امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظر شما بازی های نسل بعد چه سیستمی میخوان؟
چه خبره i7Confused05: من هنوز با 5700 کار میکنم اگر اینطور بخواد بالا بره من کنسول میخرم
پاسخ
سلام بر دوستان گیمفایی یه سوال و راهنمایی ازتون می خوام
بنظرتون asus n76vz با مشخصات زیر برای نسل بعد گزینه ی خوبیه یا نه
ممنون میشم نظرتون بگید
https://www.asus.com/Notebooks_Ultrabook...ifications
اینم امکاناتش
پاسخ
(03-08-2013, 11:40 PM)'GabrieL' نوشته است: سلام بر دوستان گیمفایی یه سوال و راهنمایی ازتون می خوام
ممنون میشم نظرتون بگید
اینم امکاناتش

انتظار اینو نداشته باش که تا آخر نسل بعد بکشه بازی ها رو ولی احتمالا تا 3 سال یا شاید هم کمتر بازی ها رو بدون افت فریم بیاره ...بازی های نسل بعد رو که دیگه با انجین کپکام دیدی ...تازه اون اولش بود ...برای نسل بعد کارت گرافیک های گردن کلفتی خواهد امد ولی همونطور که گفتم 3 -4 سال شاید بتونی بازی کنی بازی هارو ...ولی دیگه بعضی ها رو با افت فریم :|
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
پاسخ
(03-08-2013, 11:46 PM)'arash12' نوشته است:
(03-08-2013, 11:40 PM)'GabrieL' نوشته است: سلام بر دوستان گیمفایی یه سوال و راهنمایی ازتون می خوام
ممنون میشم نظرتون بگید
اینم امکاناتش

انتظار اینو نداشته باش که تا آخر نسل بعد بکشه بازی ها رو ولی احتمالا تا 3 سال یا شاید هم کمتر بازی ها رو بدون افت فریم بیاره ...بازی های نسل بعد رو که دیگه با انجین کپکام دیدی ...تازه اون اولش بود ...برای نسل بعد کارت گرافیک های گردن کلفتی خواهد امد ولی همونطور که گفتم 3 -4 سال شاید بتونی بازی کنی بازی هارو ...ولی دیگه بعضی ها رو با افت فریم :|

پس کار درست چیه یعنی پولمو نگه دارم و منتظر لپ تاپ هایه جدید باشم از ایسوس ؟؟؟؟؟
واقعا نمی خوام پولمو از دست بدم چند هفتست گشتم و این سیستمو با این پول بهم پیشنهاد دادن ولی از لحاظ گیمی اینکه میتونه تا حداقل 5 سال منو ساپورت کنه کمی شک دارم
پاسخ
ممنون میشم نظرتون بگید
اینم امکاناتش

نقل‌قول: پس کار درست چیه یعنی پولمو نگه دارم و منتظر لپ تاپ هایه جدید باشم از ایسوس ؟؟؟؟؟
واقعا نمی خوام پولمو از دست بدم چند هفتست گشتم و این سیستمو با این پول بهم پیشنهاد دادن ولی از لحاظ گیمی اینکه میتونه تا حداقل 5 سال منو ساپورت کنه کمی شک دارم
تو از الان تا 4 سال دیگه هر سیستمی بخری بازم برای بیشتر بازی های بزرگ نسل بعد کم میاره :|
بهترین راه و کم خرج ترینش کنسول هست وگرنه هر سیستمی تا حداقل چهار سال دیگه بگیری برای اخرین گرافیک بازی های نسل بعد یا حتی گرافیک متوسط بازی کم میاره ...ولی الان نه ..الان موقع خوبی برای خرید سیستم برای نسل بعد نیست :| مخصوصا این سیستمی که الان گفتی :| 
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
پاسخ
(03-09-2013, 12:27 AM)'arash12' نوشته است:
ممنون میشم نظرتون بگید
اینم امکاناتش

نقل‌قول: پس کار درست چیه یعنی پولمو نگه دارم و منتظر لپ تاپ هایه جدید باشم از ایسوس ؟؟؟؟؟
تو از الان تا 4 سال دیگه هر سیستمی بخری بازم برای بیشتر بازی های بزرگ نسل بعد کم میاره :|
بهترین راه و کم خرج ترینش کنسول هست وگرنه هر سیستمی تا حداقل چهار سال دیگه بگیری برای اخرین گرافیک بازی های نسل بعد یا حتی گرافیک متوسط بازی کم میاره ...ولی الان نه ..الان موقع خوبی برای خرید سیستم برای نسل بعد نیست :| مخصوصا این سیستمی که الان گفتی :| 

پس بازم مثله این نسل یه کنسول باید بخریم یه لپ تاپ معمولی کنارش می خرم دستت درد نکنه .  ممنون از راهنماییت .
پاسخ
ما تو بازیهای الانمون موندیم چه برسه به اینده.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Wink ایا قصد بستن سیستمی ابر قدرت دارید بحث سر انخاب قطعه عالی ali killer eyes 3 2,042 01-08-2014, 04:49 PM
آخرین ارسال: Expellite
  به نظر شما گرافیکی ترین بازی این نسل چه بازی ایه ؟ 123753 28 9,240 08-12-2013, 11:05 PM
آخرین ارسال: alidadash75

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان