امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین کاراکترها در تمام دوران
سلام خوبید .با امتحان ها چیکار می کنید.امید وارم که همه رو 20 گرفته باشید.
در این تاپیک می خوام بهترین شخصیت های طول تاریخ رو معرفی کنم .امیدوارم لذت ببرید.
Dante – Devil May Cry
[/b]
[تصویر:  devil-may-cry-reboot.jpg]

اول از همه بگم منظورم هر دوتا دانته هستند.شخصیتی دیوانه و خونسردی که بعد از کشتن شیطان ها علاقه به خوردن پیتزا داره.اون واقعا شخصیت عجیبی داشت البته باید گفت که اون شخصیت روانی تو قسمت4 نقشش خیلی کم رنگ شد
و خدا رو شکر نینجا تیوری این بازی نجات داد تا بلای که سر اویل اومد سر این نیاد.

Samus Aran – Metroid
[/b]
[تصویر:  samus-aran-metroid.jpg]
من نه این بازی کردم نه این شخصیت میشناسم Confused25:فقط می تونم بگم خیلی محبوبه مخصوصا تو سایت نینتندو

Kratos – God of War
[تصویر:  kratos.jpg]

قاتل کله کچل مرد بی رحمی که به هیچکس رحم نمی کنه اما نمی دونم چرا این قدر محبوبه و حتی خود منم خیلی بهش علاقه دارم البته باید مواظب خودم باشم این دیوانه به هیچکس رحم نکرده چه برسه به منConfused30:

Mario [/b]
یادش بخیر روز هایی که از صبح تا شب داشتم این بازی رو می کردم بازی که همه باهاش خاطره دارن حتی پدر بزرگ 70 سالم.سیبیل خوشگل دوست داشتنیConfused34:
[تصویر:  mario.jpg]
[/b]
Ezio – Assassin’s Creed
[/b]
[تصویر:  ezio_assassins_creed.jpg]

اتزیو یکی از قهرمان های محبوب بازی هاست که از سال 2009 با اون همراه بودیم در تمام جنگ ها و البته حمومConfused25:Confused25:
کنار اون بودیم .واقعا اتزیو توی شماره 2 ترکوند

Gordon Freeman – Half Life
[تصویر:  gordon-freeman.jpg]

مرد فوق العاده بازی هاف لایف بازی که منو تا مدت ها تحت تاثیر قرار داد.اون با این که کم حرف می زد اما بی نظیر بود.

Link – Legend of Zelda[/b]
[تصویر:  link.jpg]
[/b]
اینم از لینک کوچولویه ماه شخصیت محبوب مردم به خصوص ایرانی ها.البته تشخیص دادن جنسیتش
خیلی سخته.[/b]
Solid Snake – Metal Gear
[تصویر:  solid-snake.jpg]
کیه که اونو نشناسه مردی که بازیش هیچ وقت افت نکرد و به لطف کوجیما شخصیت پردازی عالی ای داشت.

Cloud Strife – Final Fantasy VII[/b]
[تصویر:  cloud.jpg]

فینال فانتزی زیاد داریم اما هیچ کدوم به اندازه این محبوب نیستند
GLaDOS - Portal
[تصویر:  glados.jpg]
نه یادم نرفته این شخصیت روی اعصاب همش با ما بود و برای مادر کنار اون بودن لذت بخش بود .البته بعضی اوقات دوست
داشتم یدونه شاتگان داشتم می زدم تو سرش.
Max
[تصویر:  Max-Payne-Title.jpg]
شخصیت غمگین .بیزار از زمونه درد کشیده .بی خانواده.دنیا بهش پشت کرده کی این همه صفات کنار هم داره معلومه مکس

Alan

[تصویر:  alan_wake_sunset_720p_01.jpg]

حالا می رسیم سر شخصیت مورد علاقه من .با این که از الن فقط 1/5 بازی منتشر شده اما زندگی منو تحت تاثیر قرار داد

الن بهترین از هر لحاظ نظر شما چیه.

در این لیست حقه کاراکتر های دیگر هم بود که باشند.اگه شخصیت مورد علاقه شما یادم رفت ببخشید

[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
ای بابا دوست عزیز گاد اف وار کی گفته که به هیچ کس رحم نمی کنه کجا دیدی کریتوس ادم عادی یا بی گناه رو بکشه Confused86:
اشتباه نکن کشتن تو این بازی براساس دلیل هست Confused43: علاقه زیادی ندارم که داستان این بازی رو اینجا بگم در کل قبول دارم اره بی رحم هست اما به جاش و با دلیل که اگه این بازی رو از اول بازی کرده باشید متوجه می شید خشونت و جدیت این کارکتر صدا گذاری شخصیت پردازی همه چیز تو این کارکتر اون طور که باید کار شده Confused62:

سپاس از مقاله Confused74:
پاسخ
با ماریو موافقم خیلی بهم حال میداد.
مارکوس فینیکس کو؟! Confused43:
مستر چیف کو؟! Confused66:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
ذهن تمامی آدم ها محدود هست و نمیشه که تمامی کاکتر ها رو توی یه تاپیک آورد.توی نمیه ی پر لیوان رو نگاه نمی کنید.
پاسخ
(01-13-2013, 07:16 PM)arash12 نوشته است: ای بابا دوست عزیز گاد اف وار کی گفته که به هیچ کس رحم نمی کنه کجا دیدی کریتوس ادم عادی یا بی گناه رو بکشه Confused86:
اشتباه نکن کشتن تو این بازی براساس دلیل هست Confused43: علاقه زیادی ندارم که داستان این بازی رو اینجا بگم در کل قبول دارم اره بی رحم هست اما به جاش و با دلیل که اگه این بازی رو از اول بازی کرده باشید متوجه می شید خشونت و جدیت این کارکتر صدا گذاری شخصیت پردازی همه چیز تو این کارکتر اون طور که باید کار شده Confused62:

میشه بگی جرم اون سرباز که تو یک قفس زیر آتیش قرار گرفته شده بود چی بود.مگه بی گناه نبود؟
راستی همه خدا ها با کریتوس پدر کشتگی داشتن؟Confused60:
پاسخ
(01-13-2013, 07:50 PM)jack نوشته است:
(01-13-2013, 07:16 PM)arash12 نوشته است: ای بابا دوست عزیز گاد اف وار کی گفته که به هیچ کس رحم نمی کنه کجا دیدی کریتوس ادم عادی یا بی گناه رو بکشه Confused86:

میشه بگی جرم اون سرباز که تو یک قفس زیر آتیش قرار گرفته شده بود چی بود.مگه بی گناه نبود؟
اون سربازی رو که گفتی یادم نیست Confused60: ولی در مورد خداها باید بگم که گاد اف همانطور که می دونید یه بازی هست اونم تو سبک H&K و این سبک با یه چیز خیلی بزرگ شناخته میشه اونم چیه غول اخر خوب وقتی اون خدا ها خودشون اومدن مقابل کریتوس می ایستن چاره چیه ؟اینکه از سر راه برشون داری همین ....(ولی خشونتو تو این شخصیت نمیشه انکار کرد نوعی خشونت که بسیار عالی و طبیعی کار شدهConfused83:
پاسخ
کاراکتر فقط Adam Jensen و بس.
پاسخ
(01-13-2013, 08:37 PM)Expellite نوشته است: کاراکتر فقط Adam Jensen و بس.
منم باهات موافقم
پاسخ
(01-13-2013, 08:32 PM)arash12 نوشته است:

اون سربازی رو که گفتی یادم نیست Confused60: ولی در مورد خداها باید بگم که گاد اف همانطور که می دونید یه بازی هست اونم تو سبک H&K و این سبک با یه چیز خیلی بزرگ شناخته میشه اونم چیه غول اخر خوب وقتی اون خدا ها خودشون اومدن مقابل کریتوس می ایستن چاره چیه ؟اینکه از سر راه برشون داری همین ....(ولی خشونتو تو این شخصیت نمیشه انکار کرد نوعی خشونت که بسیار عالی و طبیعی کار شدهConfused83:
خوب گابریل تو کسلونیا با قول ها گنده می جنگید اما اونقدر وحشیانه نمی کشد.نه دیگه نمی کشت.تازه همسرشم داش می مرد
راستی من هم با تو موفقم که خشونت کریتوس عالی کار شده بودConfused24:
پاسخ
(01-13-2013, 08:55 PM)jack نوشته است:
(01-13-2013, 08:32 PM)arash12 نوشته است:

خوب گابریل تو کسلونیا با قول ها گنده می جنگید اما اونقدر وحشیانه نمی کشد.نه دیگه نمی کشت.تازه همسرشم داش می مرد
راستی من هم با تو موفقم که خشونت کریتوس عالی کار شده بودConfused24:
بله دیگه یکی از مواردی که باعث طرفدار پیدا کردن این عنوان و این شخصیت شده همین خشونتش هست (البته خیلی هم بدون منتطق نیستConfused25:) یعنی واقعا هر کس به کات سنس ها و دمو های این بازی نگاه می کنه واقعا به فکر فرو میره یعنی شما فکر کن که سانتا مونیکا ذهنش تا کجا ها می رفته که تونسته بک چنین عنوانی رو به این صورت بسازه و البته بسیار طبیعی بر خلاف بازی هایی مثل دارک سایدرز که که خیلی انیمیشن هاش مصنوعی و ضغیف کار شده بود.Confused67:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین بازی های RPG درتمام دوران jack 19 13,781 01-25-2016, 07:52 PM
آخرین ارسال: ONY$
Big Grin نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟ Mobin Ahmadi 16 4,139 05-03-2015, 11:19 PM
آخرین ارسال: Mobin Ahmadi
  بهترین بازیهای تابستان 2013 (به جز GTA V) opty 11 4,248 10-17-2013, 11:38 PM
آخرین ارسال: opty
  بهترین بازی سازجهان ازنظرشما(نظرسنجی) amirzade 1 1,449 09-12-2013, 12:08 PM
آخرین ارسال: spartacus
  Rockstar شرکتی برای تمام فصول jack 10 3,748 03-27-2013, 10:44 AM
آخرین ارسال: Ruthless

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان