نظرسنجی: آیا شما میخواهید مقاله ها و داستان های اسکایریم را ترجمه کنم؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
100.00%
16 100.00%
خیر
0%
0 0%
در کل 16 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی گربه سانان اسکایریم
به نام خدا
In the name of god
بررسی گربه سانان اسکایریم
Cats of Skyrim
من به منطقه ای وحشی فرستاده شدم تا تحقیقی درباره ی گربه سانان اسکایریم و خواص و ویژگی های آنان،جمع آوری کنم،خواص و ویژگی هایی که هرگز فاش نشده اند.
من دراثنای سفرم کاجیت ها(نژاد انسان نمای گربه)را دیدم که پنجه های بلندشان برای مهارت های ویژه ای بسیار معروف شده است.امّا ویژگی بد ناخن های آن ها این است که باعث ترس و وحشت احالی محل خودشان میشوند!من نمیتوانم بگویم که غافلگیر شدم از اینکه تعدادی کاجیت در این محلّه میبینم.هوای اینجا سرد است و برای خوش آمد گویی مناسب نبود!
[تصویر:  khajiit-fire.jpg]
ببر بنگال:
ببر های بنگال نوع ساده ی گربه های غول پیکر هستند که دارای دو دندان بسیار خطرناک و تیز هستند که در گوشه های دهانشان روییده است.
به طور میانگین،آن ها دارای پوست ناهماهنگ قهوه ای هستند که برای استتار در محیطشان استفاده میشود و بسیار کارآمد است.
من حاضرم که روی سنگ های سخت و سرد بخوابم ولی این حیوان را برای پوستش شکار نکنم!
ضربه های اصلی آن ها گاز گرفتن است.امّا آنها با چنگال های خود میتوانند به دشمنان اطراف خود نیز حمله کنند.
من حتّی حمله های دورخیزی آن ها با چنگال هایشان را دیده ام که برای حمله ای قوی آماده میشوند.
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQNVUet-j-tDpIWXg9aBcQ...r5v0Gr-9pv]
نوع برفی این نوع گربه های بنگال،دارای پوششی از پوست سفیدی هستند که به نظر من این نوع پوستشان بیشتر بدرد میخورد تا پوست قهوه ای پسرعمو هایشان.
شایعه شده است که دندان هایشان کاربردی در تولید دارو های جادویی دارد که یک معجونی را درست میکند که به درست کردن صلاح ها در آهنگری کاربرد دارد و کمک میکند.
هر شکارچی خوبی می تواند یکی از این ببر های خطرناک را شکار کند و از پوست و دندان هایشان بهره ببرد.امّا نکته ی مهم این است که گوشت آنها به خاطر بد مزّه بودن مناسب خوردن نیست.
ترجمه:امیررضا حیدری

پاسخ
به نام خدا
خسته نباشی. خیلی برام جالبه که بدونم نویسنده (شاید هم نویسنده ها) بازی کی بوده. چندتا از این کتابا تو بازی هست؟
حالا میفهمم تو پنج سال داشتن چیکار میکردن!
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
داداش یعنی مخلصتم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]،عاشقتم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]،چاکرتم،خاک زیر پاتم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]،اصلأ فلان لای پ.تم!
یعنی خدا بهت هرچی میخوای بده،یعنی من دربست مخلصتم که این مقاله هارو مینویسی!
من در اسرع وقت که سرعت اینترنتم زیاد شه،به فرندام می اضافومت.
پاسخ
مث اینکه مثل خودم از جان بر کف های اسکایریم هستی.
آفرین خوبه. منتظر ادامش هستیم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
هرکی بسته طلایی، برنزی، یا نقره ای شبگرد رو خریده چیغام خصوصی بده کارش دارم.... مهم .... فوری
تیم طلایی )<<9?یمفا:

I ain't never goin to forget you all
[تصویر:  6b6gc2awoprjvsvziyng.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,802 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 967 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 992 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,938 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,137 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان