امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی قسمت Attitude Era در WWE 13
من متوجه هستم که شاید با اینکه زحمت زیادی روی این نقد کشیدم خیلی مورد استقبال دوستان قرار نگیرد چون اشخاص کمی در سایت هستند که به WWE علاقه مند هستند ولی با این حال من تلاش خودم را می کنم تا همان تعداد کم از این بررسی ها بهره مند شوند.
حتما شما قسمت Attitude Era را در WWE 13 بازی کردید و به دلیل جدید بودن این بخش حتما لذت زیادی را بردید من قصد دارم که این قسمت را به نمایش بگذارم و شما را بیشتر با این قسمت آشنا کنم.
[تصویر:  g1797_wwe13attitudeerastor.jpg]
در اولین بخش به سراغ گروه DX میرویم گروهی که متشکل از شان مایکلز و تریپل اچ بود البته بعد ها اشخاصی مانند بیلی گان و رود داگ نیز به این گروه پیوستند که فعلا کاری با آنها نداریم.این گروه در ابتدا بازی های تگ تیم را ارائه کردند ولی بعد ها به صورت های تک به تک هم با دیگران مسابقه دادند.همانطور که دربازی دیده درگیری بین شان مایکلز و آندرتیکر صورت میگیرد زیرا شان مایکلز داور مسابقه بین آندرتیکر و برت هارد بود و اشتباه با صندلی ضربه ی محکمی به آندرتیکر زد و برت هارد مسابقه را برد. درگیری های شدیدی بین آندرتیکر و شان مایکلز صورت گرفت که بعد ها شان مایکلز و برت هارد درگیری های شدیدی را شروع کردند این باعث شد که شان مایکلز دنبال یک دوست بگردد و چه کسی بهتر از هلمزلی؟! هلمزلی همان تریپل اچ است که بعد ها نام خود را تغییر داد. درگیری های شان مایکلز با برت هارد ادامه داشت ولی با حضور تریپل اچ و چاینا در کنار رینگ ترس شان مایکلز را ریخت و با برت هارد مسابقه های زیادی را انجام داد. در آن زمان گروه DX تا حدودی هیل بودند.
[تصویر:  r2285_WWE13Austin1.jpg]
در قسمت دوم به سراغ استون کولد استیواستین میرویم شخصی که با شماره ی 316 شناخته شده بود اما میدانید چرا؟ استون کولد در هنگام ورود بیشتر دشمنان خود را در زمان 3:16 (سه دقیقه و شانزده ثانیه) شکست میداد به عبارتی در این زمان استانر خود را وارد میکرد و پیروز میشد. مستر مکمن این کشتی گیر تگزاسی را به کمپانی آورد اما چیزی بیشتر از شری برایش نشد. استون کولد دربرابر مکمن مقابله میکرد و هیچ تراسی از او نداشت او رئیسش بود ولی هیچ وقت به او احترام نگذاشت!! در آن زمان جنگ WCW و WWF شروع شد که به آن دوره ی زمانی Raw Is War نیز گفته میشد. هر کدام کمپانی که طرفدار بیشتری پیدا میکرد جای آن یکی کمپانی را هم میگرفت و کمپانی اصلی میشد. کشتی گیران یا باید به کمپانی WWF می رفتند که رئیس آن مکمن بود یا کمپانی WCW. استون کولد وارد WWF شد اما هیچ وقت قانونمند نبود. او با رئیسش که خیلی به او زور میگفت وارد جنگ شد!! این جنگ با توهین ها مکمن به استونکولد و استانر زدن استون کولد به مکمن شروع شد که ما در بازی تا انتها ی قسمت های دیگر نیز شاهد درگیری های این کشتی گیر با مکمن هستیم. مکمن برای محافظت از خود گروهی به نام کورپریشن را بوجود آورد که معمولا به استون کولد تهاجم می آوردند. جالب ترین کاری که استون کولد کرد این بود که مکمن بعد از اخراج کردن او از کمپانی به دلیل درست داوری نکردن در یک مسابقه سر کمربند WWF، مکمن را به درون رینگ آور و یک اسلحه را به سمت مغز مکمن نشانه گرفت!! استون کولد جلوی کل مردم به مکمن گفت که وصیت کند چراکه او میخواهد چشمان مکمن را از کاسه درآورد!! مکمن میدانست استون کولد یک روانی هست و ممکن است واقعا با کلت اورا بکشد!! مکمن زانو زد جلوی استون کولد و خود را خیس کرد آن مرد گنده[img]images/smi/s0 (30).gif[/img] استون کولد ماشه را کشید و یک پرچم از کلت بیرون آمد که رویش نوشته شده بود Bang!! بعد مکمن استون کولد یک استانر را به مکمن وارد کرد و مکمن کل شلوارش را خیس کرده بود و او را با ویلچر از رینگ خارج کردند. بعد از این اتفاق مکمن مجبور شد برای از دست ندادن محبوبیت کمپانیش استون کولد را دوباره استخدام کند اما درگیری ها تازه شروع شده بود!! حمله کردن استون کولد به او در بیمارستان و استانر زدن های فراوان روی او و... این دعوا ها را ادامه داد.
بخش بعدی در زمان درگیری های آندرتیکر و شان مایکلز رخ میدهد زمانی که آندرتیکر برادرش را میبند که وارد قفس Cell شده و به او تومب استون میزند. بعد ها درگیر هایی سر کمربند WWF بین استون کولد و کین و آندرتیکر رخ میدهد که جالب ترین بخش آن این است که میبینیم یک مسابقه بین من کایند و کین و آندرتیکر باید رخ میداد و برنده با استون کولد سر کمربند مسابقه میداد. ما دیدیم کین با ماسک خود وارد رینگ شد و من کایند هم آمد ولی خبری از آندرتیکر نبود! استون کولد شادمان از اینکه حریفش آندرتیکر نمیتواند باشد گفت که آندرتیکر فرصت خود را از دست داده است. سرانجام کین برنده میشود ولی قصد برداشتن ماسک خود را دارد!! بعد از برداشته شدن ماسک او استون کولد میبیند رو دست خورده و کسی که فکر میکرده کین است آندرتیکر بوه که با لباس و ماسک کین وارد شده است!! بعد از این اتفاقات درگیری های بین کین و برادرش آندرتیکر زیاد میشود ولی در آینده ای دور آندو برادر به درگیری خود خاتمه میدهند و با هم به عنوان تگ تیم فعالیت میکنند.
[تصویر:  u1314_WWE13_RockAttitude19.jpg]
در قسمت بعد میرسیم به The great one یا همون راک. این کشتی گیر به خود لقب People Champion را میدهد و در زمان خیلی کوتاه موفق به شکست اسطوره هایی مانند مارک هنری میشود. راک در آن زمان 27 سال بیشتر نداشت که JR گزارشگر WWF به او اعجوبه ی 27 ساله میگفت. به سرعت زیاد درگیری هایی بین او و من کایند شکل گرفت. راک سریع تبدیل به چهره ای هیل شد و راک نیز آشکارا با مکمن همکاری میکرد و با استون کولد نیز درگیری های زیادی را داشت. او توانست کمربند WWF را به دست آورد و بالاخره من کایند موفق شد که با راک سر کمربند WWF مسابقه ای را بدهد. من کایند توانست کمربند را از راک بگیرد و ما به سراغ یکی از زیبا ترین مسابقه های آن زمان رفتیم مسابقه ای I quit Match که هر شخصی که زودتر کلمات I Quit را به زبان می آورد بازنده و شخص مقابل برنده میشد. راک و من کایند این مسابقه را باید سر کمربند WWF انجام میدادند بازی که به عقیده ی بعضی ها اسطوره بود. در این بازی شما راک را هدایت میکنید و باید من کایند را از پا درآورید اگر بازی را روی درجه ی Hard بروید حس بازی را بدست می آورید. هر دو کشتی گیر فینیشر های خود را پشت سر هم انجام میدهند ولی ..... سرانجام شما که نقش راک را دارید باید به من کایند چندین ضربه ی صندلی وارد کنید.سرانجام من کایند روی زمین میافتد و به شدت مصدوم میشود داور میکروفون را جلوی دهن من کایند می آورد که صدایی عجیب از من کایند می آید که سه بازی کلمات  I Quit را به زبان می آورد و راک کمربند خود را دوباره بدست می آورد که بعدا من کایند میگوید که این کلمات را نگفته و آن کلمات صدای ضبط شده بودند و من کایند یک بازی دوباره با راک انجام داد و برد.
میرسیم به قسمت جالب بازی یعنی قسمت Mankind.این کشتی گیر که نام اصلی او Mick Foley است با سه نام مختلف وارد رینگ میشد که هر نام شخصیت او را عوض میکرد!! نام های Mankind & Cactus jack& Dude Love !!! البته اصلی ترین نامی که لا آن ظاهر شد همین من کایند است اما تا به حال پرسیدید چرا من کایند؟ Mankind یعنی هم جنس انسان ها!! در ابتدا این کشتی گیر با نام میک فولی یا همان اسم اصلیش ظاهر شد و به خاطر عملکرد عالیش مردم به او میگفتند Foley is God میک فولی میگفت که خدا گفتن به او درست نیست و اسمش را به من کایند تغییر داد. این کشتی گیر در ابتدا از آدم های مکمن بود اما بعد ها مکمن او را از خود راند و به او بی اعتنایی کرد و به حقش را نمیداد یعنی فرصت بازی سر کمربند قهرمانی WWF. پس من کایند به طرز عجیبی وحشی شد و داوری را گرفت و حرکت دردناکی را رویش انجام داد تا مکمن راضی شد یک فرصت سر کمربند WWF را به او بدهد همان مسابقه ی دوبارش با راک. او توانست کمربند را پس بگیرد ولی بعد ها آن را باخت. این کشتی گیر زمانی که با اسم Dude Love وارد میشد کمک های زیادی را به مکمن میکرد و او را از دست استون کولد بارها نجات داد پس مکمن یک بازی سر کمربند WWF به او داد اما استون کولد توانست آن بازی را به نفع خود به پایان برساند و Dude Love را با استانری قوی مغلوب کند اما چطور؟ مکمن داور مسابقه بود که در اواخر بازی به دلیل ضربه سخت بر روی زمین افتاده بود استون کولد استانر خود را وارد کرد و دست مکمن را که بی حال روی زمین افتاده بود را بلند کرد و تا 3 شماره بر وری رینگ زد و کمربند را به طرز جالبی پس گرفت.
سرانجام به بخش آخر میرسیم بخشی که وقایع Wrestle Mania را نمایش میدهد بخشی که مهم ترین اتفاقش پیروزی استون کولد دربرابر راک سر کمربند WWF بود. قبل از آن مسابقه راک به همه اعلام کرده بود که اصلا امکان ندارد استون کولد بتواند او را شکست دهد و شکستش دربربار همگان او را تا حدودی خورد کرد و باعث شد راک به خودش بیاید و دیگر غرورش را از دست بدهد و با استون کولد دست داد و دیگر با اون درگیر نشد و مردم او را تشویق کردند و راک از آن به بعد با نام People Champion برای مردم قهرمانشان شد.
به پایان بررسی داستان و وقایع قسمت Attitude Era میرسیم. دوستان ساعت ها صرف نوشتن این بررسی شده پس لطفا نظر دهید و نقاط ضعف آن را به من گوشزد کنید. با تشکر از سایت گیمفا و مدیران محترم. (آقای اسپارتاکوس هم عکس گذاشتم هم قوانین رو رعایت کردم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] درود بر شما فقط یک شوخی بود)
پاسخ
دستت درد نکنه خیلی خوب بود
امسال مادریدی کشون داریممم

[تصویر:  unuhpmfk79r7oiox25dj.jpg]
پاسخ
دوستان نظر یا انتقادی ندارین؟[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

آدم با نوشتن این بررسی ها و مقالات نا امید میشه از خودش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
به نام خدا
در نا امیدی بسی امید است
شمابرو سراغ بازیهای مبارزه ای زیباو پرطرفدارتر.
به نظر من مقالت مشکلی نداشت و خیلی خوب بود ولی ‏WWE‏ کلا بچه بازیه. بازیاش هم مثل خودش.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
ممنون به نظرم نسخه قبلی بازی زیبا تر بود
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
داداش در کل خوب بود؛ ولی اگه من بودم از شکلک استفاده نمی کردم؛ چون از جذابیت و جدیت نقد کم می کنه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
نمی دونم که چرا وقتی اسم WWE به گوشم می خوره، یاد THQ می افتم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
سلام
من طرفدار پارا با قرص این بازی هستم .
و نقدت هم عالی بود .
باز هم منتظر نقد ت هستم
MoM

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,779 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 952 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 975 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,881 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,119 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان