امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام و خسته نباشید بازی tombraider تو قسمت سیو 39% گیرکردم .
یکی از دشمنان پشت دوشیکا ایستاده و تیر اندازی میکنه و یکی هم بالا با یک پروژکتور نور میندازه وقتی همه رو میکشم و میخوام از در رد شم
یکی از تو اسمون برام تیر میندازه و نمیشه اونو دید و در هم بسته و هیچ راهی نداره نمیدونم چی کار کنم 

این هم عکس 
[img][تصویر:  72438505418725612403_thumb.jpg][/img]
پاسخ
ببخشید تو بازی call of Juarez gunslinger تنضیمات بازی پیش فرض رو high هست رو مال من یکم افت فریم داره میخوام کاهشش بدم دست به تنضزمات shadow میزنم منو از بازی میندازه بیرون و دوباره که میام تو تنضیمات دست نخورده و به صورت اول هست اگه امکان داره بگید فک کنم مشکل از کرک باشه درسته؟؟؟

باید رفت تا رسید نکه به راه خیره موند مسیر خودش تموم نمیشه
Killers eyes
پاسخ
(03-03-2014, 09:24 AM)'ali killer eyes' نوشته است: ببخشید تو بازی call of Juarez gunslinger تنضیمات بازی پیش فرض رو high هست رو مال من یکم افت فریم داره میخوام کاهشش بدم دست به تنضزمات shadow میزنم منو از بازی میندازه بیرون و دوباره که میام تو تنضیمات دست نخورده و به صورت اول هست اگه امکان داره بگید فک کنم مشکل از کرک باشه درسته؟؟؟

تو بعضی ها اینطوری هست به جایی که off بزنی بزن رو لو !
بعد vsynch رو آف کن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
سلام دوستان ، خواهشن هرکی میتونه یک کمکی بکنه

پسر عمه من بازی فیفا 14 رو برای کامپیوتر خریده ، کرک و آپدیتش هم کرده ، برای قسمت دوستانه هیچ مشکلی نداره ولی وقتی وارد قسمت سرمربیگری میشه ، داور با کوچکترین خطا کارت قرمز میده !!!! بازم میگم تو قسمت دوستانه بازی یعنی قسمت اصلی بازی همچین مشکلی نداره ولی وقتی وارد قسمت های مربیگری با بازیکن شدن میری همچین مشکلی ایجاد میشه ؟!!!!

اگر کسی میتونه کمک کنه یا فایلی داره که درست میشه لطفا کمک کنه ، ممنون
[تصویر:  t4379_OnSfl616ME1wpMVYiazTqw.jpg]
پاسخ
من Thief نصب کردم افت فریم شدید داشت و این ریختم روش خیلی بهتر شد ولی هنوز رو مخ اصلا نمیشه بازی کرد . و سیستم هم
amd radeon hd 6570
memory : 4 gb
cpu : intel 2.70 ghz
و باید بگم من crysis 3 و battlefield 4 روی high راحت بازی می کردم ولی این روی low این جوری .
یعنی سیستمم نمیکشه باید ارتقا بدم ؟
پاسخ
(03-05-2014, 04:38 PM)'krazy_kow@' نوشته است: من Thief نصب کردم افت فریم شدید داشت و این ریختم روش خیلی بهتر شد ولی هنوز رو مخ اصلا نمیشه بازی کرد . و سیستم هم
amd radeon hd 6570
و باید بگم من crysis 3 و battlefield 4 روی high راحت بازی می کردم ولی این روی low این جوری .

اولا که تاپیک داره برای پرسش [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]دوما یه خورده سیستمت ضیعفه بازیم در حالت عادی افت فریم میده

پاسخ
(03-05-2014, 04:57 PM)'Ct Os' نوشته است:
(03-05-2014, 04:38 PM)'krazy_kow@' نوشته است: من Thief نصب کردم افت فریم شدید داشت و این ریختم روش خیلی بهتر شد ولی هنوز رو مخ اصلا نمیشه بازی کرد . و سیستم هم
amd radeon hd 6570

اولا که تاپیک داره برای پرسش [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]دوما یه خورده سیستمت ضیعفه بازیم در حالت عادی افت فریم میده

خوب که چی من الان چی کار کنم ؟
یعنی هیچ کس مشکل منو نداره ؟

پاسخ
تو مرحله ی پنجم بازی dead space 3 یه غولی تو یه محوطه ی شیشه ای هست که بادیدن کاراکتر شیشه رو می شکنه و میاد بیرون
وقتی پاشو که قطع کنی باز درست می شه
نمی دونم راهش چیه؟
اسلحه ها رو هم آپگرید کرده بودم
در مورد ساخت و آپگرید کردن اسلخه ها هم توضیحی بدید
پاسخ
(03-05-2014, 11:09 PM)'انحصار' نوشته است: تو مرحله ی پنجم بازی dead space 3 یه غولی تو یه محوطه ی شیشه ای هست که بادیدن کاراکتر شیشه رو می شکنه و میاد بیرون
وقتی پاشو که قطع کنی باز درست می شه
نمی دونم راهش چیه؟
اسلحه ها رو هم آپگرید کرده بودم
در مورد ساخت و آپگرید کردن اسلخه ها هم توضیحی بدید

اون نمیمیره فقط باید دست و پا و کلشو قطع کنی و وقت تلف کنی . ساخت اسله هم ی سری دستگاه که رو تفنگت چیز میز میبندی و تیرهای مختلف اینا

پاسخ
(03-05-2014, 10:53 PM)'krazy_kow@' نوشته است:
(03-05-2014, 04:57 PM)'Ct Os' نوشته است:
amd radeon hd 6570

خوب که چی من الان چی کار کنم ؟
یعنی هیچ کس مشکل منو نداره ؟

خوب گفتم واسه همه مینجوریه آپدیت 1 بهترش می کنه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,767 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,241 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,558 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,333 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,806 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان