امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین و بدترین بازی که در این تابستان تجربه کردید؟
این تابستان هم مثل برق و باد گذشت و ما عناوین زیادی رو تجربه کردیم، که خب هر کس بر اساس سلیقه اش از یه بازی بدش میاد از یه بازی هم به شدت لذت می بره و عاشقش می شه، و هر کس هم نظر خودش رو داره و محترمه. 
لطفا نظراتتون رو به اشتراک بگذارید.
Ori and the blind forest
Assassins creed series 
Far cry 4 and primal
IGI 1_2
Quantum break 
Anti gta 
پاسخ
بهترین the last of us 

بدترین Minecraft story mode
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
بهترین: deus ex mankind divided_batman arkham knight_fifa 17 demo
بدترین: no mans sky_rottr_fall out 4
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
شهریور امسال بازی RE 4 برای ps4 منتشر شد به عنوان ریمستر که البته قریب به اتفاق نظر همه یک پورت ساده از نسخه ی uhd بود تا ریمستر واقعی، اما به هر حال تجربه ی این عنوان به شدت خوب و لذت بخش بود از معدود بازی هایی هست که من رو ترغیب به پایان رسوندنش در این مدت کرد و قیمت 20 دلار در برابر اون همه محتوا ، بنده واقعن با دوستانی که می گویند کمپانی ها پول پرست شده اند و به دنبال شاهکار و ایده های خوب نیستند موافقم، به عنوان مثال بازی the order و nms با قیمت 60 دلار عرضه شدند با اون محتوای کم و عملکرد ضعیف اما وقتی که به نسل 6 نگاه می کنیم ، می بینیم با قیمت های اون زمان و بر روی سخت افزار های ضعیف و ناچیزی مثل ps2 چه عناوین غنی و پرمحتوا داشتیم ، باید افسوس خورد به وضعیت فعلی که علاوه بر قیمت های گرون در برابر محتویات کم، عمر کنسول ها هم کاهش یافت، البته این اواخر تابستون آنچارتد 4 رو هم گرفتم ولی هنوز وقت نکردم بازی کنم اما اون هم به احتمال زیاد از بهترین ها بشه برام
بدترین رو هم چیزی سراغ ندارم چون با این قیمت ها به خودم اجازه نمی دم سمت عناوین ریسک دار و ضعیف برم :|

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
هعی. تابستونم تموم شد...
والا بهترین بازی ای که بازی کردم 100% "اورواچ" بود. و هست هنوزم البته.
بدترین هم بازم اورواچ! چون بعضی از گیم هاش واقعا افتضاح میشه و از بازی متنفر میشی. سر یکیشون موسم ترکید...
[تصویر:  ktf8nhcc9se6gfvzmcjg.jpg]
پاسخ
سلام.
بهترین:(The last Of us:Remastered_Uncharted4:Atheif's End_Batman:Arkham knight_Mount & blade Warband(PC
بدترین؟
INSIDE
ببینیند منظورم این نیست که بازی خیلیبدی باشه  جالب بود و قشنگ ولی نمدونم جرا ارزش تکرار نداره مثل لیمبو ولی اینم خوب بود.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
بهترینا:ویتچر3 که تازه شروعش کردم و دیونم کرده این بازی وفار کری3واسساسین کرید روگ وسیندیکیت باسه نسخه یChronicles حال کردم(کلا من طرفدار پر پا قرص اساسینم واسه همینم کلشو نوشتم)و واتچ داگز(داستانش خیلی عالی بود از نظر من)

بدترینها:gtav(دوستان نظر شخصی خودمه با جی تی ای کلا حال نکردم و واتچ داگز از نظر من خیلی بهترش بود خاهشا فوش بارونم نکنید   S0 (29)  )فال اوت4(یه ساعت بیشتر بازی نکردم واز سبک خوشم نیومد چون مثل اسکاریم بود)No Mans Sky (که یکی از مزخرف ترین بازی های عمرم بود)EnemyFront(دقیقا قد نو من اسکای مزخرف بود)ریزیدنت اویل4
پاسخ
(09-22-2016, 02:34 PM)daniel555 نوشته است: بهترینا:ویتچر3 که تازه شروعش کردم و دیونم کرده این بازی وفار کری3واسساسین کرید روگ وسیندیکیت باسه نسخه یChronicles حال کردم(کلا من طرفدار پر پا قرص اساسینم واسه همینم کلشو نوشتم)و واتچ داگز(داستانش خیلی عالی بود از نظر من)

بدترینها:gtav(دوستان نظر شخصی خودمه با جی تی ای کلا حال نکردم و واتچ داگز از نظر من خیلی بهترش بود خاهشا ***** بارونم نکنید   S0 (29)  )فال اوت4(یه ساعت بیشتر بازی نکردم واز سبک خوشم نیومد چون مثل اسکاریم بود)No Mans Sky (که یکی از مزخرف ترین بازی های عمرم بود)EnemyFront(دقیقا قد نو من اسکای مزخرف بود)ریزیدنت اویل4

نظر هر کسی متفاوته و قابل احترام، فقط اگه دوست داشتید میشه دلیل بد بودن RE 4 از دیدگاه تون رو بگید؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
بهترین:بتل ۱ بتا٬فیفا ۱۷ بتا٬فورزا۵و۶/نید فور اسپید انلاین 
بدترین پی ای اس ۱۷ دمو/نو من اسکای
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
بعد چند سال بلاخره لبتاب مورد علاقم رو خریدم!!! تازه امروز ویچر سه رو نصب کردم و دارم امشب بازیش میکنم، این بازی دیونه کنندس لامصب!!!
بهترین بازی هایی که فراره تجربه کنم: سرقت اتوموبیل بزرک 5 و سگ های نگهبان 2
بدترین بازی که تو تابستون انجام دادم بازی بیلیارد سه بعدی روی موبایل بود.
بدترین بازی های پاییز هم صد در صد مافیا 3 و سگ های نگهبان 2 خواهد بود.(شوخی)!!!
صبحدم چون کله بندد آه دود آسای من
چون شفق در خون نشیند چشم خون پالای من
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین فیلم‌های سال 2021: آثاری که توجه شما را به خود جلب خواهند کرد DocuMa 1 169 12-21-2023, 12:26 PM
آخرین ارسال: taleguffaw
  بهترین اسکرین رکوردر ویندوز mohadeseesmaeeli 0 674 04-09-2022, 04:39 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  تا حالا به پیشرفت کارتون و بین المللی شدنش فکر کردید؟ saco 0 584 03-13-2022, 01:14 PM
آخرین ارسال: saco
  بهترین قیمت موبایل از کجا پیدا کنم؟ MReza1998 0 708 03-09-2022, 04:08 PM
آخرین ارسال: MReza1998
  رونمایی از بهترین روش تدریس زبان انگلیسی آنلاین کودکان samira456 0 619 03-02-2022, 05:09 PM
آخرین ارسال: samira456

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان