امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(05-13-2016, 05:46 PM)Punks Never Die نوشته است:
(05-13-2016, 05:30 PM)Reza2015 نوشته است:
(05-12-2016, 06:44 PM)Be the story نوشته است: سلام تنظیمات گرافیکی بازی رو اوردند پایین؟
مثل shadow و تکسچر ها

(05-13-2016, 11:34 AM)مجید‌نصر نوشته است:
(05-13-2016, 09:47 AM)Reza2015 نوشته است:
(05-12-2016, 07:16 PM)مجید‌نصر نوشته است: سلام
شما از چه کرکی استفاده می کنید؟
CPY یا 3Dm?
3Dm .
ممکنه از کرک باشه ، CPY چطوره کرکش ؟
میشه لینکشو با چگونگی نصبش رو بگی ؟؟
(05-12-2016, 06:44 PM)Be the story نوشته است: سلام تنظیمات گرافیکی بازی رو اوردند پایین؟
مثل shadow و تکسچر ها

بله ، ولی خب بازم یکم لاگ احساس میکنم فکر میکنم بیشتر از زمانی باشه که تو ویندوز 10 بازی میکردم..
شما از لینک زیر آپدیت بازی به همراه کرک CPY رو دانلود و نصب کنید. البته توجه کنید که حجم آپدیت زیاده ولی برای رفع اکثر مشکلات بازی لازمه
قبل از نصب آپدیت حتما فایل های کرک 3dm رو پاک کنید.
Update 10
ممنون بابت پاسخ ولی خب حجم اپدیت یکم زیاد !!
اگر زیر 1 تا 2 گیگ بود باز بهتر بود اینطوری یکم طول میکشه تا دانلود بشه...
حالا اپدیت دیگه ای نیست که حجمش کمتر از این باشه ؟؟
تشکر.

سلام

آپدیت کم حجم نداریم، اگر هم باشه 100% ناقصه، امروزه همه ی بازی ها اینطورین و مجبوریم که این حجم های زیاد رو دان کنیم
اوکی، من یه سری مشکل بزرگی پیدا کرده بازیم از زمانی که ویندوز عوض کردم به سون 7 اونم اینکه سرعت بازی پایین اومده یعنی خیلی کند شده وقتی وارد باز میشم CPU میره تو 100% و بازی هنگ میگنه !
بعدش هم با زور ویندوز رو LOG of میکنم که مشکل حل شه..
قبلاً که تو ویندوز 10 بازی میکردم اصلاً این مشکل رو نداشتم ...
در ضمن الان دارم بازی رو دوباره نصب میکنم.
راهی هست که بشه مشکل رو حل کرد ؟
پاسخ
(05-13-2016, 06:52 PM)Reza2015 نوشته است: اوکی، من یه سری مشکل بزرگی پیدا کرده بازیم از زمانی که ویندوز عوض کردم به سون 7 اونم اینکه سرعت بازی پایین اومده یعنی خیلی کند شده وقتی وارد باز میشم CPU میره تو 100% و بازی هنگ میگنه !

کلا کرکهای 3dm مشکلات زیادی دارند، از افت فریم شدید تا استفاده 100% از CPU که شماهم 2 تا مشکل رو داری، بهتره آپدیت CPY رو دانلود بکنید تا با کمترین مشکل بازی بکنید. همچنین تمامی آپدیت های موجود برای سخت‌افزار خودتون رو نصب بکنید.
That was just a dream

پاسخ
سلام، ببخشید چطوری میشه از سایت BlackBox بازی دانلود کرد؟
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
پیشنهاد گیمرا برای گیمری که متاسفانه به دلایلی نتونسته اساسن رو بازیکنه Wall Wall
و تابستون میخاد بره...داستان دوست داره....  جزئیات و ماموریت اضافی دوست نداره ..چیه؟
کدوم نسخه اساسن رو بازی کنم...نسخه اول رو تا یه جاهایی رفتم ولی خیلی ماموریت اضافی داشت و سخت بود و....خیلی اپن ورلد بود دیگه....
داستان خیلی مهمه...
خوب....

بعد میخاوستم بپرسم در کل چند تا فیلم اساسن کرید یا انیمیشن یا هرچیز رسمی و زیبا و بدرد بخور ازش منتشر شده؟
لطفا اسم هاشون یا لینک مرجع و کاملی رو بدید....
میخام کلی باشه و همه ش توش باشه ....
هرچی فیلم و انیمیشن و...از اساسن اومده....
خیلی ممنون

ممنون میشم اگه مشابه موضیع بالا درمورد شاهزاده ایرانی هم همچین چیزی بزارید...من خیلی تجربه ندارم و به کمک شما نیاز دارم....
میخام کامل بشه اطلاعاتم..

ببخشید سوالام زیاد شد....
بعد شاهزاده ایرانی 5 چیز اضاف  یا الحاقی یا هرچیز دیگه ای نداره؟
لباسش فقط با گرفتن سیو دیگران باز میشه؟ و اون بخش
چلنج؟
Wall
پاسخ
سلام
من یه مشکلی دارم تو بازی متال گیر
الان لباسم خونی شده شدید
حمومم که میرم پاک نمیشه شاخمم گنده شده!!
تو نت دیدم نوشته بود مال اینه خون و خون ریزی راه انداختی و خشن شدی
درصورتی که من از همون مرحله ی 1 تا مرحله 50 + مرحله فرعی ها که حدودا 120 تاشو رفتم همش با تفنگ بیهوشی بودم ! مگر تانک ها و هلی کوپتر ها که مجبور
بودم آرپی جی بزنم
حالا میخوام ببینم چطور درست میشه ؟
کلی آدم اکسترکت کردم ! ولی هنوز خونیه
+
چرا مثلا تو قسمت R&D 91 آدم دارم ! بعد یو میشه 89 ! (تو قسمت مریضی هم نیستن ! ) یعنی میمیرن ؟
پاسخ
(05-14-2016, 11:27 AM)Arash356 نوشته است: پیشنهاد گیمرا برای گیمری که متاسفانه به دلایلی نتونسته اساسن رو بازیکنه Wall Wall
و تابستون میخاد بره...داستان دوست داره....  جزئیات و ماموریت اضافی دوست نداره ..چیه؟
کدوم نسخه اساسن رو بازی کنم...نسخه اول رو تا یه جاهایی رفتم ولی خیلی ماموریت اضافی داشت و سخت بود و....خیلی اپن ورلد بود دیگه....
داستان خیلی مهمه...
خوب....

بعد میخاوستم بپرسم در کل چند تا فیلم اساسن کرید یا انیمیشن یا هرچیز رسمی و زیبا و بدرد بخور ازش منتشر شده؟
خیلی ممنون

ممنون میشم اگه مشابه موضیع بالا درمورد شاهزاده ایرانی هم همچین چیزی بزارید...من خیلی تجربه ندارم و به کمک شما نیاز دارم....

چلنج؟
اگه واست داستان مهمه از نسخه 2 شروع کن و بعد برادرهود و بعد رولیشن رو برو چون داستان زندگی اتزیو خیلی خوبه از قسمت 2 به بعد دیگه لازم نیست مراحل فرعیو بری و میتونی فقط اصلیارو بری و تموم کنی البته ناگفته نماند داستان فسمت سوم بازی هم خیلی خوبه اونم تونستی تجربه کن
راجب فیلم و انیمیشن هم کلا 3 تا راجب assassasins creed اومده
Assassin's Creed: Ascendance
assassin's creed: embers
assassin's creed: lineage
والا ascendance رو ندیدم ولی embers راجب اخرای زندگی اتزیو هستش و lineage راجب پدر اتزیو
راجب شاهزاده ایرانی هم زیاد اطلاعاتی ندارم
پاسخ
سلام چند روز پیش اساسینز کرید2 رو ریختم ولی وقتی اجراش میکنم اول لانچرش اپدیت میکنه بعد وارد یوپلی میشه از یوپلی هم روی go offlineقرار دادمش ولی اجرا نمیشع کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟

(05-14-2016, 11:27 AM)Arash356 نوشته است: پیشنهاد گیمرا برای گیمری که متاسفانه به دلایلی نتونسته اساسن رو بازیکنه Wall Wall
داستان خیلی مهمه...
خوب....

خیلی ممنون

چلنج؟
داداش توی اینترنت سرچ کن داستان اساسین کرید یک کامل بت یاد میده همه چیو در مورد الطایر وسایر چیزا وبازی هم بهتره از نسخه یک شروع کنی وگرنه ممکنه گیج شی(من خودم از سه شروع کردم وبه طور شانسی داستانش فهمیدم!)
پاسخ
(05-14-2016, 08:35 AM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام، ببخشید چطوری میشه از سایت BlackBox بازی دانلود کرد؟
سلام
میشه لینک اون بازی که از سایت بلک باکس می خوایند دانلود کنید رو بدید.
در ضمن چرا از خود سایت می خوایند دانلود کنید؟ اکثرا سایت های خارجی و ایرانی لینک ها رو قرار می دند.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام دوستان در نصب آپدیت بازی کوانتوم بریک با ارور زیر مواجه میشم ممنون میشم راهنمایی کنید.
http://www.*****/images/febjl8gg6cqanexi819u.jpg
پاسخ
(05-13-2016, 06:56 PM)ERFAN RP نوشته است:
(05-13-2016, 06:52 PM)Reza2015 نوشته است: اوکی، من یه سری مشکل بزرگی پیدا کرده بازیم از زمانی که ویندوز عوض کردم به سون 7 اونم اینکه سرعت بازی پایین اومده یعنی خیلی کند شده وقتی وارد باز میشم CPU میره تو 100% و بازی هنگ میگنه !

کلا کرکهای 3dm مشکلات زیادی دارند، از افت فریم شدید تا استفاده 100% از CPU که شماهم 2 تا مشکل رو داری، بهتره آپدیت CPY رو دانلود بکنید تا با کمترین مشکل بازی بکنید. همچنین تمامی آپدیت های موجود برای سخت‌افزار خودتون رو نصب بکنید.
ممنون بابت راهنمایی ، اما یه مشکلی توی اجرای بازی دارم اونم اینکه بعد از اینکه کرک CPY توی فولدر بازی کپی میکنم وقتی اینکارو میکنم اصلاً بازی اجرا نمیشه !
یعنی باید اپدیتی جدیدی به غیر از 2 اپدیتی که خودم دارم مثل 1.2 و 2.5 بریزم تو بازی ؟؟
و البته به غیر از اون اپدیت 8.5 گیگ که اونو بعداً به صورت جداگانه دانلود میکنم.
لطفاً راهنمایی کنید ؟؟
تشکر.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,547 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,126 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,463 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,266 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,727 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان