امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع اسپویل داستان بازی های ویدیویی
ببخشید میشه داستان بازی bloodborne رو به صورت کامل بررسی کنین . (منظورم همه ی پایان ها و کل شایعه ها و حواشی) به طوری که گیج نشم . چون هرجا داستانشو خوندم یا دیوونه شدم یا سریع از سایتش خارج شدم . خودم بازیرو تموم کردم ولی هیچی حالیم نشد. :exclamation:
پاسخ
سلام
اگه میشه داستان کامل بازی Middle _Earth رو قرار بدید
پاسخ
آقا لطفا بکی داستان journey رو بگه
پاسخ
دوستان آخه این کار یعنی چی که میاین اسم بازی رو مینویسین و بعدش به جای این که در ادامه داستانش رو توضیح بدین مینویسین به زودی.
خب هر وقت که تونستین داستان بازی رو شرح بدین، بیاین و اون رو ارسال کنین. نه این که از قبل مشخصات بازی رو ارسال میکنین و تنها قسمت مهم اون، یعنی شرح داستانش رو، جا میزارین و میگین به زودی.
اگه فرصت نوشتن داستان بازی رو هم ندارین، خب نیازی نیست بیاین و رزروش کنین. شاید یه نفر دیگه  میتونسته بیاد داستانش رو شرح بده، اما خب شما اون رو از قبل رزرو کردین.
هر وقت تونستین داستان بازی رو شرح بدین، بیاین و یه پست ارسال کنین.
پاسخ
(07-09-2015, 04:46 AM)Blue Sun نوشته است: دوستان آخه این کار یعنی چی که میاین اسم بازی رو مینویسین و بعدش به جای این که در ادامه داستانش رو توضیح بدین مینویسین به زودی.
خب هر وقت که تونستین داستان بازی رو شرح بدین، بیاین و اون رو ارسال کنین. نه این که از قبل مشخصات بازی رو ارسال میکنین و تنها قسمت مهم اون، یعنی شرح داستانش رو، جا میزارین و میگین به زودی.
اگه فرصت نوشتن داستان بازی رو هم ندارین، خب نیازی نیست بیاین و رزروش کنین. شاید یه نفر دیگه  میتونسته بیاد داستانش رو شرح بده، اما خب شما اون رو از قبل رزرو کردین.
هر وقت تونستین داستان بازی رو شرح بدین، بیاین و یه پست ارسال کنین.
کاملا حق با شماست. این روش فقط در کوتاه مدت جواب میده. یعنی مثلا کسی بخواد داستان بازی رو طی یکی دو ساعت آینده بنویسه و برای اینکه بقیه باخبر بشن که در حال انجام این کار هست، ولی در طولانی مدت درست نیست. یعنی کسی بنویسه بزودی و پست رو به حال خودش رها کنه و بعد از یکی - دو روز شروع به نوشتن کنه. از این به بعد یا از این روش استفاده نکنید، یا اگر کردید، طی حداکثر دو ساعت آینده، داستان مربوطه رو ارائه بدین. وگرنه کل پستتون حذف میشه.
با تشکر
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
داستان بازی bloodborne رو به صورت کامل بنویسید.درضمن خواهش می کنم اینقدر خلاصه ننویسید یه  طوری بنویسید که طرف پایان و شخصیت ها را بشناسه
پاسخ
خواهش می کنم داستان heavy rain را یه نفر دیگه هم بنویسه.چون پایان ها  اصلا ذکر نشدند.بازی 17 پایان داره.لطفا هم را گید.تشکر
پاسخ
لطفا داستان مکس پین 3 رو مختصرا بگید(خیلی گیج شدم با اون همه گروه ها)
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
heavy rain فرامشو نشه.اون دوست عزیزمون مطلب را از ویکیپدیا کپی کرده بود واسه همین زیاد چیزی لو نرفت
پاسخ
اسپويل بهترین پایان بازی Heavy Rain

[تصویر:  B002BWONF8.01-00000000000000.MAIN._SCRM_.jpg]
.
.
.
.
.
این بازی 17 پایان داره که با توجه به سرعت عمل شما در دکمه زنی ها و انتخاب هایتان پایان های متفاوتی می بینید اما این پایان بهترین هست.
اقای اتان و خانم مدیسون پس از نجات پسر بچه ی کوچولو یعنی شان با هم تشکیل یه زندگی جدید می دهند.(چه عاشقانه!)اقای رعیس پلیس یعنی همون قاتل اریگامی شکست می خوره و شان نجات پیدا می کنه.پلیس FBI یعنی نورمن جیدن که مسعول پروند بود هم ازش در برنامه تلویزیونی تقدیر میشه و ماده مخدری که موجب افزایش بهره هوشیش میشه را ترک می کنه و در اخرین میان پرده می بینیم که پس از استفاده از عینک واقعیت مجازی,روی میزش چند تا تانک اسباب بازی که قبلش نبودند ظاهر شده و شروع به حرکت می کنند که نشون میده مضرات استفاده بیش از حد از اون عینک روی مغزش تاثیرات مخرب گذاشته است.
خانم مدیسون یه نویسنده هست که تصمیم میگیره که زندگی اتان را در قالب یه کتاب بنویسه و وارد قضایای مربوط به قاتل اریگامی میشه.
اتان هم پدر جیسون و شان هست.که جیسون مدت ها پیش فوت میشه.پس از فوت جیسون,همسر اتان ترکش میکنه و او افسرده میشه و عذاب وجدان شدید باعث میشه ضربه روحی بخوره و دچار توهماتی در برخی از زمان های خاص بشه.یکی از همین مواقع که دچار توهم میشه,به همراه بچش به پارک رفته بوده و پس از توهم و به هوش اومدن بچش را دیگه نمیبینه.او متوجه میشه که قاتل اریگامی بچش را دزدیده و ممکنه بچش را به طرز فجیعی بکشه.قاتل اریگامی فردی بی رحم است که بچه های کوچک را با آب خفه می کند.او همان رعیس پلیس است.اما کسی این را نمی داند.بعد ها اتان را به جرم قاتل بودن دستگیر کرده و به او اتهام میزنند اما پلیس FBI که می داند او ی گناه است او را فراری می دهد.

در نهایت برای دیدن پایان خوب باید موارد زیر انجام شوند:

• Ethan survives.

• Madison survives.

• Shaun is rescued.

• Ethan kisses Madison, forgives her, and evades arrest.

• It doesn't matter if anything happens to Scott and Jayden in this case.

• It should be noted that if Ethan and Madison arrive at the Warehouse, and Jayden is not there, the Origami Killer will shoot and kill Ethan, making this epilogue impossible.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 912 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,569 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  ویدیوی بررسی تاریخچه و داستان بازی هیتمن به زبان فارسی mrdot2010 0 1,767 11-05-2020, 01:54 AM
آخرین ارسال: mrdot2010
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,083 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  داستان بازی Silent Hill 1 Ali726 9 11,817 10-27-2019, 12:55 AM
آخرین ارسال: Ali726

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان