امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim
کد تقلب بازی The Elder Scrolls V: Skyrim

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
(05-21-2013, 05:36 AM)'Slh_BlueIsland' نوشته است: 1. کریستال ها رو برای اضافه کردن تلسم به سلاح ها و زره ها چجوری باید پر کنیم؟
2.برای خون آشام شدن حتما به dawnguard نیازه؟و اگر گرگینه باشیم میتونیم خون آشام هم باشیم؟!
3.وقتی همراهمون غیب میشه باید چه خاکی تو سرمون کنیم؟؟!!
4.راهی هست که همراهمون وقتی ما سواره هستیم اون پیاده دنبالمون ندود و سواره باشد؟؟؟!!!
ممنون اگر جواب بدین[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

کریستالها رو میتونی به دو روش پر کنی:
1.-سلاحی داشته باشی که انچنت شده باشه و  خاصیتش این باشه که اگه هدفتو کمتر از (معمولأ) 3 ثانیه بکشی ، یه کریستابل پر میکنه.( این مطلب که خاصیتش چیه رو زیر عکس سلاح تو قسمت کوله پشتیت نوشته)
2- یه اسپل هست ( Spell) که اسمش اینه 
Soul Trap
میتونی اونو رو کسی که میخوای روحشو تسخیر کنی تو کریستال استفاده کنی. بعد وقتی بکشیش ، اگه کریستاله انقد بزرگ باشه که روح یارو رو بگیره ، گیر میفته...

2-برای خون آشام شدن شرطش اینه که یه خون آشام از اون اسپل هایی که رنگش قرمزه و صدای برق میده ( اسمش خاطرم نیست) ،در درگیری با تو استفاده کنه مثلأ بمدت 5 یا 6 ثانیه.
در ضمن اگر خواستی که ومپایر (خون آشام) گیر بیاری ،برو تو شهر Morthal بعد یه quest داره که باید بری با خود یارل ( شهردار) یا دستیارش ( دقیق خاطرم نیست) بگیری. وقتی رسیدی به شهردار یادستیارش ازشون بپرس ماجرای این خونه سوخته هه چیه؟ و Quest رو که ادامه بدی میرسی به یه غاری که توش پر از ومپایره.

3-وقتی همراهت غیب میشه میتونی دکمه ی T  رو بزنی و یه ساعت صبر کنی، اونوقت پیدا میشه.

4-متأسفانه خیر ، راهی نیست ولی همونطور که گفتم میتونی مسیرتو با خیال راحت بری و وقتی به جایی که خواستی رسیدی ، از دکمه ی T استفاده کنی.

سوال دیگه ای در مورد این شاهکار هنری داشتید ، بنده در خدمتم....

آقایون یه سوال داشتم کسی میدونه تو جزیره ی Solesthim (یا حالا هر چی که هست) چجوری میشه اون یارو آهنگره تو دهکده ی اسکال ( همون کوه نشینان) رو یه کاری کنی که هی غیب نشه؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

این خیلی مشکل حادیه چون آدم پدرش در میاد اگه نتونه غنیمتاشو بفروشه واقعأ زجر آوره.....[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
پاسخ
اقا تورو خدا یکی کمک کنه، واسه من اون پیرمرده تو مراحل اصلی حرف نمیزنه (ایراد داره)
به نظرتون اگه Legendary Edition رو بگیرم این مشکل حل میشه؟
پاسخ
(10-02-2013, 10:55 PM)'The Outsider' نوشته است: اقا تورو خدا یکی کمک کنه، واسه من اون پیرمرده تو مراحل اصلی حرف نمیزنه (ایراد داره)

ورژن خودت چیه ( داونگارد ، دراگنبورن ،.....)؟

ببینم تونستی اون قسمت که اسبرن (همون پیرمرده) تو فاضلابه بعد ما باید نجاتش بدیمو بری؟
پاسخ
(10-02-2013, 10:55 PM)The Outsider نوشته است: اقا تورو خدا یکی کمک کنه، واسه من اون پیرمرده تو مراحل اصلی حرف نمیزنه (ایراد داره)
مال من و 5 نفر دیگه هم همین مشکلو داشت ولی خوب دیگه به سختی مرحلهاشو رد کردم 
حالا بگو تو کدوم مرحله مشکل داری؟
پاسخ
آقایون یه سوال داشتم کسی میدونه تو جزیره ی Solesthim (یا حالا هر چی که هست) چجوری میشه اون یارو آهنگره تو دهکده ی اسکال ( همون کوه نشینان) رو یه کاری کنی که هی غیب نشه؟؟؟؟؟[تصویر:  s0%20(60).gif]

این خیلی مشکل حادیه چون آدم پدرش در میاد اگه نتونه غنیمتاشو بفروشه واقعأ زجر آوره.....[تصویر:  s0%20(5).gif][تصویر:  s0%20(5).gif][تصویر:  s0%20(5).gif][تصویر:  s0%20(5).gif][تصویر:  s0%20(5).gif]
پاسخ
(10-02-2013, 10:55 PM)'The Outsider' نوشته است: اقا تورو خدا یکی کمک کنه، واسه من اون پیرمرده تو مراحل اصلی حرف نمیزنه (ایراد داره)

متاسفانه Esbern در نسخه های اولیه حرف نمیزنه و نیاز به پچش هست. نسخه Legendary که من دانلود کرده بودم این مشکل رو نداشت.
پاسخ
(10-02-2013, 11:00 PM)'Mr.B' نوشته است:

ببینم تونستی اون قسمت که اسبرن (همون پیرمرده) تو فاضلابه بعد ما باید نجاتش بدیمو بری؟

واسه من همون ورژن اوله، اره اونجا رو رفتم (یعنی پدرم دراومد! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]). من کل مراحل اصلی رو رفتم ولی کلن میخواستم بدونه تو Legendary Edition که همچین مشکلی وجود نداره که خوشبختانه مدیر انجمن ( Expellite ) جوابم رو داد

(10-02-2013, 11:53 PM)'opty' نوشته است:

من کل مراحل اصلی رو رفتم، ولی چون صداش در نمیومد و نمیدونستم چی میگه، کلن قاطی کرده بودم [img]/images/smi/new/wall.gif[/img]

یه سوال دیگه، بنظرتون stormloak بهتره یا imperial؟؟؟ (نژادم nord نیست)
پاسخ
(10-03-2013, 01:17 PM)The Outsider نوشته است:

واسه من همون ورژن اوله، اره اونجا رو رفتم (یعنی پدرم دراومد! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]). من کل مراحل اصلی رو رفتم ولی کلن میخواستم بدونه تو Legendary Edition که همچین مشکلی وجود نداره که خوشبختانه مدیر انجمن ( Expellite ) جوابم رو داد

من کل مراحل اصلی رو رفتم، ولی چون صداش در نمیومد و نمیدونستم چی میگه، کلن قاطی کرده بودم [img]/images/smi/new/wall.gif[/img]

(10-03-2013, 01:17 PM)The Outsider نوشته است:

تازه بعضی موقعها میدیدم این esbern ای جن جابجا میشه و در یه ثانیه 50 متر تکون میخوره بدون اینکه اعضا بدنش حرکت کنن!!!!!!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
اگه میخوای بدونی کدوم(stormlock یا imperial) بهتره باید تاریخ تامریلو بخونی ولی خودم stormlockها رو بیشتر دوس دارم ولی خیلی موقعها نامردی میکنن
پاسخ
Romam grando
Romans grando
درود بر روم  
درود بر رومی....

ایمپریال بهتره عزیزم چون از روی رومیها طراحیشون کردن. و کلأ خیلی باکلاسن ، سنتی هم فک نمیکنن (چون استورمکلاک ها ور واقع فاشیستی فک میکنن)[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

بنده شخصأ علاقه ی خیلی خاص و ارادت خیلی خاصتر نسبت به روم و رومی هاش دارم چون بزرگترین سرمایشون چیزی بود که حتی  الآن هم به سختی گیر میاد :  "وفاداری".....[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

و به راحتی جمله ی زیر پیروز میدان میشدند:
Veni Vidi Vici
Julio Cesar-
[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question تایپیک رسمی سوالات شما راجع به pc nobody1 628 121,623 12-31-2021, 12:51 PM
آخرین ارسال: CodexRegion
  تاپیک هواداران بازی DMC Msd1992sdt 3 2,049 01-01-2019, 06:48 PM
آخرین ارسال: top10fa
  مشکل شناساندن دسته بازی به بازی dakar 18 Mfmy 1 2,201 09-29-2018, 01:39 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  بازی هایی که به صورت رسمی به فارسی ترجمه شده اند ehrp 6 4,857 11-06-2017, 09:55 AM
آخرین ارسال: aligoli
  تاپیک رسمی مد و اضافات و ... بازی ـه NBA 2K14 Ruthless 1 3,659 02-06-2014, 04:37 PM
آخرین ارسال: Ruthless

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان