امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در رابطه با نرم افزار
سلام وقت بخیر
یه موردی تحت عنوان svhost شدیدا Memory یا همون RAM سیستم من رو اشغال میکنه (حداقل پنجاه درصد) و سیستم به کل فلج شده و نصف عملکرد واقعی رو داره (حتی کمتر!)
چه راهکارهایی هست جلوش رو گرفت؟ end process و این چیزها جواب نمیده باز بازی میشه.
نمونه از Task Manager

[تصویر:  8humwm6o0f99oqwwe2sk_thumb.jpg]

توی اینترنت یکی دوتا راهکار دیدم ولی متوجه نشدم. اصلا جلوش رو نمیشه گرفت. کسی داشته اینو؟ میشه رفع کرد؟
پاسخ
(12-01-2015, 11:18 PM)A.R.A.$.H نوشته است: سلام وقت بخیر
یه موردی تحت عنوان svhost شدیدا Memory یا همون RAM سیستم من رو اشغال میکنه (حداقل پنجاه درصد) و سیستم به کل فلج شده و نصف عملکرد واقعی رو داره (حتی کمتر!)
چه راهکارهایی هست جلوش رو گرفت؟ end process و این چیزها جواب نمیده باز بازی میشه.
نمونه از Task Manager

توی اینترنت یکی دوتا راهکار دیدم ولی متوجه نشدم. اصلا جلوش رو نمیشه گرفت. کسی داشته اینو؟ میشه رفع کرد؟
خیلی خوش شانسی
میدونی چرا؟ چون تنها کسی که میتونه مشکلتو حل کنه منم اونم تو همچین جایی که فقط مال گیمه.
راهش ویندوز عوض کردنه اما فعلا بهتره اینکارو بکنی
این ویروس از GenVirus هستش و الگوریتمش هم اینه که همین که به اینترنت کانکت شدی
شروع میشه به آپدیت شدن خیلی جالب اند به خاطر همین سرویس های سیستم مخصوصا آپدیت ویندوز رو درگیر میکنه با عمل داپلیکیت که یه بحث داره اگه دقت کنی شارز اینترنتت هم مصرف میشه باهاش اگه محدود باشی
اگه اینترنت نباشه اونم نمیاد اما اگه اینترنت داشته باشی  مصرف رمت رو می گیره تو باید تو تسک منیجر قسمت services قسمت wuauserv رو  پیدا کنی بعد روش راست کلیک کنی stop service رو بزنی در این صورت میبینی رمت حالش خوب میشه
اما اگه خود svchost رو end processکامپیوترت هنگ میکنه صفحه دسکتاپ چند بار رفرش میشه کلا قاطی میکنه دلیلش اینه که svchost ویروس نیست
جز پروسه های مورد نیاز کامپیوتره که چند سرویس رو اداره میکنه (این ویروس jeffo هستش فکر کنم اسمش) میاد تو svchost سیستم و موقع آپدیت ویندوز اونم شروع میشه به مصرف رم و مصرف اعتبار.

ولی حتما ویندوزتو عوض کن این ویروس برای مدت طولانی بمونه واسه سیستمت ضرر داره
وقتی ویندوز هم عوض میکنی درایو c رو کلا بردار یه درایو c دیگه ایجاد کن این ویروس بدجور میچهسبه به سیستم
نامرد ترین ویروس شناخته شدس و بدتر از اونکه هیکشی اطلاعاتی در موردش نداره تعجب کردم که اینقدر خوش شانسی
همیشه آپدیت ویندوز هم خاموش کن بازم میگم اگه اینترنتت خاموش باشه svchost هم پیداش نمیشه
پاسخ
(12-01-2015, 11:18 PM)A.R.A.$.H نوشته است: سلام وقت بخیر
نمونه از Task Manager

سلام ویندوزتا عوض کنی بهترین کاره کلا هم سعی کن کلی درایور c را پاک کنی و از اول پارتیشنش کنی و اپدیت ویندوزتا خاموش کن که حجمت میره که حیفه برنامه های اضافی را هم stop بزن تا متوقف بشن موفق باشی.
پاسخ
سلام و خسته نباشید
برنامه ای سراغ دارید که بشه حجم بازی هارو از نصف هم کمتر کرد به صورت فایل زیپ رر یا هر فرمت دیگه ای که بعد بشه اکسترکتش کرد؟ Ghelion
پاسخ
(01-08-2016, 02:42 AM)tak3az.ir نوشته است: سلام و خسته نباشید
برنامه ای سراغ دارید که بشه حجم بازی هارو از نصف هم کمتر کرد به صورت فایل زیپ رر یا هر فرمت دیگه ای که بعد بشه اکسترکتش کرد؟ Ghelion

7z با توجه به اینکه هاردتون پاک شده فکر کنم به دردتون بخوره ولی با یخورده دستکاری توی تنظیمات rar هم میشه یه خورده فشرده ترش کرد یا حتی می تونید یه فایل فشرده رو دوباره فشردش کنید
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
در هنگام نصب اخرین نسخه ایتیونز این ارور دریافت میشه
http://*****/images/r3exwjjyhh07szymdgz4.jpg
یکم سرچ کردم تو نت اینو پیدا کردم ولی چیز زیادی متوجه نشدم

https://discussions.apple.com/thread/721...0&tstart=0
S0 (2)
پاسخ
سلام
من وقتی وارد اکانت اوریجین خودم میشم (برای اجرای فیفا 16) تو بخش store چیزی نیس جز این نوشته
Not Found
The requested URL /en-ir/store/clinet.html was not found on this server

مشکلش چیه ؟
[img=400x18][تصویر:  04bu_original.jpg][/img]
پاسخ
سلام.
دوستان من با نرم افزار  nvidia geforce express
مشکل دارم.
اخرین ورژن درایورم نصب کردم ولی هیچ کدوم از بازی های که روسیستمم هست رو نمیشناسه.
گرافیکمم gtx 970
پاسخ
(05-18-2016, 10:18 AM)MAHMODM نوشته است: سلام.
مشکل دارم.
اخرین ورژن درایورم نصب کردم ولی هیچ کدوم از بازی های که روسیستمم هست رو نمیشناسه.
گرافیکمم gtx 970

بازی هاتون اریجینال هستن ؟
پاسخ
(05-18-2016, 11:12 AM)paprika نوشته است:
(05-18-2016, 10:18 AM)MAHMODM نوشته است: سلام.
مشکل دارم.
گرافیکمم gtx 970

بازی هاتون اریجینال هستن ؟

نخیر.
ولی قبلا روی ویندوز 7 میشناختشون.
ولی رو ویندوز 10 نمیشناسه.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نرم افزار رایگان حسابداری vinasoftware 4 2,208 12-04-2021, 12:30 AM
آخرین ارسال: maahshooshop
  تاپیک رسمی درخواست نرم‌افزارهای ویندوز White Beard 0 1,549 03-12-2019, 01:06 AM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک جامع:درخواست انواع پچ ,کرک و اپدیت نرم‌افزار برای ویندوز و ا علیرضا! 7 3,048 11-19-2016, 11:08 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  مشکلات Games for Windows LIVE در Windows 8 Expellite 11 18,751 11-03-2015, 12:52 AM
آخرین ارسال: 246813579
  ترفند های شما کاربران در نرم‌افزار,ویندوز و بازیهای مختلف علیرضا! 0 1,260 07-28-2015, 11:17 PM
آخرین ارسال: علیرضا!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان