امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(02-22-2017, 02:35 PM)almasgame.com نوشته است:
(02-22-2017, 10:44 AM)Arash356 نوشته است: سلام و درود
بنده تاحالا انلاین کالاف رو بازی نکردم به دلیل مشکلاتی و کلا آنلاین بایز نکردم....اطلاعاتی درمورد بازی کردن آنلاین میخام...
اینکه:
1 این روش های آنلاین تو سرور های اصلی که نمیرن دیگه؟ یعنی همونی که همه ای که بازی رو میخرن میرن توش بازی میکنن؟ کسی سرور جدیدمیزنه؟
2 همشون رایگان و دائمی اند؟
3 تاکی وجود دارن و مامیتونیم توشون با دوستان بازی کنی؟
4 خیلی ببخشید...ولی خر تو خره؟ هرسطحی با هم میفته و..... چیت و..؟
5 اگه الان بخام کالاف مادرن 1 رو بازی کنم کالاف 4 رو میگم.... میشه هنوز هست کسی یا سروری که بازی کنم؟
6 با هر نسخه ای که مولتی پلیرش حذف نشده باشه میتونم بازی کنم درهرسروری درسته؟؟

ممنون میشم جواب بدیدمنتظر هستم.
سپاس

اگه منظورتون روش هایی هست که روی نسخه کرکی میشه انلاین بازی کرد خیر روی سرورهای اصلی نمیرن
همشون رایگان هستن ولی ارزشی نداره
بهتره برای انلاین بازی کردن بازی رو اورجینال بخرید 
سرورهای کرکی اکثرا یا کاربران کمی دارن یا بعد مدتی بسته میشن یا پر از چیتر هستن و بالانس نیستن درصورتی که اگه نسخه اورجینال رو داشته باشید چنین مشکلاتی ندارید

اگر میخواید روی نسخه کرکی بازی کنید باید اول ببینید کدوم نسخه از بازی همچین سرورهایی داره بعد چک کنید ببینید کسی بازی میکنه یا نه چون کالاف طرفداری روی پی سی نداره و حتی سرورهای اصلی هم خالی هستن چه برسه به سرورهای کرکی (بیشترین کاربر رو نسخه bo3 با 1500 کاربر انلاین داره و عناوینی که کمتر از 3000 پلیر انلاین دارن مرده حساب میشن)

درکل برای انلاین بازی کردن کالاف رو پیشنهاد نمیکنم اگه یه مولتی پلیر شوتر میخواید سری بتل بهترین هستن اگه نمخواید زیاد هزینه کنید میتونید BF4 رو بگیرید که 6-7 دلار هست و بالای 15 هزار کاربر انلاین داره

(02-20-2017, 12:23 PM)intel-user نوشته است:
(02-19-2017, 11:43 AM)intel-user نوشته است: سلام دوستان 

من یه مشکلی توی بازی watch dogs 2 دارم (نسخه پی سی)
اینکه توی بازی ، "فقط با بخش موبایلش" نمیتونم کار کنم!

و به هیچ وجه نمیشه توی منو های موبایل برم و برنامه ها رو انتخاب کنم ، 
دکمه TAB رو که میزنم صفحه موبایل باز میشه ولی app shop رو نمیتونم انتخاب کنم

مثلا الان بالای صفحه پیام میده که برنامه nudle map رو از طریقapp shop دانلود و نصب کن ،
ولی جای شرتکاتش خالیه ! و به این صورت نوشته :
(جای خالی! اسم شرتکات رو ننوشته) .___select the app shop then press

هر کلیدی میزنم هیچ اتفای نمی افته (بقیه دکمه ها و شرتکات ها درسته کار میکنن فقط بخش موبایلش کار نمیکنه)
کیبورد و موس من هم صد در صد سالمه

بازی رو آپدیت هم کردم ولی فرقی نداشت ، ورژن بازی : 1.07.141 

بازی باگ داره یا مشکل چیز دیگه هست ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

کسی دلیل این مشکل رو میدونه ????

دلیل مشکل رو نمیدونم کسی هم تا به حال همچین مشکلی نداشته ممکنه بازی موقع نصب به مشکل خورده باشه شاید با نصب دوباره حل بشه 
پیشنهاد میکنم یه سیو از اوایل بازی پیدا کنید و از اونجا ادامه بدید چون فقط باید همون برنامه توی گوشی نصب بشه بعدا به گوشی نیازی ندارید

غالی ...ولی اصلا توقع نداشتم سرور های کالاف خلوت باشن....اصلا دور از انتظاره!!!! Wall
راستی من اگه یه نسخه دانلودی داشته باشم و فقط سی دی کی چیزی بخرم میتونم مثلا تو استیم و اینا راجت و بدن مشکل و کمبود چیزی بازی کنم؟مشکلی جاییش نیست؟
ضمنا بتلفیلد 4 واقعا همچین قیمتی داره ؟؟؟؟ اینم دوراز انتظاره!!! سی دی کیش رو میگید دیگه؟
Wall
پاسخ
(02-22-2017, 06:19 PM)Arash356 نوشته است:
(02-22-2017, 02:35 PM)almasgame.com نوشته است:
(02-22-2017, 10:44 AM)Arash356 نوشته است: سلام و درود
بنده تاحالا انلاین کالاف رو بازی نکردم به دلیل مشکلاتی و کلا آنلاین بایز نکردم....اطلاعاتی درمورد بازی کردن آنلاین میخام...
اینکه:
1 این روش های آنلاین تو سرور های اصلی که نمیرن دیگه؟ یعنی همونی که همه ای که بازی رو میخرن میرن توش بازی میکنن؟ کسی سرور جدیدمیزنه؟
2 همشون رایگان و دائمی اند؟
3 تاکی وجود دارن و مامیتونیم توشون با دوستان بازی کنی؟
4 خیلی ببخشید...ولی خر تو خره؟ هرسطحی با هم میفته و..... چیت و..؟
5 اگه الان بخام کالاف مادرن 1 رو بازی کنم کالاف 4 رو میگم.... میشه هنوز هست کسی یا سروری که بازی کنم؟
6 با هر نسخه ای که مولتی پلیرش حذف نشده باشه میتونم بازی کنم درهرسروری درسته؟؟

ممنون میشم جواب بدیدمنتظر هستم.
سپاس

اگه منظورتون روش هایی هست که روی نسخه کرکی میشه انلاین بازی کرد خیر روی سرورهای اصلی نمیرن
همشون رایگان هستن ولی ارزشی نداره
بهتره برای انلاین بازی کردن بازی رو اورجینال بخرید 
سرورهای کرکی اکثرا یا کاربران کمی دارن یا بعد مدتی بسته میشن یا پر از چیتر هستن و بالانس نیستن درصورتی که اگه نسخه اورجینال رو داشته باشید چنین مشکلاتی ندارید

اگر میخواید روی نسخه کرکی بازی کنید باید اول ببینید کدوم نسخه از بازی همچین سرورهایی داره بعد چک کنید ببینید کسی بازی میکنه یا نه چون کالاف طرفداری روی پی سی نداره و حتی سرورهای اصلی هم خالی هستن چه برسه به سرورهای کرکی (بیشترین کاربر رو نسخه bo3 با 1500 کاربر انلاین داره و عناوینی که کمتر از 3000 پلیر انلاین دارن مرده حساب میشن)

درکل برای انلاین بازی کردن کالاف رو پیشنهاد نمیکنم اگه یه مولتی پلیر شوتر میخواید سری بتل بهترین هستن اگه نمخواید زیاد هزینه کنید میتونید BF4 رو بگیرید که 6-7 دلار هست و بالای 15 هزار کاربر انلاین داره

(02-20-2017, 12:23 PM)intel-user نوشته است:
(02-19-2017, 11:43 AM)intel-user نوشته است: سلام دوستان 

من یه مشکلی توی بازی watch dogs 2 دارم (نسخه پی سی)
اینکه توی بازی ، "فقط با بخش موبایلش" نمیتونم کار کنم!

و به هیچ وجه نمیشه توی منو های موبایل برم و برنامه ها رو انتخاب کنم ، 
دکمه TAB رو که میزنم صفحه موبایل باز میشه ولی app shop رو نمیتونم انتخاب کنم

مثلا الان بالای صفحه پیام میده که برنامه nudle map رو از طریقapp shop دانلود و نصب کن ،
ولی جای شرتکاتش خالیه ! و به این صورت نوشته :
(جای خالی! اسم شرتکات رو ننوشته) .___select the app shop then press

هر کلیدی میزنم هیچ اتفای نمی افته (بقیه دکمه ها و شرتکات ها درسته کار میکنن فقط بخش موبایلش کار نمیکنه)
کیبورد و موس من هم صد در صد سالمه

بازی رو آپدیت هم کردم ولی فرقی نداشت ، ورژن بازی : 1.07.141 

بازی باگ داره یا مشکل چیز دیگه هست ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

کسی دلیل این مشکل رو میدونه ????

دلیل مشکل رو نمیدونم کسی هم تا به حال همچین مشکلی نداشته ممکنه بازی موقع نصب به مشکل خورده باشه شاید با نصب دوباره حل بشه 
پیشنهاد میکنم یه سیو از اوایل بازی پیدا کنید و از اونجا ادامه بدید چون فقط باید همون برنامه توی گوشی نصب بشه بعدا به گوشی نیازی ندارید

غالی ...ولی اصلا توقع نداشتم سرور های کالاف خلوت باشن....اصلا دور از انتظاره!!!! Wall
راستی من اگه یه نسخه دانلودی داشته باشم و فقط سی دی کی چیزی بخرم  میتونم مثلا تو استیم و اینا راجت و بدن مشکل و کمبود چیزی بازی کنم؟مشکلی جاییش نیست؟
ضمنا بتلفیلد 4 واقعا همچین قیمتی داره ؟؟؟؟ اینم دوراز انتظاره!!! سی دی کیش رو میگید دیگه؟
سرورهاش اینطور که میگن روی کنسول شلوغ هست ولی روی پی سی همیشه پشتیبانی فوق العاده ضعیفی داشته و خلوت بوده میتونید پلیرهای انلاین رو توی استیم چارت ببینید کلا عناوینی مثل BF , CS یا rainbow six siege که تاکتیکی هستن طرفدار زیادی روی پی سی دارن اما عناوینی مثل کالاف که با اسپری کردن میشه کیل گرفت همیشه کم طرفدار بودن titanfall 2 با اینکه پشتیبانی قوی و دی ال سی رایگان داره هنوز هم نتونسته پلیرهای زیادی جذب کنه 

بستگی به نسخه دانلودیتون داره باید نسخه کامل باشه و کرک همراهش نصب نشه (مثل نسخه بلک باکس که جدا از کامل نبودنش موقع نصب کرک رو هم نصب میکنه اگه اشتباه نکنم)
فقط باید بک اپ رو بشناسونید که میتونید اموزشش روی توی اینترنت پیدا کنید بعد اگه اپدیتی برای بازی منتشر شده باشه رو باید از طریق استیم دانلود کنید

قیمت بتل هم میتونید توی gray market هایی مثل G2A یا kinguin ببینید الان 5.27 دلار هست
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
آها متوجه شدم لطف کردید فقط یه سوال پیش اومد که
با اسپری کردن میشه کیل گرفت همیشه کم ط
اسپری کردن یعنی چی اینجا؟؟ S0 (2)
Wall
پاسخ
سلام خدمت دوستان عزیز .
من حدود یک ماه هست که اکانت هکی بازی Battlefield 1 رو تهیه کردم و از اون موقع یه مشکل عجیب با سرور های این بازی دارم .
مشکل من اینه : من توی بازی وارد یه سرور خوب میشم ، که مثلا پینگ 160 میده ، اما وقتی تو بازی Deploy میشم ( وارد نقشه میشم که بازی کنم ) پینگم به طور ناگهانی میره بالا ، مثلا تا 800 ، و بعد 2 الی 3 دقیقه دوباره میاد پایین . و این فرآیند مدام تکرار میشه و عملا نمیشه بازی کرد .
اما وقتی که هنوز Deploy نشدم ( همون جا که از بالا کل نقشه رو می بینی ) پینگم سالمه و تغییر خاصی نمیکنه و این مشکلی که گفتم زمانی رخ میده که Deploy شم .
شیلترشکن های مختلف رو امتحان کردم و فرقی نکرد و الان از بهترینشون که پولی هم هست استفاده میکنم ، یعنی اصلا سرعت رو کم نمیکنه.
من بازی های آنلاین دیگه هم بازی میکنم ولی این مشکل رو ندارم .
ممنون میشم کمک کنید برای حل این مشکل باید چه کنم ؟!
پاسخ
سلام دوستان یک بازی بود که کلا سیاه سفید و همش کشتار بود بدون هیچ دلیلی اسمشو یادم نمیاد (که کلی انتقاد شد بهش) اگه کسی اسمشو میدونه بگه
پاسخ
(02-23-2017, 06:17 PM)Arash356 نوشته است: آها متوجه شدم لطف کردید فقط یه سوال پیش اومد که
با اسپری کردن میشه کیل گرفت همیشه کم ط
اسپری کردن یعنی چی اینجا؟؟ S0 (2)

یه چیزی تو مایه های اینکه فقط به سمت دشمن پشت هم شلیک کنید مثلا کانتر تاکتیکی هست همینجوری نمیتونید برید جلو و پشت هم شلیک کنید اگه حرفه ای هارو دیده باشید روی شلیک به سر تمرکز میکنن که با یه تیر هدشات کنن ولی توی کالاف اینطور نیست

(02-24-2017, 07:08 PM)Paxton نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیز .
من حدود یک ماه هست که اکانت هکی بازی Battlefield 1 رو تهیه کردم و از اون موقع یه مشکل عجیب با سرور های این بازی دارم .
مشکل من اینه : من توی بازی وارد یه سرور خوب میشم ، که مثلا پینگ 160 میده ، اما وقتی تو بازی Deploy میشم ( وارد نقشه میشم که بازی کنم ) پینگم به طور ناگهانی میره بالا ، مثلا تا 800 ، و بعد 2 الی 3 دقیقه دوباره میاد پایین . و این فرآیند مدام تکرار میشه و عملا نمیشه بازی کرد .
اما وقتی که هنوز Deploy نشدم ( همون جا که از بالا کل نقشه رو می بینی ) پینگم سالمه و تغییر خاصی نمیکنه و این مشکلی که گفتم زمانی رخ میده که Deploy شم .
شیلترشکن های مختلف رو امتحان کردم و فرقی نکرد و الان از بهترینشون که پولی هم هست استفاده میکنم ، یعنی اصلا سرعت رو کم نمیکنه.

در این مورد اطلاع ندارم تنها چیزی که میتونم بگم اینه که شاید از اینترنت استفاده میشه من گاها وقتی وسط بازی ها از اینترنت استفاده میکنم و مثلا اینستاگرام رو چک میکنم پینگم میره روی 600-700 

(02-24-2017, 07:16 PM)Hitler.16 نوشته است: سلام دوستان یک بازی بود که کلا سیاه سفید و همش کشتار بود بدون هیچ دلیلی اسمشو یادم نمیاد (که کلی انتقاد شد بهش) اگه کسی اسمشو میدونه بگه

hatred ?
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
Adsl??
پاسخ
(02-24-2017, 08:06 PM)Please نوشته است:
Adsl??
آره . کسی هم به جز خودم از اینترنت استفاده نمیکنه . مشکلم فقط تو بازی Battlefield 1 هست . نه هیچ بازی و برنامه ی دیگه ای .
پاسخ
سلام.
من میخوام اکانت Steam درست کنم. برای هک نشدن و... چه نکاتی را باید دقت کنم؟
[تصویر:  bn2o_this_action_will_have_consequences-0.png]
پاسخ
(02-25-2017, 09:26 PM)hawkeye نوشته است: سلام.
من میخوام اکانت Steam درست کنم. برای هک نشدن و... چه نکاتی را باید دقت کنم؟

سلام خسته نباشید.
یکی از بهترین راه ها برای رمز گذاری استفاده از عباراتی مثل @ ^ # و از اینجور عبارات هست.
چون شنیدم هکر ها برای شکوندن این کلمات پنج سال زمان نیاز دارند.
بنده خدم اکانت دارم و خدا را شکر تا حالا هک نشده زیاد اطلاعاتتون رو منتشر نکنید.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 12,566 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,557 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 22,198 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,624 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 22,301 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان