امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا
-نام و نام خانوادگی: مسعود مقدم
-محل زندگی: طهران
-تاریخ تولد: 1373/7/6 
-رشته تحصیلی: کامپیوتر - نرم افزار
-بازی های مورد علاقه: در پروفایلم هست
-سوابق: مدیریت سایت های Bazifars.com و Bazi.Pro که هردو به لطف خدا بخاطر مشکلات مالی بسته شد.
-نحوه ی آشنایی: یادم نمیاد [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
-مدت بازی کردن در روز: چون آنلاین بازی میکنم تقریبا 8 ساعت پای Battlefield 4 و Fifa14 هستم. البته در روز هایی که بیکار باشم.
-سبک مورد علاقه: شوتر، سوم و اول شخص، Open-World, Stealth, Action-Adventure و Action.
-بازی های مورد علاقه: روی بازی خاصی پافشاری نمیکنم ولی سعی میکنم همه بازی هارو بازی کنم و فعلا منتظر AC: Unity هستم.
-ناشر مورد علاقه: Ubisoft, Rockstargames و EA 
-اکثر فیلم های خارجی رو دنبال میکنم واسه همین هم بازیگر خاصی مورد علاقم نیست و همه از نظرم خوب هستند، و بنظرم بهترین فیلم هایی که دیدم Cube هست.
-خواننده مورد علاقه: Akon ,Eminem ,Adele, Katy Perry و گروه Eagles که متاسفانه از هم پاشید و ایرانی هم صادق و حـ[ـصـ]ـین.
-ورزش مورد علاقه: فوتبال و تنیس.

فکر نمیکنم چیزی مونده باشه که اگه هست میتونید تو پروفایل ببینید یا پیام بزارید.
دوستانی هم که PS4 و XBox One آنلاین بازی میکند خوشحال میشم R3V3NG3R 66 در XBox Live و M6-Punisher رو در PSN اد کنند.
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  hf42net6tf8fjv4y0hq9.gif]

Something You Never Want To See ... Something You May Not Believe ... Are Something You Can't Walk Away From
پاسخ
به نام خداوند جان و خرد [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
حمزه سروری هستم نویسنده‌ی جدید گیمفا و نویسنده ی مبتدی سابق! از اوایل سال 91 سایت رو دنبال می‌کنم و از همون موقع هم گیمو به صورت حرفه ای دنبال می‌کنم. پس از گذشت چند ماه تو سایت با یه فرومیم آشنا شدیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فک کنم یه پست بود به نام جنگ زمستانی کاراکتر ها که با خوندن اون اومدم تو فروم ثبت نام کردم و این جا هم فعالیت می‌کنم. نویسندگی رو به صورت خیلی جدی از 6 ماه پیش شروع کردم (به صورت تفریحی از 1 سال پیش شروع کردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) و به لطف آقای خردمندی نویسنده مبتدی شدم و با کمک های ایشون و تمام اعضای دیگر تحریریه که درقلبم جا دارند [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] پیشرفت کردم و به اینجا رسیدم و از همشون تشکر می‌کنم. الانم تو تیمم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] نویسنده های مبتدی بدبختی تازه از اینجا شروع میشه [img]images/smi/s0 (41).gif[/img] فک نکینید میاید اینجا جشن و پایکوبیه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تازه رفتم تو فکر این که یه رمان بنویسم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] خوبه؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خب از بحث نویسندگی بیایم بیرون.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] متولد 13مین روز بهمن ماه هستم و عجیب با این موضوع حال می‌کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img] از لحاظ میلادی میشه 2فبریه و قمری هم 20 ذیالقده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] به گیم علاقه شدیدی دارم بعد از اون به و سریال فیلم و موسیقی و ورزش ( به غیر از فوتبال چون که در کنار گیم رتبه اولن[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]) هم سومین اولویتو دارن. تویه فوتبال استعداد خاصی داشتم ویه ضربات داخل پایی میزدم که بیا و ببین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی به دلیل مخالفت های اقوام و خانواده قیدشو زدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] درسم خوبه نه خیلی خوب نه ضعیف، خوب معدلم 19.76 شد[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] میدونم همچین خوبم نیست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] از خر خونی به شدت متنفرم کلا از خوندن به شدت متنفرم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] البته منظورم حفظ کردن بود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] از نظر خودم شخصیت پیچیده ای دارم  و کاملاً انعطاف پذیرم کاملا خاکی امکان نداره منو مغرور ببیند [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img] شوخ  در مواقعش جدی ولی خیلی اوقات رو ریتم بیخیالیم. حرف  برا گفتن زیاد دارم و نیاز به یه ماجراجو (!) یا یه همدم دارم تا بریم دنیا رو زیرو رو کنیم که متاسفانه پیداش نکردم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img] سوتی زیاد میدم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] پس اگه دیدید به دل نگیرید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به نظر خودم با جنبه ام  و دوست دارم بقیه هم همین خصلتو داشته باشن که خیلیا ندارن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] 

موفق باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
من از اردیبهشت وارد این سایت شدم و اکثرا من رو میشناسند ولی ارائه یک بایو بد نیست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من آرش سعادتمند هستم 20 ساله (شهریور میشه 21 [img]images/smi/s0 (83).gif[/img])، متولد تهران و مکان سکونت فعلی هم به دلیل دانشگاه و شغل پدر خراسان شمالی هستش. دانشجوی ترم 1 کارشناسی مکانیزاسیون کشاورزی هستم، نابغه و خر خون نیستم اما حتی با اینکه دانشگاه هستش تمام سعی رو می کنم که بالای 14 بگیرم و خدا رو شکر همین هم شده اکثر مواقع [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شاید بپرسید که چی شد اومدم توی دنیای گیم! حقیقت سیستم من اولا گرافیک 64 داشت [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] هیچی نمیتونستم بازی کنم در حالی که دوستانم همه Assassin Creed داشتند اما خوشبختانه موفق به خرید یک سیستم مناسب و کافی شدم و تلافی این سال ها رو در آوردم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] زیاد آدم اجتماعی نیستم، الکی هم هی با همه داداش داداش نمی کنم اما به هیچ وجه سعی نمی کنم که اونها را آزرده خاطر کنم. سر یک سری چیزها حساس هستم و اختلاف نظر داریم که خوب طبیعیه اما ربطی به روابط دوستانه من با اطرافیانم نداره! هر چند این روزها دوستان خیلی راحت همدیگه رو رها می کنند [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
شاید بگید اجتماعی نیستم چطور شد که اومدم توی چنین سایتهایی! من حقیقت یک بازی آنلاین انجام ندادم و از بخش چند نفره هم متنفرم. مدتی بود که مجله بازی رایانه رو تهیه می کردم که یک بار تصمیم گرفتم سری به سایت بزنم. که دیدم عجب جایی هستش! یک عامله آدم هم سن خودم که همه در رابطه با بازی ها صحب می کنند. اینطور که شد وارد اولین انجمن عمرم شدم. 
بعد یه مدت جو گرفتن تشکر و اعتبار بد من رو گرفت [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] با هدف کسب تشکر و ارتقاء رتبه اولین خبر خودم رو فرستادم (خبر شخصیت های PS All Stars Battle Royal بود یادش بخیر [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]) منتهی بعد از مدتی فعالیت خیلی درگیر انجمن، روابط و اتفاقات پیش اومده شدم و به گونه انجمن رو عضوی از خانواده می دیدیدم که ارتباطم با اعضای اون بیشتر از کسب تشکر هستش.
بعد یه مدت که اتفاقات تلخی هم در بازی رایانه افتاد، دیدم شخصی داره اخبار من رو توی بازی سنتر کپی میکنه و فقط خیلی تغییرات ریزی در اون ایجاد میکنه. حقیقت توی بازی رایانه به کار من زیاد بها داده نشد و رفتم بازی سنتر که هم جلوی کپی بر داری رو بگیریم هم اینکه بلکه بشه وارد تیم بشم و همین هم شد! فعال ترین خبرنگار بازی سنتر بودم و توی 6 ماه 300 خبر فرستادم (البته توی گیمفا کمتر از 3 ماه 600 تا فرستادم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) که خودش اونجا خیلی بود.
بازی سنتر هم گذشت و به پیشنهاد یکی از رفقای قدیمی که عضو تحریریه هستش و الانم رفته سربازی اومدم گیمفا که راضی هم هستم و مکان بسیار خوبیه.
این وسط خورده اتفاقات دیگه هم بوده که گفتم سر کسی رو درد نیارم! 
برای همگی شما دوستان عزیز در گیمفا موفقیت و ساعاتی خوش رو آرزومندم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
با توجه به دوستان، منم خواستم به صورت مختصر خودمو معرفی کنم.

به نام خدا
مبین احمدی هستم خبرنگار جدید وب سایت خبری تحلیلی گیمفا. همین اول بذارید تشکر صمیمانه ای از آقایان زاهدی و سعادتمند داشته باشم چون خیلی زحمت می کشن و توی موضوع های مختلف خیلی به ما کمک می کنن.
همونطور که گفتم مبین احمدی هستم 19 ساله اهل کرمانشاه و ساکن کرمانشاه. هم اکنون در حال تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی این شهر هستم و رشته ی پزشکی می خونم.
زیاد هم آدم اجتماعی نیستم یعنی زیاد با توی جمع بودن حال نمی کنم. اولِ اول 15 سالم بود که یه دفعه اتفاقی خبرنگار شدم! مثل همه کس دیگه منم برای خودم یه وبلاگ داشتم و برای خودم مطالبی رو که میخ واستم می ذاشتم توش. بعد از یه مدت همینطوری یهویی ( :D ) توی یه سایتی به اسم G4pc ( که الان بسته شده ) کامنت دادم. مدیر اونجا هم که از خداش بود یکی رو پیدا کنه به من پیشنهاد همکاری داد. منم که نه می دونستم وردپرس با چه "س" ای نوشته میشه پیشنهاد رو قبول کردم و وارد تیم شدم.
اولش که زبانم اصلا خوب نبود یعنی در حد یه پسر سال اول دبیرستان می دونستم. البته الانم زبانم زیاد خوب نیست  :D  :D  به هر حال وارد شدم و رفتم سراغ اولین خبر خدارو شکر چون قبلا با وبلاگ کار کرده بودم و ورد پرس هم حدود 60 درصدش مثل وبلاگه زیاد مشکل جدی نداشتم و خود مدیر اونجا هم همه چی رو مفصل توضیح داد برام.

به هر حال ... یه روز که مثل همیشه در حال ارسال خبر بودم و رفتم ایمیلمو چک کنم یه دفعه یه ایمیل متفاوت دیدم! از یه بنده خدایی به اسم علی رادمان. کارمو توی سایت دیده بود و خوشش اومده بود و بهم در خواست پیوستن به سایتشو داد. منم توی دوراهی گیر کردم چون از یه طرف اون سایت بود و از طرفی سایت دیگه ای با امکانات بهتر، قالب زیباتر، افراد متخصص و موارد دیگه وجود داشت. منم با بی وفایی محض اون سایتو ولش کردم وارد سایت جدید به اسم P30GAMING رفتم ( الانم سایتش هست ولی آپ نمیشه ). به هر حال اونجا هم کار خودمو شروع کردم و توی این دو سایت هیچ حقوقی هم نمی گرفتم و صرفا هدفم این بود که خودمو قوی کنم.
بعد از یه مدتی به خاطر بعضی از مشکلات با مدیر P30GAMING بحثم شد و کشیدم کنار تا حدود یه ماه.
پاییز همون سال بود که توی میهن گیم فراخوان دیدم و درخواست دادم وقبول شدم. وارد تیم شدم و به صورت رسمی و با حقوق اندک، کارمو شروع کردم. ولی انقد موندگاریم توی اونجا کم بود که همش 30 تومن حقوق گرفتم و از تیم کشیدم کنار.
اما تازه دوران خوب از اینجا به بعد شروع شد ....
تابستان دو سال قبل وارد تیم گ*ی*م*س*و*ر*س شدم ( فک کنم بشناسید سایتو البته الان دیگه به فنا رفته به خاطر حمله ی هکر ها ) اون موقع با سعید نیکبخت ( که همتون می شناسیدش ) همکار بودم. دوران فوق العاده طلایی داشتم و توی حدود 25 روز 367 خبر ارسال کردم. دوران عالی بود تا اینکه اون سایت اون مشکل براش پیش اومد و تیم متلاشی شد!
بعد از یه مدت خواستم خودمو برای گیمفا امتحان کنم چون همه می گفتن وای یه سرپرستی داره سخت گیره و گیر می ده و خلاصه این چیزا یعنی آقای سعادتمند رو به یه غول تبدیل کرده بودن برام  :D  :D
به هر حال درخواست دادم و قبول نشدم! خیلی ناراحت شدم و فهمیدم کار توی گیمفا کار هر کسی نیست. برای بار دوم درخواست دادم بازم نشد. یه مدتی بیخیال شدم تا اینکه یه دفعه پیام دادم برای آقای سعادتمند که می خوام وارد تیم شم البته نمونه نفرستادم و ایشون گفتن ظرفیت پره. منم چون سمج بودم نمونه کار فرستادم براشون و ایشون بعد از اینکه نگاه کرد نظرش عوض شد و خواست یکی دیگه بفرستم. اونو هم فرستادم تا اینکه انتظارم بر آورده شد و قبول شدم.
کارمو اینجا هم با پست " عنوان Fable Legends به صورت کاملا رایگان عرضه می شود " شروع کردم.
الانم در خدمت شما هستم. اگر سوال داشتید می تونید از طریق پروفایل من باهام در میون بذارید.

امیدوارم از پست هام نهایت لذت رو ببرید و لحظات خوشی را برایتان آرزومندم  :heart:  :heart:
پاسخ
سلام به کادر خوب گیمفا، میشناسینم ولی گفتم یه اتوبیوگرافی بذارم :D
کوروش سیامکی هستم، xx ساله از اصفهان کل جهان :Dاول بگم که هیچی از خبرنگاری نمیدونستم و یک روز به طور عجیبی وارد این کار شدم :cool:من تا قبل از عید یک اکانت داشتم به اسم Kourosh gamer که به محض تحویل سال رمزش یادم رفت  S0 (43)آقا خلاصه رمزمم نمیتونستم ریکاوری کنم چون ایمیلم هم که باید اونو واز میکردم واسه گرفتن رمز، یادم رفته بود:-|  بعدش اصلا به انجمن سر نزدم تا اواخر خرداد ماه که دوباره ثبت نام کردم و به امیر خان(صداش میزدم "استیشن عزیز" :-|) گفتم قبلی رو ببنده. در همون روز بود که دیدم مجید نصر، دوست خوب و همشهریم ( :D) شده مدیر. کلی بهش تبریک گفتم و ازش پرسیدم کار مرتیط با انگلیسی نیست؟ و گفت خبرنگاری. بعد قرار شد اون روز 2 خبر ارسال کنم و اگه کیفیتشون خوب بود بیام تو تیم؛ خب خوب نبود  :Dبعد قرار شد تا چند وقت زیر نظر مبین احمدی تو انجمن خبر ارسال کنم. اولین خبری که تو انجمن زدم این بود. بخونین و بخندین خخخخخ :D بعدش به آکادمی وارد شدم و... به یاری خدا و تلاش فراوان تونستم در اواخر ماه تیر به تیم نزدیک بشم :Dتا اینکه سرپرست عوض شد :217:دقیقا همون شبی که قرار بود برم تو تیم. خلاصه عرفان بهم یه متن داد که ترجمه کنم و درست ترجمش کردم. بعد رسیدم به باس فایت با سرپرست عزیزمون، مهرشاد ابراهیمی عزیز  :Dآقا این بشر به من دو تا خبر داد که ترجمه کنم و این دو تا خبر منو رسما آسفالت کردن :Dبعدش بهم گفت تایید شدی اما مدیریت قبول نکردن. فکر کنم 21 تیر بود. یعنی به صورت خیلی سریع و کمتر از یک ماه تونسته بودم به تیم نزدیک شم. بعد، چند روز دوباره خبر ارسال کردم و مهرشاد گفت قبول شدی ولی 1 مرداد میای تو تیم. خلاصه یک مرداد شد و مهرشاد گفت تا شب دو تا خبر به انتخاب خودت بذار و من بررسی می‌کنم. دو تا خبرمو گذاشتم و دادم بهش و مهرشاد گفت که دادم به یکی که بررسی کنه. اون فرد کی بود؟ علیرضا خنجری  :Dگفت که خبر اولم خوب بوده ولی دومی نه. بعد گفت به مدت سه روز روزی سه خبر ارسال کن:-| آقا همون شب یک مرداد من یه خبر طولانی پیدا کردم و از همون شب روش کار کردم تا فردا ظهرش و بعد منتشر کردم. چند دقیقه بعد، علیرضا زیرش نوشت "خوش اومدی"  :heart:و در آن لحظه دنیای من گلستان شد خخخخخ. همون روز رمز تیم اسپیک گرفتم و دسترسی و.... 
راستی اون خبری که باعث شد بیام تو تیم این بود. بخونین:D از همتونم ممنونم به خصوص مهرشاد:D 
این بود نحوه ورود من به تیم :D
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 60,814 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,147 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  برگشت سایت به سیستم قبلی kasra 0 2,459 12-31-2013, 01:06 PM
آخرین ارسال: kasra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان