امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع انتقادات و پیشنهادات پیرامون بازی‌های ایرانی
(07-14-2015, 12:14 AM)BadBoy4Ever نوشته است: جدیدا تریلر عنوان سال های سیاه عرضه شده و کلا کاری به چرت بودن یا خیلی چیزای دیگه بچه ها میگن ندارم
ولی یه چیزی که این وسط اعصاب آدمو داغون میکنه اینه که یه مثلا بازی ساخت 2015 از یه اثر سال 2004 تقلید میکنه و تازه خیلی هم ضایع این کارو انجام میده 
کپی برابر اصل خونه cj در gta san andreas :

[تصویر:  2015_07_13_224355.jpg]

علاوه بر اینا سیستم راه رفتن به نافرمی خیلی ماشنیه
و گرافیک هم که از سن آندرس پایین تره
حداقل یه بازی رو الگو قرار میدادن تا یکم بهتر بشه بازی
البته منظورم از الگو تقلید نیستا
خیلی قشنگ خونخ رو طراحی کردن فقط گرافیک هم مثل mafia 1 هست کلا ما عادت کردیم اسکی بریم 136
پاسخ
بازی رو که خیلی وقته دارن میسازن از گروه رسانه شکوه کویر هم نباید انتظار بازی 2015 داشت
این گروه روی بازی های ماجرایی و داستان و برخی المان های جدید ، میشه انتظار بالایی داشت.
موتور بازیشون هم نباید موتور قویی بوده باشه (همون چندین سال قبل)
اما بنظرم ایراداتتون به بازی وارده
با این حال این بازی در سبک مارجایی جهان باز هست و ماجراهای معمایی و اون بازی در سبک دیگه ایه
پاسخ
میشه پیشرفت کرد تا جایی که بتونیم بازی هایی در سطح بین المللی بدیم! تنها مسئولان باید برنامه ریزی بلند مدت بکنند تا بتونن چنین کاری رو انجام بدن! متاسفانه بودجه ای هم که به این کار اختصاص داده نمیشه و حتی اگر داده بشه خیلی کمه! مثلا همین بازی هارو 10 نفر میسازند نباید انتظار بازی ای که در حد شرکت های بزرگ که دارای صد ها نفر کارمند  هستش رو انتظار داشتش! در کل به نظر من صنعت بازی سازی ایران رو به پیشرفته و نمونه هاش هم همین شبگرد و ارتش فرا زمینی هستش! 
یکی از بازی هایی که خیلی ازش انتظار دارم همین ارتش فرازمینی هستش! که با توجه به نمایش هایی که داشته واقعا میتونه عنوان بسیار خوبی بشه!
ممنون بابت تاپیک خوبتون :blush:
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
(07-14-2015, 12:37 AM)nami 1 نوشته است: میشه پیشرفت کرد تا جایی که بتونیم بازی هایی در سطح بین المللی بدیم! تنها مسئولان باید برنامه ریزی بلند مدت بکنند تا بتونن چنین کاری رو انجام بدن! متاسفانه بودجه ای هم که به این کار اختصاص داده نمیشه و حتی اگر داده بشه خیلی کمه! مثلا همین بازی هارو 10 نفر میسازند نباید انتظار بازی ای که در حد شرکت های بزرگ که دارای صد ها نفر کارمند  هستش رو انتظار داشتش! در کل به نظر من صنعت بازی سازی ایران رو به پیشرفته و نمونه هاش هم همین شبگرد و ارتش فرا زمینی هستش! 
یکی از بازی هایی که خیلی ازش انتظار دارم همین ارتش فرازمینی هستش! که با توجه به نمایش هایی که داشته واقعا میتونه عنوان بسیار خوبی بشه!
ممنون بابت تاپیک خوبتون :blush:

منم موافقم اسامی سازندگان بهترین بازی ایرانی(مثل شبگرد) با اسامی سازندگان بازی های معمولی خارجی اصلن قابل مقایسه نیست
پاسخ
دوست عزیزم به طور کلی جالب هست که تعریف گیمر ایرانی از گرافیک یا فضاسازی چی هست ؟
یه عکس که واقعا از نظر کانسپتیو شبیه هم هست اما به هیچ وجه الگو برداری صورت نگرفته
سالهای سیاه بیش از 25 لوکیشن داره که بالغ بر 100 کانپست دقیق برای طراحی اونها زده شده
اینکه شما بازی مارو با بازی سال 2004 مقایسه میکنید ، اگر اون بازی GTA باشه باز هم ممنونم
چون ما داریم در رده C دنیا بازی میسازیم و البته با پول رده ...
شما بازی 80 دلاری رو 1.5 دلار میخرید و فکر میکنید که اینها به هم دخلی دارند ؟ نه اینطور نیست.
کما اینکه سالهای سیاه یک ادونچر دنیای باز هست و نه یک اکشن ادونچر
اگر هم بنا به الگو برداری باشه ما ایده امون رسیدن به این بازی بوده : sherlock holmes vs jack the ripper
حالا لطفا این پک اسکرین شات رو دانلود کنید و ببینید ما به نتیجه ای که میخواهیم رسیدیم یا خیر
http://www.darkyear.ir/images/Video/Blac...nshots.zip
بسیار خوشحال میشم به جای تحلیل بدون منبع ، افتخار بدید ،ما بازی رو براتون ارسال کنیم و جزو تستر ها و منقدین واقعی باشید
مسلما ، نظرات شما برای ما ارزشمند خواهد بود
در ضمن فراموش نکنید یک بازی ادونچر مبتنی بر داستان ، روایت و گیم پلی خاص سبک ادونچر استواره
سالهای سیاه بیش از 3000 سطر دیالوگ داره
بازیهای ایرانی به زور به 100 سطر دیالوگ رسیدن!!
بیش از 15 پازل اینتراکتیو داره
بیش از 30 کارکتر
25 لوکیشن داخلی
2 شهر دنیای باز
بالغ بر 8 ساعت گیم پلی
علی ای حال از وقتی که گذاشتید سپاسگزارم
امیدوارم افتخار بدید تا بتونیم تحلیل های بهتری ازتون داشته باشیم
با احترام
پاسخ
(07-19-2015, 01:43 AM)RSKENTERTAINMENT نوشته است: دوست عزیزم به طور کلی جالب هست که تعریف گیمر ایرانی از گرافیک یا فضاسازی چی هست ؟
یه عکس که واقعا از نظر کانسپتیو شبیه هم هست اما به هیچ وجه الگو برداری صورت نگرفته
سالهای سیاه بیش از 25 لوکیشن داره که بالغ بر 100 کانپست دقیق برای طراحی اونها زده شده
اینکه شما بازی مارو با بازی سال 2004 مقایسه میکنید ، اگر اون بازی GTA باشه باز هم ممنونم
چون ما داریم در رده C دنیا بازی میسازیم و البته با پول رده ...
شما بازی 80 دلاری رو 1.5 دلار میخرید و فکر میکنید که اینها به هم دخلی دارند ؟ نه اینطور نیست.
کما اینکه سالهای سیاه یک ادونچر دنیای باز هست و نه یک اکشن ادونچر
اگر هم بنا به الگو برداری باشه ما ایده امون رسیدن به این بازی بوده : sherlock holmes vs jack the ripper
حالا لطفا این پک اسکرین شات رو دانلود کنید و ببینید ما به نتیجه ای که میخواهیم رسیدیم یا خیر
http://www.darkyear.ir/images/Video/Blac...nshots.zip
بسیار خوشحال میشم به جای تحلیل بدون منبع ، افتخار بدید ،ما بازی رو براتون ارسال کنیم و جزو تستر ها و منقدین واقعی باشید
مسلما ، نظرات شما برای ما ارزشمند خواهد بود
در ضمن فراموش نکنید یک بازی ادونچر مبتنی بر داستان ، روایت و گیم پلی خاص سبک ادونچر استواره
سالهای سیاه بیش از 3000 سطر دیالوگ داره
بازیهای ایرانی به زور به 100 سطر دیالوگ رسیدن!!
بیش از 15 پازل اینتراکتیو داره
بیش از 30 کارکتر
25 لوکیشن داخلی
2 شهر دنیای باز
بالغ بر 8 ساعت گیم پلی
علی ای حال از وقتی که گذاشتید سپاسگزارم
امیدوارم افتخار بدید تا بتونیم تحلیل های بهتری ازتون داشته باشیم
با احترام

بنده به هیچ وجه قصد توهین و زیر سوال بردن بازی شما را نداشتم عزیزم فقط موقع دیدن تریلر متوجه شباهت میان این بازی با بازی مربوطه شدم
اتفاقا حودم یکی از طرفدارای بازی های وطنمم یه پیام خصوصی هم واست فرستادم که چکش کنی خالی از لطف نیست  :heart:
پاسخ
سلام و ادب مجدد
نه دوست عزیز
من به هیچ وجه ناراحت نشدم
فقط به عنوان مدیر پروژه در مقام توضیح بر اومدم ، کما اینکه ممنونم که شما هم با دقت مطالعه کردید و البته لطف کرده و پیغام خصوصی هم فرستادید
علی ای حال
با اجازتون من جواب خصوصی رو اینجا میدم
ما قطعا و قطعا استقبال میکنیم از دوستانی که وقت بزارند و بازی رو بازی کنند و نظراتشون رو به ما منتقل کنند
این مهم واقعا لطف شما عزیزان رو میرسونه
به شرکت های ایرانی کمک کنید تا بتونیم برسیم به آنچه باید و شاید
لطفا آدرستون رو در خصوصی برای من بزارید
با تقدیم احترام
عماد رحمانی
مدیر پروژه و کارگردان بازی سالهای سیاه
پاسخ
من اون این زمینه خیلیی سر در میارم.اصلا خودم در این مورد وبلاگ دارم
بازیهای ایرانی یا خوب ان یا بد
خوب مثل ارتشهای فرازمینی شبگرد گرشاسپ(با توجه به این که هر بازی ای رو باید با توجه به زمان ساختش سنجید)
بد مثل سالهای سیاه(پوزش از اقای رحمانی)
بازیهایی مثل خلیج عدن خوب اند.مشکلاتی که دارن واقعا قابل چشم پوشی هست.چون بازی ایرانی هست
به نظرم اگه ارتشهای فرازمینی داستان پردازی چندادن خوبی نداره نباید خرده زیاد گرفت.همین که بازی استانداردی هست عالیه
بازیسازی توکشور ما الان صنعت هست ولی صنعت یه چیزی نیست که بگی ساختیمش تومو.خب بایدپیشرفت کنه
البته حمایت خیلی موثره

(07-19-2015, 02:28 AM)RSKENTERTAINMENT نوشته است: سلام و ادب مجدد
نه دوست عزیز
من به هیچ وجه ناراحت نشدم
فقط به عنوان مدیر پروژه در مقام توضیح بر اومدم ، کما اینکه ممنونم که شما هم با دقت مطالعه کردید و البته لطف کرده و پیغام خصوصی هم فرستادید
علی ای حال
با اجازتون من جواب خصوصی رو اینجا میدم
ما قطعا و قطعا استقبال میکنیم از دوستانی که وقت بزارند و بازی رو بازی کنند و نظراتشون رو به ما منتقل کنند
این مهم واقعا لطف شما عزیزان رو میرسونه
به شرکت های ایرانی کمک کنید تا بتونیم برسیم به آنچه باید و شاید
لطفا آدرستون رو در خصوصی برای من بزارید
با تقدیم احترام
عماد رحمانی
مدیر پروژه و کارگردان بازی سالهای سیاه

سلام
اقای رحمانی بازی شما نصفش شوره شوره نصفش بی نمک
این که بازی داستان خیلی خوبی داره واقعا عالی هست ولی بازی شما چیزای بنیادی ای مثل گرافیک و گیمپلی رو نداره
من به تاریخ مصاعر خیلی علاقه دارم و وقتی هم دیدم بازی شماداره بدی های انگلیسی ها رو میگه واقعا خوشحال شدم ولی وقتی گرافیک و... رو دیدم واقعا اعصابم خورد شد
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اخبار ایرانی: یادگیری زبان انگلیسی با بازی موبایلی «درخت انگلیسی» Station 3 2,222 04-14-2021, 01:53 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  حضور آریا کئوکسر به عنوان اولین شخصیت واقعی و استریمر در یک گیم ایرانی amin_noob 1 3,703 04-05-2021, 11:42 PM
آخرین ارسال: M_T_A_N
Rainbow دانلود بازی های ایرانی farshadbe82 3 2,981 03-22-2020, 01:30 PM
آخرین ارسال: mahtab1
  بازی ایرانی آموزش نوشتن حروف عربی موبایل اندرویدandroid ak9132255 0 1,658 01-28-2018, 05:20 PM
آخرین ارسال: ak9132255
  بازی ایرانی | یک تیر و دو نشان MONSEF 35 12,987 08-29-2016, 11:02 PM
آخرین ارسال: MONSEF

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان