امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ انتشار تریلر کامل بتمن!!!
انتشار تریلر کامل Batman Arkham Origins در 3 رور آینده طبق گفته پیج اصلی بتمن در فیس==بوگ
[تصویر:  BKgrLLQCEAAvFyO.jpg:large]

You're waiting for a train, a train that will take you far away. You know where you hope this train will take you, but you don't know for sure. But it doesn't matter. How can it not matter to you where that train will take you
تریلر بزار بیاد بیرون غوغا می کنه
ممنون بابت خبر
MoM

همین.تاریخ انتشار ۳ روز دیگست!؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
پیج اصلی بتمن تو قیسبوگ رو بده ما هم ببینیم.
عکست داداش که معلوم نیست.
خبرتم که ۱ خط بیشتر نیست....
الان من حق دارم حرف بزنم یا نه؟!یا باز میخواین بگین من اشتباه میکنم یا زیاد گیر ندم!؟

[تصویر:  76561198078353517.png]

[size=16px][b]اینم خدمت دوستان
https://www.facebook.com/BatmanArkham

حالا خودتون هم میتونید برید و ببینید صحت
[/size][/b]
You're waiting for a train, a train that will take you far away. You know where you hope this train will take you, but you don't know for sure. But it doesn't matter. How can it not matter to you where that train will take you
یک خط خبر؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] این تاپیکه الان؟

بسته شد
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی بازی ترسناک The Dark World: KARMA (تریلر و اطلاعات تکمیلی) novinspot 1 5,458 01-20-2024, 07:13 PM
آخرین ارسال: mahdi1717
  پلی‌استیشن ۴ به دومین کنسول پرفروش تاریخ تبدیل شد yazdandoost 0 1,403 10-30-2019, 05:37 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  تاریخ انتشار بسته‌الحاقی Pathologic 2: The Marble Nest مشخص شد White Beard 0 1,297 10-22-2019, 09:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تاریخ آغاز تست آلفای بازی Bleeding Edge مشخص شد White Beard 0 1,223 10-18-2019, 09:28 PM
  انتشار بازی Divinity: Fallen Heroes با تاخیر مواجه شد White Beard 0 1,077 10-17-2019, 12:41 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان