امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(11-28-2015, 02:44 PM)Amir Hidden نوشته است: مشکل stop working ممکنه سخت افزاری باشه ؟ یا فقط نرم افزاریه ؟ اخه الان سر همه بازیا بعد حداکثر نیم ساعت بازی کردن ارور stop working میده 

صدای گرافیکمم بیشتر شده (فقط یکم )
ممنون میشم سریع ج بدین 
می تونه مشکل از ویندوزت باشه
پاسخ
(11-28-2015, 02:10 PM)Tomb Raider A نوشته است: درود
دوستان من بازی فالوت نسخه بلک باکس با آپدیت 1.1.30 رو دانلود کردم.به غیر از این آپدیت آپدیت دیگه ای هم برا دانلود هست؟

اپدیت رسمی کرک شده نیومده.
That was just a dream

پاسخ
سلام من بازیم )ac syndicate)روحالت  فول اسکرین نمیره و نمیخام بردلس باشه.اپدیتم نصب کردم.اگه راه حلی است بگید.در ضمن mfaaرو کجا پیدا کنم.لطفا دقیق تر بگید.تو کنترل پنل میدونم هست.ممنون
پاسخ
(11-28-2015, 08:53 PM)Amir_big bass نوشته است: سلام من بازیم )ac syndicate)روحالت  فول اسکرین نمیره و نمیخام بردلس باشه.اپدیتم نصب کردم.اگه راه حلی است بگید.در ضمن mfaaرو کجا پیدا کنم.لطفا دقیق تر بگید.تو کنترل پنل میدونم هست.ممنون

سلام
شما قبلا این موضوع مطرح نکردید؟
چرا از توی تنظیمات فول اسکرین نمیکنید؟
http://gamingbolt.com/wp-content/uploads...tings-.jpg
پاسخ
سلام دوستان خواهشا راهنمایی کنید من تو بعضی بازی ها البته بیشتر بازی ها این مشکلو دارم مثلا alien:isolation و این هست که با اینکه بازی ها رو رو بالاترین تنظیمات  گرافیکی و anti aliasing رو هم رو بالاترین درجش میزارم ولی بازم اجسام تو بازی خیلی لبه دار هستن!!! خیلی اعصاب خود کنه. البته بعضی بازی ها کمتره این لبه ها بعضی بازی ها هم مثل alien و batman:arkham knight که بالا گفتم مثلا تنظیمات گرافیکی رو بالاترین درجش هست ولی خیلی لبه داره و جالب اینکه من ویدئوی این بازی ها رو تو یوتوب دیدم هیچ اجسامی تو بازی لبه دار نبودن!!!
پاسخ
سلام دوستان توی بازی ویچر چه جوری باید اون بز رو با زنگوله به صاحبش برسونم؟؟؟
[تصویر:  yrnMB.jpg]
پاسخ
(11-29-2015, 11:03 AM)mohamadreza.76 نوشته است: سلام دوستان توی بازی ویچر چه جوری باید اون بز رو با زنگوله به صاحبش برسونم؟؟؟

زنگولرو جزو ایتم های قابل استفاده بزار.بعد با ویچر سنس دنبال بز بگرد و پیداش بکن.بعد از زنگوله استفاده بکن خودش میاد سمتت.(برای انتخاب زنگوله باید برید کوئست ایتم ها رو ببیندید و بعد مثل بمب ها و غذاهایی که انتخاب میکردین اونو جزو ایتم هاتون بزارید)
That was just a dream

پاسخ
(11-29-2015, 11:03 AM)mohamadreza.76 نوشته است: سلام دوستان توی بازی ویچر چه جوری باید اون بز رو با زنگوله به صاحبش برسونم؟؟؟

tab رو بزن بعد قسمت ایتما بیار رو زنگوله بعدش فک کنم با r زنگوله رو می زد بعد بزه میمد دنبالت اگه دکمش این نبود دوبارهtab رو بزن دکمه رو زده
NvB4Ever
پاسخ
با سلام

به تازگی یه لپتاپ مخصوص بازی خریدم ولی توی اکثر بازی ها مث فارکرای و کالاف مشکل گرافیکی دارم ، مشکل اینه که فریم ریت بالاست (حدودا مابین 50  تا 60) ولی تصویر انگار پرش داره ، وقتی موس رو میچرخونم تصویر دچار پارگی میشه...
نمیدونم مشکل از چیه!
توی تنظیمات بازی vsync رو روشن میکنم ولی تغییری حاصل نمیشه.
دایرکت ایکس و درایور انویدیا و... همه آخرین ورژن نصب!
ویندوز 10 در حال حاضر هست قبلا توی 8.1 هم همین مشکل رو داشتم!
دیگه نمیدونم قضیه چیه...
دوستان و اساتید به نظرتون باید چه کنم؟؟
پاسخ
(11-29-2015, 02:49 PM)Mehrdad-Mervin نوشته است: با سلام

به تازگی یه لپتاپ مخصوص بازی خریدم ولی توی اکثر بازی ها مث فارکرای و کالاف مشکل گرافیکی دارم ، مشکل اینه که فریم ریت بالاست (حدودا مابین 50  تا 60) ولی تصویر انگار پرش داره ، وقتی موس رو میچرخونم تصویر دچار پارگی میشه...
نمیدونم مشکل از چیه!
توی تنظیمات بازی vsync رو روشن میکنم ولی تغییری حاصل نمیشه.
دایرکت ایکس و درایور انویدیا و... همه آخرین ورژن نصب!
ویندوز 10 در حال حاضر هست قبلا توی 8.1 هم همین مشکل رو داشتم!
دیگه نمیدونم قضیه چیه...
دوستان و اساتید به نظرتون باید چه کنم؟؟
سلام دوست عزیز
آپدیت بازی های نصب شده رو نصب کردید؟ اگر بازی FC 4 رو می خوایند بازی کنید حتما حتما آپدیت های منتشر شده برای بازی رو نصب کن چون بازی کلا مشکل داره. در مورد کالاف هم با کدوم کالاف مشکل دارید؟
اکثر بازی های جدید مشکلات گرافیکی دارند و باید آپدیت های بازی رو حتما نصب کنید تا بتونید بازی رو به درستی انجام بدید. در ضمن کارت گرافیک خودتون رو حتما به آخرین نسخه هایی که جدیدا از طرف شرکت ها منتشر شده چون بهینه سازی توی این درایور ها خیلی بیشتر از قبل بوده و توی اجرای بازی ها خیلی تاثیر داره. چون شما دار از لپتاپ استفاده می کنی و اکثر لپتاپ ها هم دارای دو تا کارت گرافیک هستند بهتره تمامی بازی ها رو در کنترل پنل کارت گرافیک خودتون به کارت گرافیک شناسایی کنید تا تمام بازی ها با کارت گرافیک قدرتمند شما اجرا بشه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,402 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,081 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,373 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,218 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,649 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان