگوی جدید از سوی آمازون PC FAN 2 1,351 09-25-2019, 07:04 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان