امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
خوب این صفحرو نگاه کنید دوستان.

از این وسایل استفاده می کنه !

http://guides.gamepressure.com/thewalkin...p?ID=16773
[تصویر:  ll5f5xbhs6cokgk33zgc.jpg]
پاسخ
بله استفاده میکنه . ولی خود گیمر انتخاب نمیکنه که الآن آجر رو بگیر دستت یا امثال این
وقتی زمانش برسه ، روی هر جسمی که امکان استفاده از اون وسیله باشه ، نشونش میده . مثلا با پیچ گوشتی فلان زامبی رو میشه کشت یا با تبر همین کار رو انجا بده.
فقط زمانی که امکان استفاده ازش باشه میشه استفاده کرد
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
(06-19-2014, 11:34 PM)'rasoul76' نوشته است: بله استفاده میکنه . ولی خود گیمر انتخاب نمیکنه که الآن آجر رو بگیر دستت یا امثال این
وقتی زمانش برسه ، روی هر جسمی که امکان استفاده از اون وسیله باشه ، نشونش میده . مثلا با پیچ گوشتی فلان زامبی رو میشه کشت یا با تبر همین کار رو انجا بده.

نشکر فقط الان همه ی فصل هاش اومده؟ یا بازم قراره بیاد؟
پاسخ
(06-20-2014, 03:06 PM)'www.' نوشته است:
(06-19-2014, 11:34 PM)'rasoul76' نوشته است: بله استفاده میکنه . ولی خود گیمر انتخاب نمیکنه که الآن آجر رو بگیر دستت یا امثال این

نشکر فقط الان همه ی فصل هاش اومده؟ یا بازم قراره بیاد؟

فعلا یک فصلش کامل اومده و فصل دومش هم سه تا قسمت ازش اومده و دوتا دیگه مونده تا کامل بشه و فکر کنم مثل سریالش که چهار تا فصل اومده بازیش هم چهار یا پنج فصل باشه.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام همگی دوستان زحمت کش

من تو چاپتر آخر بازی تیف یعنی چاپتر 8 گیر کردم ... ی جایی هست که روح از داخل بدن erin بیرون میاد و میره ی جا میشینه وقتی نزدیکش میشم جاشو عوض میکنه دوباره وقتی میرم دوباره جاشو پیدا میکنم غیب میشه و جاشو عوض میکنم من خیلی اینجوری دنبالش رفتم اما نشد میخواستم بدونم باید چیکار کنم ؟
پاسخ
(06-20-2014, 04:25 PM)'aryangamer2014' نوشته است: سلام همگی دوستان زحمت کش

من تو چاپتر آخر بازی تیف یعنی چاپتر 8 گیر کردم ... ی جایی هست که روح از داخل بدن erin بیرون میاد و میره ی جا میشینه وقتی نزدیکش میشم جاشو عوض میکنه دوباره وقتی میرم دوباره جاشو پیدا میکنم غیب میشه و جاشو عوض میکنم من خیلی اینجوری دنبالش رفتم اما نشد میخواستم بدونم باید چیکار کنم ؟

سلام خدمت شما دوست عزیز
شما باید ارین رو یواشکی بگیرید یعنی بدون اینکه متوجه شه برید سمتش و از پشت بهش برسید که خواهید رسید.
موقعیکه به پشتش میرسین یه دکمه(فک کنمe یا f ) رو میزنید و ادامه بازی...

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
درود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
يه سوال داشتم!بخش Co-op عنوان AC Unity انلاينه يا افلاين هم ميشه با دوتا دسته بازى كرد؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
سلام
وقت همگی بخیر
ببخشید بازی های جدید برای ویندوز 8 میاد در حالیکه آنتی ویروس هم نصب باشه رو سیستم
لطفا جواب بدید
ممنون
پاسخ
(06-21-2014, 02:04 PM)'mohammadreza__k' نوشته است: سلام
وقت همگی بخیر
ببخشید بازی های جدید برای ویندوز 8 میاد در حالیکه آنتی ویروس هم نصب باشه رو سیستم
لطفا جواب بدید
ممنون

سلام
بنظر بنده میاد. روی ویندوز8 امتحان نکردم ولی رو7 امتحان کردم و اومده
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
سلام.

دوستان درباره فصل 2 بازیه The Walking Dead می خواستم سوال بپرسم :

می خوام بدونم فصل 2 رو هم باید تو همونجایی که فصل 1 رو نصب کردیم نصب کنیم یا میشه جای دیگه نصب کرد؟

الان می میخوام فصل 1 رو کامل پاک کنم و فصل 2 رو نصب کنم. خواهشا کمک کنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,911 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,333 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,621 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,365 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,881 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان