امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام برای مشکل افت فریم بازی evil within باید چیکار کنم؟؟؟ آپدیت؟؟؟کدوم آپدیت ها رو دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه آپدیت 4 گیگی داره قابل دانلود نیست

در ضمن در نسخه ی بازی من تو قسمت optiion گرافیک 30 fps و 60 هست پس آپدیته نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(03-05-2016, 07:56 PM)majid cod نوشته است: سلام برای مشکل افت فریم بازی evil within باید چیکار کنم؟؟؟ آپدیت؟؟؟کدوم آپدیت ها رو دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه آپدیت 4 گیگی داره قابل دانلود نیست

در ضمن در نسخه ی بازی من تو قسمت optiion گرافیک 30 fps و 60 هست پس آپدیته نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز تا اونجایی که من من میدونم نسخه شما اپدیته چوهن همونطور که گفتید تنظیمات fps هم دارای 30 و 60 است شما میتونید به این سایت برید یه سری راه ها هست شاید به دردتون بخوره من هرسایتی رو گشتم اپدیت خاصی واسه شما پیدا نکردم

لینک
پاسخ
(03-05-2016, 11:14 AM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: یکی از دوستام یه لپتاپ خریده که 2تا کارت گرافیک داره ولی نمی دونه چطوری اون یکی کارت گرافیک رو انتخاب کنه خ واهشا ر اهنماییم کنید

مدل کارت گرافیک چیه؟ با توجه به مدل کارت گرافیک تو گوگل سرچ کنید آموزش سوئیچ کردن گرافیک amd یا اینویدیا

سلام دوستان نسخه کورپک بازی اساسین سیندیگیت رو دارم و با ارور زیر مواجه میشم
http://www.*****/images/edqzv5fl8wvw03lqdrtw.png
درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت کردم.
پاسخ
(03-06-2016, 01:06 AM)Mr BoB نوشته است:
(03-05-2016, 11:14 AM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: یکی از دوستام یه لپتاپ خریده که 2تا کارت گرافیک داره ولی نمی دونه چطوری اون یکی کارت گرافیک رو انتخاب کنه خ واهشا ر اهنماییم کنید

مدل کارت گرافیک چیه؟ با توجه به مدل کارت گرافیک تو گوگل سرچ کنید آموزش سوئیچ کردن گرافیک amd یا اینویدیا

این اروری نیست که نزاره شما داخل بازی شوید okرو بزنید بعد خودش میره داخل بازی.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(03-06-2016, 04:51 PM)Yves Guillemot نوشته است:

این اروری نیست که نزاره شما داخل بازی شوید okرو بزنید بعد خودش میره داخل بازی.ئتحا
داخل بازی هم که میره تصویر درهم و برهمه به طوری که هیچی نمیشه فهمید.

یک مشکل تو نصب آپدیتهای کمبات داشتم هنگام نصب آپدیت ۲۰۱۵۰۵۰۶ وقتی پنجره cmd باز میشه تا ۳۹۳ میره ولی ادامه نمیده
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
اقا فرق بین The Evil Within The Consequence و [font=BYekan, Verdana, Tahoma, Arial][b]The Evil Within  که شخصیتش یک مرده چیه ؟؟[/b][/font]
2 تاش رو بگیرم بازیاش فرق داره ؟/
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
(03-08-2016, 12:19 AM)omid orton نوشته است: اقا فرق بین The Evil Within The Consequence و [font=BYekan, Verdana, Tahoma, Arial][b]The Evil Within  که شخصیتش یک مرده چیه ؟؟[/b][/font]
با سلام
برای این بازی سه DLC منتشر شده
The Evil Within The Assignment
The Evil Within The Consequence
The Evil Within The Executioner
شما بریا اینکه این بازی رو بدون هیچ مشکلی با آخرین آپدیت ها و DLC ها بازی کنید اول باید The Evil Within The Consequence رو دانلود و نصب کنید. سپس برای اجرای The Evil Within The Executioner که حجمی حدود 6 گیگ داره باید اون رو توی محلی که The Evil Within The Consequence رو نصب کردید نصب کنید تا بازی با آخرین آپدیت ها و تمام DLC های بازی برای شما اجرا بشه.
من لینک کامل ترین و بهترین نسخه های بازی رو در اختیارتون قرار میدم که اگه مایل بودید از هین ها دانلود کنید.

The Evil Within The Consequence
The Evil Within The Executioner

(03-07-2016, 07:54 PM)Mr BoB نوشته است:
(03-06-2016, 04:51 PM)Yves Guillemot نوشته است:

این اروری نیست که نزاره شما داخل بازی شوید okرو بزنید بعد خودش میره داخل بازی.ئتحا
داخل بازی هم که میره تصویر درهم و برهمه به طوری که هیچی نمیشه فهمید.

یک مشکل تو نصب آپدیتهای کمبات داشتم هنگام نصب آپدیت ۲۰۱۵۰۵۰۶ وقتی پنجره cmd باز میشه تا ۳۹۳ میره ولی ادامه نمیده
لطفا راهنمایی کنید
با سلام
در مورد بازی اساسین شما کدوم نسخه از بازی اساسین که توسط گروه کورپک فشرده شده رو دانلود کردید؟
برای بازی مورتال کمبت هم مثل اینکه نصب آپدیت های بازی توی یکی از مراحل خیلی طول میکشه و باید صبر کنید تا آپدیت کامل نصب بشه. باید صبر کنید اگه نصب نشد و ارور داد احتمالا آپدیت های قبلی رو نصب نکردید یا اینکه آپدیت ها ناقص نصب شده.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
ایا راهی هست که بلادبورن رو با یکی از دوستانم بازی کنم  S0 (2)
واقعا سخته همون اولای بازی سر همون دو تا گرگ که روی پل هستن گیر کردم .
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(03-08-2016, 12:19 AM)omid orton نوشته است: اقا فرق بین The Evil Within The Consequence و [font=BYekan, Verdana, Tahoma, Arial][b]The Evil Within  که شخصیتش یک مرده چیه ؟؟[/b][/font]

یعنی اگر The Evil Within The Consequence رو بگیرم با شخصیت اصلی که یک مرد هست هم مستونم بازی کنم ؟
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
ببخشید یه سوال این فایل تبدیل نسخه 3dm به reload 
Gtav سالمه من میخوام gyav رو کرکی بخرم هیچ جا نسخه reload نداره فقط 3dm چه کنم ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,819 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,309 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,586 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,342 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,836 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان