امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
(07-07-2015, 06:04 PM)erfan.se7en نوشته است: سلام لطفا ی اطلاعاتی از کرایسیس دو و سه بدید 

دوش گرافیک داره مثه سش؟

کلا همه کرایسیس ها تو زمان خودشون بهترین گرافیکو داشتن تو بازی های مشابه
2ش هم گرافیکش عالیه
ولی یکشو پیشنهاد نمیکنم چون حوصله سر بره (قدیمیه یکم)
پاسخ
(07-07-2015, 05:33 PM)Sheytoonak نوشته است: هیجان داشتم بد نوشتم!! :D راستی من نسخه های قبلی batman بازی کردم به نظر شما نسخه جدید تا اون روی که گفتم خوبه!!
عالیه
پاسخ
گیم پلی و داستانش خوبه؟ مبشه یکم توضیح بدی

اپن وورد که نیس؟؟؟

الان من توی نت کرایسیس دو رو پیدا کردم پنج گیگه و نسخه ی فشرده شده ی بلک باکسه بگیرمش؟
پاسخ
چرا جواب نمیدید؟

عایا کرایسیس 2 یا 3 میخوره به سیستم؟؟
[font=tahoma]CPU
[/font]

AMD Athlon II X2 265
Regor 45nm Technology
RAM
2.00GB Single-Channel DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Motherboard
FOXCONN A78AX 3 Series (Socket 938) 40 °C
Graphics
G195HQV (1366x768@60Hz)
1024MB NVIDIA GeForce 9500 GT (ZOTAC International) 40 °C
دایرکس 11
Storage
149GB MAXTOR STM3160215AS ATA Device (SATA) 31 °C
15GB SMI USB DISK USB Device (USB)
Optical Drives
PIONEER DVD-RW DVR-220L ATA Device
Audio
[font=tahoma]High Definition Audio Device
[/font]

و کرایسیس 2 باحاله؟

چندم شخصه؟

مثه کالاف یاریه؟

(07-07-2015, 07:13 PM)erfan.se7en نوشته است: الان من توی نت کرایسیس دو رو پیدا کردم پنج گیگه و نسخه ی فشرده شده ی بلک باکسه بگیرمش؟

من اینو پیدا کردم http://p30i.ir/5265/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D...ment-21657

به قول دوستمون مشکل نداره بدانمش؟
 خراب مراب نیست؟
پاسخ
شرمنده نبودم
یه چند ساعت
آره بگیر منم یکشو گرفتم همون پنج گیگ بود و به تو 2 میخره ولی 3 رو فکر نکنم رمو گرافیکت پایینه یکم
در ضمن نه اپن ورد نیست
پاسخ
دیروز گفتم چند بازی که کدوم انتخاب کنم!! الا به نظر شما بین gta V و bload born و GOW3 !

GOD OF WAR 3 بهتر نیست بازی کنم تا وقتی که اثر کوجیما میاد؟!
پاسخ
سلام به همه  :D
دوستان ، کسایی که Civilization V رو بازی کردن ، نظرشون در مورد این بازی چیه ؟
یکی از دوستام میگفت هوش مصنوعی حکومت های دیگه اینقدر بالاست که انگار داری با یه شخص واقعی بازی میکنی  S0 (43)
به هرحال آیا ارزش بازی رو داره ؟
پاسخ
(07-09-2015, 10:32 AM)DeadSec نوشته است: سلام به همه  :D
یکی از دوستام میگفت هوش مصنوعی حکومت های دیگه اینقدر بالاست که انگار داری با یه شخص واقعی بازی میکنی  S0 (43)
از بازی که سازنده اصلیش یه ایرانی باشه انتظار دیگری داری؟ گذشته از این حرفها هم آره هم نه. هوش مصنوعی بازی عالی عالی نیست. اما خب واقعا خوب جلو استراتژی قد علم می کنن. یادمه با یه امپراطوری تو صلح بودم نمی دونم چی بود کشف کردم دیدم صلح به هم زد داره سر همین موضوع به من حمله می کنه یا یه بار یه امپراطوری تا گرفتم پشتت به خاطر نیروهای کمم یکی دیگه اومد زد اونو از من گرفت کلا اگه پیشنهاداتی که می دی به نفع حکو.مت روبرو نباشه اصلا زیر بار نمی ره بازی جالبی هم هست اینکه از قرون قبلی شروع کنی تا برسی به رفتن فضا این داستان لذتی خاصی داره اگر بازی نکرده باشی یکمی برات اول گیج کنندس اما بعد که آشنا بشی خیلی خوش می گذره اگر طرفدار بازی های استراتژی هستی بگیر بد نیست. آهان نه یادم رفت بگم تو جنگ ها زیاد تعریفی ندارن معمولا تو نیرو های مساوی همیشه خودت برنده هستی حداقل برای من اینجوری بود.
[تصویر:  238bc43956c72bf464ad6f90c9ccaa6c.jpg]

پاسخ
(07-09-2015, 10:57 AM)unique نوشته است:
(07-09-2015, 10:32 AM)DeadSec نوشته است: سلام به همه  :D
از بازی که سازنده اصلیش یه ایرانی باشه انتظار دیگری داری؟ گذشته از این حرفها هم آره هم نه. هوش مصنوعی بازی عالی عالی نیست. اما خب واقعا خوب جلو استراتژی قد علم می کنن. یادمه با یه امپراطوری تو صلح بودم نمی دونم چی بود کشف کردم دیدم صلح به هم زد داره سر همین موضوع به من حمله می کنه یا یه بار یه امپراطوری تا گرفتم پشتت به خاطر نیروهای کمم یکی دیگه اومد زد اونو از من گرفت کلا اگه پیشنهاداتی که می دی به نفع حکو.مت روبرو نباشه اصلا زیر بار نمی ره بازی جالبی هم هست اینکه از قرون قبلی شروع کنی تا برسی به رفتن فضا این داستان لذتی خاصی داره اگر بازی نکرده باشی یکمی برات اول گیج کنندس اما بعد که آشنا بشی خیلی خوش می گذره اگر طرفدار بازی های استراتژی هستی بگیر بد نیست. آهان نه یادم رفت بگم تو جنگ ها زیاد تعریفی ندارن معمولا تو نیرو های مساوی همیشه خودت برنده هستی حداقل برای من اینجوری بود.

اقای سید میر ایرانی هست؟خالق این سری اقای سید میر هستند.
پاسخ
(07-08-2015, 02:47 PM)Sheytoonak نوشته است: دیروز گفتم چند بازی که کدوم انتخاب کنم!! الا به نظر شما بین gta V و bload born و GOW3 !

GOD OF WAR 3 بهتر نیست بازی کنم تا وقتی که اثر کوجیما میاد؟!
عالیه اگه بازی نکردی بازی کن البته gow 3 آخرش خیلی بد تموم میشه ولی عالیه 

bload born نه blood born
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 346 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 719 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 592 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,319 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,876 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان