امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بقا در دمای زیر صفر: نقد و بررسی عنوان Lost Planet 3
(09-16-2013, 10:38 AM)'Farhan' نوشته است:
(09-16-2013, 10:28 AM)'Ronan' نوشته است:
(09-16-2013, 10:01 AM)'Farhan' نوشته است: نقدت عالی بود اما با این جمله کاملا مخالفم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[font=times new roman]تمامی عناوینی که تاکنون برای پلتفرم PC در تابستان سال 92 به انتشار رسیده اند به هیچ وجه بازخورد مناسبی در میان جامعه ی گیمران از خود نشان نداده اند.وضع نامناسبی که با انتشار عنوان شکست خورده ی DARK استارت خورد و با Lost Planet 3 خاتمه یافت[/font] .
پس این چیه Total War: Rome II [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نکته دیگه هم اینکه که بخش بندی نکردی. من همون اول دلم میخواست بدونم صدا گزاری و موسیقی این بازی چطوریه اما نتونستم پیداش کنم ( هر چند در مورد این قسمت اصلا توضیحی ندادی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پیدا کردن یک آهنگساز و صداگزاران بازی در منوی سازندگان به آسانی قابل رویته [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
عالی بود موفق باشید به امید پیشرفت روز افزون شما [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سازندگان بازی از پیش تعدادی موزیک ملایم را در لیست موسیقی های قابل پخش قرار داده اند که گیمر می تواند به دلخواه خود سیستم را متوقف و یا خاموش کند.بد نیست که بدانید سازندگان این اجازه را به گیمران داده اند تا بتوانند موسیقی ها و آهنگ های موجود بر روی سیستم شخصی خودشان را نیز امتحان کنند که این کار با فشردن چند دکمه ی ساده میسر می شود.
عبور از محیط های مختلف بازی همواره همراه با موسیقی خاص و کشیده ای خواهد بود که بیش تر شبیه به صدای زوزه ی باد و برف و بوران می باشد.موسیقی های بازی متنوع و اغلب برای ترساندن و حیرت زده کردن شما طرحی شده اند اما عملکرد ضعیفی را از خود نشان می دهند.در بازی توجه خاصی به انعکاس اصوات شده است و همانگونه که پیش ر ذکر شد محیط های بازی اغلب وسیع و یخ زده طرحی شده اند، پس انعکاس صدا نیز باید یکی از ویژگی های جدا ناپذیر از محیط بازی باشد

اگه درباره ی صداگذاری و موسیقی بازی بحثی نکردم پس اینا رو درباره ی داستان نوشتم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

صداگذاری رو موسیقی یه بخش ناچیز هست و معمولا تویه ی نقد ازش حرفی به میان نمیارن،نقد آقای مانی میرجوادی هم درباره ی صداگذاری بحثی نداره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کلا نقد آقای مانی میرجوادی سوژه ای شده تا من بقیه رو توجیه کنم،برای اینکارم دلیلم دارم،ایشون سابقشون عالی و خیلی بیش تر از من هست[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
اون Total War: Rome II هم که فرصتی دیگه نمونده تا بخوای تویه ی تابستان بازیش کنی[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

این که نه شد موسیقی و نه شد صداگزاری شخصیت ها .
اومدیم یکی آقای مثل آقای میر جوادی در مورد سازنده موسیقی های بازی و صداگزاران شخصیت ها صحبت نکرد اونوقت شما نباید مقاله ایشون رو گسترش بدی !؟
تازه در هر صورت این بازی اومده و اون قسمت مقدمت غلط میشه . حالا شما فرصت برای بازی کردن نداشتی ما که با رم داریم کولاک میکنیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تازه آخر هم توضیح ندادی که بخش بندی نشده چرا ؟!
در مورد قسمت بندی نشدن نقد هم باید بگم که حتما نویسنده نباید با فونت اینجوری بگه: داستان:/گیم پلی:/گرافیک
خوب من از مقدمه شروع کردم و رفتم سراغ داستان بعد از داستان رفتم به گیم پلی و در قالب همون گیم پلی صداگذاری و موسیقی و مقداری از گرافیک رو توصیف کردم و بعد رفتم سراغ قسمت اصلی گرافیک و بعد نتیجه گیری و بعد تمام،این الان مشکلی داره

پاسخ
(09-16-2013, 10:41 AM)'Ronan' نوشته است:
(09-16-2013, 10:38 AM)'Farhan' نوشته است:
(09-16-2013, 10:28 AM)'Ronan' نوشته است:
(09-16-2013, 10:01 AM)'Farhan' نوشته است: نقدت عالی بود اما با این جمله کاملا مخالفم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[font=times new roman]تمامی عناوینی که تاکنون برای پلتفرم PC در تابستان سال 92 به انتشار رسیده اند به هیچ وجه بازخورد مناسبی در میان جامعه ی گیمران از خود نشان نداده اند.وضع نامناسبی که با انتشار عنوان شکست خورده ی DARK استارت خورد و با Lost Planet 3 خاتمه یافت[/font] .
پس این چیه Total War: Rome II [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نکته دیگه هم اینکه که بخش بندی نکردی. من همون اول دلم میخواست بدونم صدا گزاری و موسیقی این بازی چطوریه اما نتونستم پیداش کنم ( هر چند در مورد این قسمت اصلا توضیحی ندادی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پیدا کردن یک آهنگساز و صداگزاران بازی در منوی سازندگان به آسانی قابل رویته [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
عالی بود موفق باشید به امید پیشرفت روز افزون شما [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سازندگان بازی از پیش تعدادی موزیک ملایم را در لیست موسیقی های قابل پخش قرار داده اند که گیمر می تواند به دلخواه خود سیستم را متوقف و یا خاموش کند.بد نیست که بدانید سازندگان این اجازه را به گیمران داده اند تا بتوانند موسیقی ها و آهنگ های موجود بر روی سیستم شخصی خودشان را نیز امتحان کنند که این کار با فشردن چند دکمه ی ساده میسر می شود.
عبور از محیط های مختلف بازی همواره همراه با موسیقی خاص و کشیده ای خواهد بود که بیش تر شبیه به صدای زوزه ی باد و برف و بوران می باشد.موسیقی های بازی متنوع و اغلب برای ترساندن و حیرت زده کردن شما طرحی شده اند اما عملکرد ضعیفی را از خود نشان می دهند.در بازی توجه خاصی به انعکاس اصوات شده است و همانگونه که پیش ر ذکر شد محیط های بازی اغلب وسیع و یخ زده طرحی شده اند، پس انعکاس صدا نیز باید یکی از ویژگی های جدا ناپذیر از محیط بازی باشد

اگه درباره ی صداگذاری و موسیقی بازی بحثی نکردم پس اینا رو درباره ی داستان نوشتم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

صداگذاری رو موسیقی یه بخش ناچیز هست و معمولا تویه ی نقد ازش حرفی به میان نمیارن،نقد آقای مانی میرجوادی هم درباره ی صداگذاری بحثی نداره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کلا نقد آقای مانی میرجوادی سوژه ای شده تا من بقیه رو توجیه کنم،برای اینکارم دلیلم دارم،ایشون سابقشون عالی و خیلی بیش تر از من هست[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
اون Total War: Rome II هم که فرصتی دیگه نمونده تا بخوای تویه ی تابستان بازیش کنی[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

این که نه شد موسیقی و نه شد صداگزاری شخصیت ها .
اومدیم یکی آقای مثل آقای میر جوادی در مورد سازنده موسیقی های بازی و صداگزاران شخصیت ها صحبت نکرد اونوقت شما نباید مقاله ایشون رو گسترش بدی !؟
تازه در هر صورت این بازی اومده و اون قسمت مقدمت غلط میشه . حالا شما فرصت برای بازی کردن نداشتی ما که با رم داریم کولاک میکنیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تازه آخر هم توضیح ندادی که بخش بندی نشده چرا ؟!
در مورد قسمت بندی نشدن نقد هم باید بگم که حتما نویسنده نباید با فونت اینجوری بگه: داستان:/گیم پلی:/گرافیک
خوب من از مقدمه شروع کردم و رفتم سراغ داستان بعد از داستان رفتم به گیم پلی و در قالب همون گیم پلی صداگذاری و موسیقی و مقداری از گرافیک رو توصیف کردم و بعد رفتم سراغ قسمت اصلی گرافیک و بعد نتیجه گیری و بعد تمام،این الان مشکلی داره

اینو که توی یاداشت جواب دادم . بقیه رو جواب بده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
ممنون![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] عالی بود![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] توی بازی آن قدر از این Goonroe ها میاد جلوی آدم که، حالش از بازی به هم می خوره![img]/images/smi/new/128.gif[/img] در ضمن توی نقاط قوت، کلمه "طراحی" رو اشتباه نوشتید، اصلاحش کنید، لطفاً![img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
من که بازی رو هنوز بازی نکردم (با تجربه ای که از LP2 داشتم هم 100 سال بازی نمی کنم اینو [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) و نمی تونم بگم چیزایی که راجع به بازی نوشتی تا  چه حد درستن و البته نویسنده حق داره از دید خودش بازی رو منعکس کنه و دید هر کسی متفاوته
ولی به نظرم با توجه به ایرادایی که خودت از بازی گرفتی نمره هایی که دادای یکم بالاست... ولی بازم نظر خودته 
پاسخ
فکر کنم نمره گرافیکو یکم زیاد دادی چون گرافیکش چنگی به دل نمیزنه.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
برخلاف بقیه نقدهای قبلیت این دفعه مقدمه خوبی نوشتی ولی آخرش خوب تمومش نکردی. این یه اصله تو وبسایت ها که خواننده اول ته مطلب رو می بینه بعد میاد از اول میخونه اگه جالب بود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مفصل این موارد رو توضیح میدم براتون
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
تشکر هادی جان ...
مقدمت خوب بود ولی بیشتر روش کار میکردی چون واقعا مهمه و به نظرم کشش لازمه رو نداشت هر چند خوب بود ولی یکمی تکراری بود... بخش داستانیو خوب توضیح دادی ولی آخراش خیلی گنگش کردی و اصلا در مورد خوبی و بدیش یا کشش های داستانی و پیچش هاشو شخصیت پردازی و ... صحبتی نکردی ..
گیم پلیو به صورت کامل توضیح دادی و نقد کردی و خوب بود ، همه ی بخشش هاشو هم توضیح کامل دادی و هم نقد کامل کردی که نسبت به بخش داستانی بهتر عمل کردی .
طراحی محیط هم اگه اشتباه نکنم جزئی از گرافیک بازیه که اگه تو قسمتش توضیح میدادی بهتر بود و مقالت منسجم تر میشد ... توضیح در مورد دشمنان و دوستای شخصیت اصلی رو هم بهتر بود با یه متن ساده و گیرا شروع میکردی و یک دفعه ای نمیپریدی روشون. 
درسته مقاله تیتر نداشته باشه خوبه ولی اگه از تیتر استفاده نمیکنی حداقل یه ربطی بین متنات بده ... تو متنت کم پیش میومد که ارتباطی بین بخش های مختلف دیده بشه و سعی کن بیشتر بتونی با کلمات جملات برای رسیدن به این نقطه تلاش کنی.
در مورد محتوای نقدتم بگم که بازیو فقط واسه یک مرحله تجربه کردم و از شباهت هاش با بازی های دیگه بگذریم کلا واسم جالب نبود، طراحی شخصیتش خیلی مزخف بود و جذاب نبود و گیم پلی خیلی ساده ای هم داشت همون اول ... کلا کششی نداشت واسم مجبور شدم به خاطر تجربه ی دوباره ی مکس پین 3 حذفش کنم، پس نظری در مورد کلیت محتوا ندارم بدم.
موفق باشی.... 
خوب مینویسی ، دیگه اون هادی قبل نیستی که مشکل اصلیت نگارش باشه ، الان مشکل اصلیت انسجام متنته که نمی تونی حفظش کنی و هی جا به جا مینویسی که این پراکندگی هم خوانندرو اذیت میکنه هم منصرفش میکنه از خوندن.
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
ممنون. جالب بود. البته فکر کنم نمره با توجه به چیزی که نوشتی زیاد بود یکم. به هرحال بازهم مقاله نسبتا خوبی بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تولدم هم مبارک[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] از فرهانم تشکر میکنم چون نمیتونم تو پروفایلش پی ام بدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
اولا با تشکر از همه ی کسانی که نقد و رو مطالعه کردند 
دوما اگر نقد مشکل خاصی داشت،بیش تر دلیل رو بر کمبود وقت بذارید،امیدورام بتونم برای مطالبم دیگه جبران کنم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,934 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,072 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 1,088 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 8,357 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,241 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان