امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
خب داش برو سیو بازیو بگیر چرا میخوای سیستمتو ریکاوری کنی؟؟؟
[تصویر:  50433933756944799486.jpg]
پاسخ
(03-20-2013, 10:47 PM)'pars' نوشته است: خب داش برو سیو بازیو بگیر چرا میخوای سیستمتو ریکاوری کنی؟؟؟

ببین سیوبازی چطوری؟

عزیزان اونایی تو بازی تام رایدر2013 گیر کردن براشون سیو بازی رو می زارم حال کننبعد کل بازی 61 درصده.
پاسخ
ولا تا اون جایی که من رفته بودم فکر کنم 62 درصد بود که سیوم پاک شد.
بعد این سیو کل بازیه من اون مرحله رو چجوری بازی کنم؟
پاسخ
آقایان بازی خوب سراغ دارید معرفی کنید..
پاسخ
سلام به همگی
کسی میدونه تو بازی تایم رایدر اون مرحله که یه قفس رو از زیرزمین میکشی بالا با دوتا دستگیره و قفس رو به دیوار میزنی بعد یه دیوار میاد که باید ازش بالا بری
ولی من نمیتونم کسی میتونه راهنمایی کنه چطور میشه رفت بالا قفس؟
پاسخ
من 59 در صد بازی رو رفتم سیو مولتی ریختم سیوم پاکشد بعد سیو رو از جای دانلود کردم الان بازی تو 59 درصد هست ولی قبلا بازدن دکمه Q اون غریزت فعال میشد ولی حالا اومده رو چپ کلیک یعنی با هر شلیک این خاصیت فعال میشه که نباید بشه تنضیماتم دست کاری کردم ولی بازم نشد

لطفا جواب بدین [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

(03-21-2013, 03:05 PM)'mdzendegi' نوشته است: سلام به همگی
کسی میدونه تو بازی تایم رایدر اون مرحله که یه قفس رو از زیرزمین میکشی بالا با دوتا دستگیره و قفس رو به دیوار میزنی بعد یه دیوار میاد که باید ازش بالا بری
ولی من نمیتونم کسی میتونه راهنمایی کنه چطور میشه رفت بالا قفس؟

ببین اول دریچه رو باز میکنی بعد قفسو میاری بالا وبعد دریچه رو میبندی خوب حالا میری کنار دری که ازش اومدی تو همون در کوچیکه بعد همینجور که قفس رو هوا شناوره ته قفس تناب داره که با تیروکمان بهش میزنی بعد تنابو میکشی میخوره به بالای دری که قفله بعد راه باز میشه حالا قفسو میکشی پایین میری رو قفس و تنها کاری که باید بکنی اینه که بپری لبه ی راهی که باز شده رو بگیری

ولی جالب اینجاست که من همین الان اینجارو گیر کردم که چجوری بپرم اون لبه رو بگیرم اگه رفتی به منم بگو [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
منم مشکلم همینجاست که چطوره لبه رو بگیرم نه اینکه چطور دیواره خراب کنی از روی قفس چطور لبه رو بگیرمممممممم
کمککککککککککک
اگه فهمیدی چطور لبه رو بگیری به منم بگووووووووووو
پاسخ
(03-21-2013, 04:25 PM)'mdzendegi' نوشته است: منم مشکلم همینجاست که چطوره لبه رو بگیرم نه اینکه چطور دیواره خراب کنی از روی قفس چطور لبه رو بگیرمممممممم
کمککککککککککک
اگه فهمیدی چطور لبه رو بگیری به منم بگووووووووووو

یافتم یافتم قفس باید پایین باشه بعد باید خودتو یه جایه مناسب قرار بددی بع با تیروکمان قفسو هل بدی به طرف همون راه بعد سریع بپر رو قفس بعد بپر اون لبه رو بگیر اگه نفهمیدی بعدا بهت میگم الان عجله دارم

پاسخ
(03-11-2013, 09:05 PM)'navidfarahnaki' نوشته است:
(03-11-2013, 09:00 PM)'OLD GAMER' نوشته است:
(03-11-2013, 08:55 PM)'navidfarahnaki' نوشته است:
(03-11-2013, 08:42 PM)'OLD GAMER' نوشته است:
(03-11-2013, 07:50 PM)'navidfarahnaki' نوشته است: آقا کمکم کنید توی این مرحله تام رایدر گیر کردم که باید به زنگوله بزنی تا چوب بشکنه اما نمیشکنه چیکار باید بکنم لطفا کمکم کنید.
اینم لینک عکس مرحله : http://www.samenblog.com/uploads/m/mysims3/122195.jpg

یه بار هردو تا دریچه رو باز کن بکشش بعد ولش کن..
یه باز سمت چپی رو ببند بکش ولش کن یه بار دیگه اون یکیو ببند و اون که آویزونه رو بکش ول کن.

آخه چطور بکشم و ول کنم نمیدونم اصلا نمیشه

به اون قسمتش که دورش طنابه با تیرکمون از اون تیرا بزن که بهش طناب وصله.
اینارو بهت یاد داده قبلا 100%

صدها بار این کاررو کردم بی فایدس دیوونم کرده نمیشه به خدا چیزهایی که شما گفتید
اول دریچه سمت چپ رو باز کن بعد برو پشت اون چوب ترک خورده سمت راست بعد طناب بنداز بهش بکشش تا اون چوبه بشکنه بعد این دریچه رو ببند دریچه سمت راست رو باز کن بعد برو پشت چوب ترک خورده سمت چپ بعد دوباره به اون طناب بنداز تا اون چوبه هم بشکنه بعدش هر دو تا دریچه رو باز کون بیا روبروی اون طناب بنداز بهش بکشش تا بخوره به اون زنگه

مشکل در بازی sniper ghost warrior 2 باسه من تو این بازی همه چیرو نامریی نشون میده
تازه هر وقت هم میخوام کیفیت گرافیک رو از روی high به medium تغیر بدم apply رو میزنم اما دوباره رو همون high میمونه

مشکل در بازی sniper ghost warrior 2 باسه من تو این بازی همه چیرو نامریی نشون میده
تازه هر وقت هم میخوام کیفیت گرافیک رو از روی high به medium تغیر بدم apply رو میزنم اما دوباره رو همون high میمونه

پاسخ
مشکل در بازی sniper ghost warrior 2
باسه من تو این بازی همه چیرو نامریی نشون میده
 بچه ها جان من هرکی میتونه کمک کنه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,404 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,082 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,374 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,219 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,650 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان