نظرسنجی: آیا از کارت گرافیکی NVIDIA استفاده می کنید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بلی
80.95%
17 80.95%
خیر
19.05%
4 19.05%
در کل 21 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به بهانه عرضه مترو، اولین بازی خاص NVIDIA
Wink 
   5 روز از انتشار رسمی عنوان شاخص Deep Silver با نام Metro: Last Light می گذرد. با اولین دابل-کلیک که وارد بازی بشوید، خواهید دید که مشکلات THQ تاثیر منفی چشم گیری بر کیفیت بازی نگذاشته است و مترو هم چنان می تواند شما را بر روی صندلی، جلوی PC نگهدارد. ولی از تمام این حرف ها گذشته، این بازی یک ویژگی خاص دارد و آن چیزی نیست جز PhysX ... بالاخره و پس از گذشت 5 ماه از سال 2013 شاهد اولین بازی هستیم که عنوان خاص NVIDIA می باشد و لوگوی The Way It's Meant To Be Played را با خود به همراه دارد! این بازی برای NVIDIA یک برگ برنده محسوب می شود و آنقدر خاص است که شرکت Gainward به خریداران کارتهای GTX 660 و بالاتر خود، بسته رایگان مترو را ارئه می کند. پس از دوره پنج ماهه سختی که بر انویدیایی های عزیز گذشت، هم اکنون بازی شاخصی همچون مترو عرضه شده است و قابلیت شاخص تری هم چون PhysX را مورد پشتیبانی قرار می دهد. خبر مشکل داشتن نسبی کارتهای AMD در این بازی از آن دست خبرهایی بود که به من یکی چسبید (!) و آپدیت اخیر این بازی نیست تمرکز خود را برای حل مشکلات کارتهای AMD گذاشته است. البته AMD دیر یا زود با عرضه نسخه جدیدتری از درایور این مشکل را حل خواهد کرد ولی نکته مهم اینجاست که این اپدیت، آپدیت پیروزی نخواهد بود چرا که PhysX توسط کارتهای AMD پشتیبانی نمی شود. قابلیت TressFX که در بازی Tomb Raider استفاده شد و مشکلات عدیده ای نیز داشت، حسابی NVIDIA را غافلگیر کرد. ولی NVIDIA با عرضه درایور جدیدتر توانست این ویژگی را بهتر از AMD پشتیبانی کند و کارتهای رقیب خود را در پردازش TressFX با اختلاف هرچند جزئی شکست دهد! شما عزیزان نیز نظرات خود را در رابطه با این عنوان زیبا، با ما در میان بگذارید.

نکته: آخرین بازی شاخص NVIDIA بازی Borderlands 2 بود.
  نکته 2: در صورت استفاده از کارتهای NVIDIA مدل کارت خود را نیز بنویسید.

نظر نویسنده: بالاخره یه بازی پیدا شد که توش لوگوی AMD Gaming Evolved به کار نرفته!
پاسخ
عنوان شاخص انویدیا ===>بتمن آرخام سیتی...فیزیک این بازی {البته با یک کارت گرافیک قوی انویدیا} واقعا فوق العاده و بی نظیره...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
Borderlands 2 رو بازی کردم ولی در حد بتمن نبود ...مترو رو هم بازی نکردم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]و مطمنا رو فیزیک خوب کار کردن...در مورد TressFX  هم که نتونستم درست ازش استفاده کنم چون به خاطر نیازش به آنتی انلیزینگ بازی رو خیلی سنگین می کرد...نمایش جدید فیزیکس انویدیا رو هم که چند وقت پیش منتشر کرد اگه دیده باشید می فهمید که واقعا اسطوره شده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]انشالله همگی با آنریل انجین 4 تجربش می کنیم...[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
پاسخ
(05-20-2013, 10:49 PM)'arash12' نوشته است: عنوان شاخص انویدیا ===>بتمن آرخام سیتی...فیزیک این بازی {البته با یک کارت گرافیک قوی انویدیا} واقعا فوق العاده و بی نظیره...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
Borderlands 2 رو بازی کردم ولی در حد بتمن نبود ...مترو رو هم بازی نکردم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]و مطمنا رو فیزیک خوب کار کردن...در مورد TressFX  هم که نتونستم درست ازش استفاده کنم چون به خاطر نیازش به آنتی انلیزینگ بازی رو خیلی سنگین می کرد...نمایش جدید فیزیکس انویدیا رو هم که چند وقت پیش منتشر کرد اگه دیده باشید می فهمید که واقعا اسطوره شده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]انشالله همگی با آنریل انجین 4 تجربش می کنیم...[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

بله، ولی بتمن مال 2011 هست. مترو اولین بازی شاخص امساله.
پاسخ
خیلی پیچیده توضیح دادی تقریبا هیچ چی نفهمیدم ولی خوب از من نیوادایه ولی بازی برام خوب اجرا نمیشه،اینم 
envidia Model.No:219
SPARKLE COMPUTER CO.,LTD
ver:11H
خوب با این وضع که بازیهای کپی میگیرم ورژن جدید کارت گرافیک نیواداشون رو هم نصبب می کنم ولی خوب با یان شرایط  این بازی با رایانم مشکل داره! rating:3.7
proccessor:pentum®Dual-core CPU E5700 @ 3.00 GHz 3.00 GHz
installed memory(ram)  :4.00GB (3.5 GB usuable)
system type: 32-bit operating system

رمم 4 و گرافیکمم 2 هست
حالا راهنماییم کن ببینم رایانم مالی هست یا نه؟
البته ویندوزشو همین 3 روز پیش عوض کردمو از سون عادی به سون سرویس پک یک ارتقاش دادم.
پاسخ
شما که اصلا مدل کارت گرافیکو نگفتی! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
(05-20-2013, 11:01 PM)'arash12' نوشته است: شما که اصلا مدل کارت گرافیکو نگفتی! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

انویدیا دیگه[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

پاسخ
(05-20-2013, 11:01 PM)'arash12' نوشته است: شما که اصلا مدل کارت گرافیکو نگفتی! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

انویدیا دیگه[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

نه منظورم مدل کارت گرافیک هست ...نه کمپانی سازندش [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]...اون قدیم بود که می گفتن که گارفیک 512 یا 256 الان وضعیت تغییر کرده....مثلا من یک لپ تاب با گرافیک 310m داشتم ولی داخل سیستم می نوشت 2 گیگ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]...اون چیزی که تو سیستم می نویسه یک مقدارش از سیستم و رم غیره شیر میشه...مدل گرافیک فرق داره...
پاسخ
والا چی بگم سایت game debate یه سیستمه تخمین داشت اینا رو برام زد ولی اصلا دقیق نیستن والا دیگه چیزی هم سرم نمیشه،با همینا یه چیزی بگو دیگه من بدبخت که اصلا از این چیزا سر در نمیارم:
We have finished checking your computer and the results are as follows:

OPERATING SYSTEM
Name: Microsoft Windows 7 Ultimate 
Architecture: 32-bit
DirectX version: 9.0c or better

MEMORY
Total memory: 3 GB

HARD DRIVES
C:
 - Free space: 83 GB
 - Total space: 104 GB
D:
 - Free space: 209 GB
 - Total space: 209 GB
E:
 - Free space: 172 GB
 - Total space: 185 GB

PROCESSORS
1
 - Name: Pentium® Dual-Core  CPU      E5700  @ 3.00GHz
 - Manufacturer: GenuineIntel
 - Description: x64 Family 6 Model 23 Stepping 10
 - Number of cores: 2

VIDEO CONTROLLERS
1
 - Name: NVIDIA GeForce GT 520
 - Adapter compatibility: NVIDIA
پاسخ
کلا کارت های AMD با تمام قدرت بالایی که داره معایب خاص خودش رو داره وقتی داریورهای AMD آپدیت میشه یه لیست میاد بیرون که توش نوشته باگ بازی X فیکس شد باگ بازی Y فیکس شد این یعنی کارت های AMD تو یه سری بازی ها Bug به وجود میاره همین یه عیب محسوب ولی یه چیز هست تو میدون مسابقه تصلیحاتی NVIDIA و AMD برنده وجود نداره مثلا عنوان قوی ترین کارت جهان به لطف 690 دست NVIDIA بود ولی بعد از اومدن 7990 این عنوان رسید به AMD ولی من با نظر شخصی خودم برای بازی کارت های NVIDIA رو ترجیح میدم
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
نمی دونم مدلشو از کجا بیارم [img]images/smi/s0 (30).gif[/img]( اگه نبود ببخشید )
برای کنسول ها هم اولش انیودیا( یا amd ) می نویسه ؟
nvidia geforce 9500 gt
 dac type : integrated ramdac 

[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل شناساندن دسته بازی به بازی dakar 18 Mfmy 1 2,225 09-29-2018, 01:39 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  کمک ضروری در مورد !!!!nvidia experience gtxtitan 1 2,015 10-03-2013, 05:22 PM
آخرین ارسال: Amir Khomayezi
  عرضه The Division برای PC، آری یا خیر؟ Expellite 23 6,132 08-26-2013, 03:32 PM
آخرین ارسال: Delsin Rowe
  عرضه ی GTA V برای پلتفرم PC به کمک شما!!! eonomia 2 1,990 08-18-2013, 08:27 PM
آخرین ارسال: spartacus
  درخواست گیمرهای پلتفرم PC از N@ughty Dog برای عرضه عنوان TLOS بر روی PC ! Justice Knight 42 10,023 07-14-2013, 10:04 AM
آخرین ارسال: bhador

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان