امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهینه‌ساز ۱٫۳۰ بازی Days Gone منتشر شد
بهینه‌ساز ۱٫۳۰ بازی Days Gone منتشر شد

[تصویر:  days-gone-here-8217-s-the-tv-commercial-...50x141.jpg]

به‌روزرسانی عظیمی برای عنوان محبوب و زیبای Days Gone منتشر شد که مشکلات زیادی را از بازی برطرف می‌کند. این به‌روزرسانی علاوه بر رفع مشکلات، به بهبود در عمکرد و پایداری سیستم بازی می‌پردازد. اگر مشکل افت فریم دارید، به شما پیشنهاد می‌کنم که حتما این ‌بهینه‌ساز را دانلود کنید.

تقریبا زمان زیادی از آخرین بهینه‌سازی که توسط استودیوی سونی بند (Sony Bend Studios) برای این بازی محبوب منتشر شد، نمی‌گذرد؛ حال استودیوی سخت‌‎کوش سونی بند، با یک به‌روزرسانی جدید ما را غافل‌گیر کرده و به طرفداران خود نشان داد که این استودیو برای عناوینش ارزش قائل است. در این به‌روزرسانی که ۱۵ گیگابایت حجم دارد، به مشکلاتی از جمله افت فریم، مسائل فنی و پایداری سیستم بازی پرداخته می‌شود؛ همچنین چالش Keep Them Safer نیز به آن اضافه می‌شود.

رفع مشکلات بازی:
  • رفع برخی از مشکلاتی که باعث خرابی و توقف بازی می‌شود.

• برطرف کردن بعضی از مسائلی که گاهی باعث افت فریم می‌گردد.

• بهبود عملکرد و پایداری سیستم بازی.
چالش‌های هفتگی و نکات مربوطه:
  • اضافه شدن پنجمین چالش بازی به نام Keep Them Safer.

• در این چالش، فاصله‌ی خود را با فریکرها حفظ نمایید و هوشمندانه عمل کنید.

• از ویژگی‌های محیطی مثل مواد قابل اشتعال، بیش‌ترین بهره را ببرید.

• مغز فریکرها را هدف بگیرید و توسط تیر و کمان، آن‌ها را از بین ببرید تا به مدال طلا دست یابید.
بازی Days Gone در حال حاضر، برروی کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. همچنین برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد پنجمین چالش بازی، به پست پنجمین چالش رایگان بازی Days Gone منتشر شد، مراجعه کنید.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
دوست گرامی یه راهنمای می خوام:
من حدود 20 روز هست که بازی  Days Gone  رو شروع کردم یه مشکلی تو این بازی دارم اون هم اینه که وقتی سوار موتور میشم و شروع می کنم به حرکت کردم تصویر یه جورای گیر و ول داره (یعنی گیر میکنه و از دوباره ول می کنه) فقط هم تو همین بازی این مشکل هست چون توی اویل 2 و 5 و 6 و همچنین فیفا 18 و 19 چنین مشکلی نداشتم.
آیا شما می دونید مشکل از چیه ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی The Outer Worlds اعلام شد + جزئیاتی از بهینه‌ساز روز اول White Beard 0 1,301 10-18-2019, 09:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
  جزئیات جدیدی از شخصیت‌های بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد White Beard 0 1,253 10-18-2019, 09:32 PM
  تنها نسخه‌ی اکس‌باکس وان ایکس The Outer Worlds شامل بهینه‌سازی‌های بیشتر خواهد بود White Beard 0 1,063 10-17-2019, 12:39 AM
  بتل‌پس رایگان بازی Rainbow Six Siege منتشر شد White Beard 0 1,282 10-17-2019, 12:34 AM
  بازی Payday 3 زودتر از سال ۲۰۲۲ منتشر نخواهد شد White Beard 0 1,295 10-12-2019, 10:25 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان