امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(12-29-2014, 11:31 PM)'مجید نصر' نوشته است:
(12-29-2014, 07:09 PM)'Lord J' نوشته است: سلام می خواستم بدونم چه طوری می تونم از استیم خرید کنم؟یعنی چه طوری باید حساب کنم؟

سلام
اول باید نرم افزار استیم رو نصب کنید و بعد از اون یک هیلتر شکن هم داشته باشید و در موقع ساختن اکانت به هیلتر شکن وصل باشید وقتی نرم افزار رو نصب کردید اگه آپدیت جدیدی برای استیم اومده باشه که باید آپدیت کنید بعد از آپدیت گزینه ی create a new accaunt میزنی و شروع به ساخت اکانت میکنی و در آخر هم یک لینک فعال سازی حساب به ایمیلی که موقع ساخت اکانت دادی میفرسته استیم ک اکانتتو فعال میکنه و دیگه کانت استیم شما به صورت کامل ساخته شده.
در مورد خرید بازی ها از استیم خودتون نمیتونید به صورت مستقیم از استیم بگیرید باید به سایت های خرید بازی اوریجینال برید مثل سایت originalkey از اونجا بازی مورد نظر رو خریداری میکنی و بعد کدی براتون ارسال میشه که باید کد رو وارد استیم کنید و بعد هم شروع به دانلود بازی.

آقا مجید اگه اجازه میدی میخوام یه اشکال از متنت بگیرم.برای ساخت اکانت و بروزرسانی در استیم نیاز به هیلتر شکن ندارید.بنده به شخصه برای چند نفر بدون استفاده از هیچ گونه پراکسی یا VP*n، اکانت استیم درست کردم و استیم رو براشون آپدیت کردم.

ای کاش زندگی هم "Trainer" داشت! 63
پاسخ
(12-30-2014, 12:21 AM)'Ahmad Reza' نوشته است:
(12-29-2014, 11:31 PM)'مجید نصر' نوشته است:
(12-29-2014, 07:09 PM)'Lord J' نوشته است: سلام می خواستم بدونم چه طوری می تونم از استیم خرید کنم؟یعنی چه طوری باید حساب کنم؟

سلام
اول باید نرم افزار استیم رو نصب کنید و بعد از اون یک هیلتر شکن هم داشته باشید و در موقع ساختن اکانت به هیلتر شکن وصل باشید وقتی نرم افزار رو نصب کردید اگه آپدیت جدیدی برای استیم اومده باشه که باید آپدیت کنید بعد از آپدیت گزینه ی create a new accaunt میزنی و شروع به ساخت اکانت میکنی و در آخر هم یک لینک فعال سازی حساب به ایمیلی که موقع ساخت اکانت دادی میفرسته استیم ک اکانتتو فعال میکنه و دیگه کانت استیم شما به صورت کامل ساخته شده.
در مورد خرید بازی ها از استیم خودتون نمیتونید به صورت مستقیم از استیم بگیرید باید به سایت های خرید بازی اوریجینال برید مثل سایت originalkey از اونجا بازی مورد نظر رو خریداری میکنی و بعد کدی براتون ارسال میشه که باید کد رو وارد استیم کنید و بعد هم شروع به دانلود بازی.

آقا مجید اگه اجازه میدی میخوام یه اشکال از متنت بگیرم.برای ساخت اکانت و بروزرسانی در استیم نیاز به هیلتر شکن ندارید.بنده به شخصه برای چند نفر بدون استفاده از هیچ گونه پراکسی یا VP*n، اکانت استیم درست کردم و استیم رو براشون آپدیت کردم.

نه احمد جان اجازه ی ما هم دست شما هست.
من این رو گفتم از اول هیلتر شکن رو وصل کنند که بعد از وارد شدن به استیم با مشکلی روبه رو نشند چون من خودم هم وقتی اکانتمو ساختم بدون هیلتر شکن بود ولی وقتی میخواستم وارد بخش های مختلف استیم بشم باز نمیشد و حتما باید هیلتر رو وصل میکردم.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

اگه میخای مستقیم از استیم خرید کنی بپر صرافی سرکوچتون یه ویزا کارت سفارش بده بعد میتونی مستقیما از استیم خرید کنی خیلی به صرفه تر هم میشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  Dota.jpg]
پاسخ
[size=12pt]سلام دوستان من بازی murdered Soul رو نصب کردم زمانی که میخوام وارد بازی بشم این ارور رو میده:[/size][تصویر:  6oe1qv924sncjhgq2wvn.png]                                                     

[size=12pt]کرک های مختلف رو هم امتحان کردم جواب نداد  ویندوزم هم 8.1 64 بیتی هست. اگه کسی میدونه علتش چیه راهنمایی کنه. من موقع نصب بازی انتی ویروس و فایروال ویندوز رو غیر فعال نکرده بودم یعنی میتونه برای این باشه؟؟؟خواهشا کسی واقعا میدونه علتش چیه پاسخ بده   ممنون[/size]

پاسخ
سلام داداش،من bullyرو گرفتم (همون که مال راکستاره قدیمیه) تو لودینگ بازی گیر میکنه? همین طور وقتی مناظر بازی میبینی تازه در حاله باز شدنناگه میشه بگید چیکار کنم مشکلم حل شه? راستی ویندوزم ۸.۱
تو رو خدا جواب بدید[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

پاسخ
سلام دوستان کارت گرافیکم برای انویدیا هست. اخرین نسخه کارت گرافیک nvidia یعنی نسخه 344.75 رو دانلود کردم زمانی که خواستم نصب کنم سیستم رو انالیز میکنه بعد ارور میده چی کار باید بکنم؟ ویندوزم هم 8.1 هست. نوشته بود برای کارت گرافیک های سری 100 تا 700 من کارت گرافیکم سری 200 هست از یه سایت معتبر هم دانلود کردم. درایور قبلی رو هم پاک ردم بعد خوستم این رو نصب کنم ارور میده؟؟؟ کسی میدونه چرا؟؟؟

سلام دوستان من بازی murdered Soul رو نصب کردم زمانی که میخوام وارد بازی بشم این ارور رو میده:[تصویر:  6oe1qv924sncjhgq2wvn.png]                                                     

کرک های مختلف رو هم امتحان کردم جواب نداد  ویندوزم هم 8.1 64 بیتی هست. اگه کسی میدونه علتش چیه راهنمایی کنه. من موقع نصب بازی انتی ویروس و فایروال ویندوز رو غیر فعال نکرده بودم یعنی میتونه برای این باشه؟؟؟خواهشا کسی واقعا میدونه علتش چیه پاسخ بده   ممنون

پاسخ
(12-30-2014, 12:00 PM)'soroush talebi' نوشته است: سلام دوستان کارت گرافیکم برای انویدیا هست. اخرین نسخه کارت گرافیک nvidia یعنی نسخه 344.75 رو دانلود کردم زمانی که خواستم نصب کنم سیستم رو انالیز میکنه بعد ارور میده چی کار باید بکنم؟ ویندوزم هم 8.1 هست. نوشته بود برای کارت گرافیک های سری 100 تا 700 من کارت گرافیکم سری 200 هست از یه سایت معتبر هم دانلود کردم. درایور قبلی رو هم پاک ردم بعد خوستم این رو نصب کنم ارور میده؟؟؟ کسی میدونه چرا؟؟؟
سلام دوستان من بازی murdered Soul رو نصب کردم زمانی که میخوام وارد بازی بشم این ارور رو میده:[تصویر:  6oe1qv924sncjhgq2wvn.png]                                                     

کرک های مختلف رو هم امتحان کردم جواب نداد  ویندوزم هم 8.1 64 بیتی هست. اگه کسی میدونه علتش چیه راهنمایی کنه. من موقع نصب بازی انتی ویروس و فایروال ویندوز رو غیر فعال نکرده بودم یعنی میتونه برای این باشه؟؟؟خواهشا کسی واقعا میدونه علتش چیه پاسخ بده   ممنون

به احتمال زیاد مشکل از گرافیکتونه گرافیکتو آپدیت بکن ببین درست میشه[تصویر:  s0%20(24).gif]

پاسخ
سلام دوستان من 2 تا سوال داشتم:1- کارت گرافیکم برای انویدیا هست. اخرین نسخه کارت گرافیک nvidia یعنی نسخه 344.75 رو دانلود کردم زمانی که خواستم نصب کنم سیستم رو انالیز میکنه بعد ارور میده چی کار باید بکنم؟ ویندوزم هم 8.1 هست. نوشته بود برای کارت گرافیک های سری 100 تا 700 من کارت گرافیکم سری 200 هست از یه سایت معتبر هم دانلود کردم. درایور قبلی رو هم پاک ردم بعد خوستم این رو نصب کنم ارور میده؟؟؟ کسی میدونه چرا؟؟؟:[تصویر:  ixz6lhkst6zzeamj02fh.png]            
2- من بازی murdered Soul رو نصب کردم زمانی که میخوام وارد بازی بشم این ارور رو میده:[تصویر:  6oe1qv924sncjhgq2wvn.png]                                                     

پاسخ
این کانتر گلوبال افنسیو ما رو کسی نیست جواب بده؟
                                                                                                                    [تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTER3H7B0x_eW6tYETXl6t...ze8WpqS1bP]
پاسخ
سلام ببخشید کسی میدونه که اپدیت بازی cod ghost  و cod aw برای کنسول xbox one هر کدوم چقدره؟
فخر کردن انسان به خود نشانه کم عقلی اوست
امام علی (ع)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,917 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,335 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,626 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,365 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,884 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان