امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
زحمت کشیدین ردش کردم الان چپتر 10 هستم
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
زحمت کشیدین ردش کردم الان چپتر 10 هستم
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
سلام و خسته نباشید 3 تا در خواست دارم :

یه لینک برای دانلود league of legends بذارید .
با نسخه ی کم حجم gta iv هم میشه آنلاین بازی کرد ؟ اگه نه پس یه لینک هم برای دانلود نسخه ی کامل بذارید .
اگه شما 20 دلار گیفت کارت استیم داشتید با این مبلغ کدوم بازی ( یا بازی ها ) رو دانلود می کردید ؟
[تصویر:  Dhoom-3-Aamir-Khan.jpg]
پاسخ
سلام چجوری میتونم تو COD ghosts با گیم پد بازی کنم ؟ xbox360 emulator ریختم نشد ! Confused38: Confused38: چیکار کنم ؟ راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟ Confused67:
پاسخ
(01-04-2015, 11:37 PM)bro.m-ac نوشته است: سلام و خسته نباشید 3 تا در خواست دارم :

یه لینک برای دانلود league of legends بذارید .
با نسخه ی کم حجم gta iv هم میشه آنلاین بازی کرد ؟ اگه نه پس یه لینک هم برای دانلود نسخه ی کامل بذارید .
اگه شما 20 دلار گیفت کارت استیم داشتید با این مبلغ کدوم بازی ( یا بازی ها ) رو دانلود می کردید ؟

در مورد دوتای اول شرمنده( Confused25: ) ولی در مورد سومی من جات بودم یا دارک سولز 2 رو میگرفتم یا صبر میکردم CoD:Advanced Warfare تخفیف بخوره اونو میگیرفتم!ولی من یه نظری دارم اینه که اصلا عجله نکن.کاملا تحقیق کن.منتظر تخفیف ها هم باش چون واقعا بعضی هاشو ارزش اینو دارن که براشون صبر کنی.مثلا دارک سولز 2 تخفیف خورده بود شد 9 دلار.واقعا ارزش صبر رو داشت
ای کاش زندگی هم "Trainer" داشت! 63
پاسخ
(01-04-2015, 11:55 PM)KaD KhoDa نوشته است:
سلام چجوری میتونم تو COD ghosts با گیم پد بازی کنم ؟ xbox360 emulator ریختم نشد ! Confused38: Confused38: چیکار کنم ؟ راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟ Confused67:

این فایل رو دانلود کن.بعد از حالت فشرده خارجش کن و محتویات پوشه رو بریز همون جایی که بازی رو نصب کردی.بعد دسته رو وصل کن و بعد نرم افزار رو اجرا کن و بعدش بازی رو اجرا کن.اگه کار کرد بهم پیام خصوصی بده لطفا!
ای کاش زندگی هم "Trainer" داشت! 63
پاسخ
سلام دوستان.بعد از نصب کامل Far cry 4 وقتی میخوام وارد بازی بشم با ارور the program cant start because Fcb4.dll is missing from your computer.Try reinstalling te program to fix this problem مواجه میشم.مشکل از کجاست؟
پاسخ
سلام دوستان ، من یه مدتی نبودم ، میخواستم بدونم آپدیتی برای مشکلات افت فریم و باگ های گرافیکی بازی AC Unity اومده ؟ ممنون !
پاسخ
(01-05-2015, 08:27 PM)amirn نوشته است: سلام دوستان ، من یه مدتی نبودم ، میخواستم بدونم آپدیتی برای مشکلات افت فریم و باگ های گرافیکی بازی AC Unity اومده ؟ ممنون !

یه آپدیت داد یوبی سافت با حجم 6 گیگ.
[تصویر:  BSCc2Fr.jpg?1]
پاسخ
(01-05-2015, 11:36 AM)Mahdi Ra نوشته است: سلام دوستان.بعد از نصب کامل Far cry 4 وقتی میخوام وارد بازی بشم با ارور the program cant start because Fcb4.dll is missing from your computer.Try reinstalling te program to fix this problem مواجه میشم.مشکل از کجاست؟

احتمال میدم فایل fcb4.dll رو آنتی ویروست پاک کرده باشه. برو تو قسمت quarantine و ببین که هستش یا نه. اگه بود اول آنتی ویروست رو غیر فعال کن. بعدش هم روی اون فایل تو قرنطینه کلیک راست کن و گزینه restore رو بزن. اگه هم فایل تو قرنطینه نبود کرک بازیو سرچ کن. اگه تو کرک هم این فایل نبود دیگه باید خود فایل رو سرچ کنی.
only call of duty series
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,918 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,335 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,626 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,365 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,884 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان