امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در لپ تاپ
به نام خدا

[تصویر:  0qfy6w1z76xrd7d9dmve.png]

مطمئنا نبود چنین پستی برای طرح سوالات و مشکلات پیرامون لپ تاپ و نوت بوک ها، در انجمن احساس می شد. حال در این پست می توانید سوالات و مشکلات خود در زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ را مطرح کرده و منتظر پاسخ مدیران و یا افراد متخصص که توانایی راهنمایی شما را دارند، باشید.

لطفا مشکل و سوال خود را بطور کامل و واضح اعلام کنید تا در فرآیند پاسخگویی، خللی ایجاد نشود.
برای قدردانی و تشکر نیز از کلید" سپاس" با شکل و شمایلی " قلبی" استفاده کنید.
 .
 .
.
باتشکر
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
با سلام 
می خواستم بدونم که آیا پردازنده
AMD Quad Core A10-5750M 2.50GHz up to 3.50 GHz
واسه لپ تاپ
[font=tahoma]MSI GX70 3CC DESTROYER A10 16GB 1TB+128GB SSD 2GB
 ضعیفه یا نه؟

[/font]
پاسخ
(05-22-2016, 04:16 PM)m.m.a نوشته است: با سلام 
می خواستم بدونم که آیا پردازنده
AMD Quad Core A10-5750M 2.50GHz up to 3.50 GHz
واسه لپ تاپ
[font=tahoma]MSI GX70 3CC DESTROYER A10 16GB 1TB+128GB SSD 2GB
 ضعیفه یا نه؟

[/font]

بستگی داره منظورتون از ضعف چی باشه. نسبت به برخی مدلای دیگه مخصوصا مدل های شرکت Intel بله شاید ضعف نسبی داشته باشه.
اما این سیستم لپ تاپ هستش که قطعاتش با دقت تمام کنار هم قرار میگیرن پس با توجه به اعتبار شرکت MSI، مشکل خاصی پیش نمیاد.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
با سلام 
میخواستم بدونم چه Coolpad رو برای لپ تاپ Z5170 لنوو بگیرم . 
ممنون میشم اگه راهنمایی کنه کسی!
;)  BIOSHOCK INFINITE

[تصویر:  bioshock1.jpg]
پاسخ
سلام من جدیدا لب تاپ خیلی داغ میکنه حتی در بازی هایی مثل کانتر برنامه ای باز نیست چی کار کنم مدل لبتاپ:ASUS X550L
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
سلام.دوستان من به تازگی لب تاب msi ge62 7re apache pro خریدم.باتری این لب تاب سرخود هست... میخواستم ببینم مشکلی برای باتری پیش نمیاد همین جوری هم زمان هنگام بازی هام به برق وصله؟ هی شارژ دشارژ نمیشه؟ سواله بعدیم اینه که باعث کاهش عملکرد تو بازی نمیشه؟ اخه قبلا که یه لب تاب دیگه داشتم باتریش جدا میشد وقتی باتری وصل بود و میرفتم تو بازی بازی کند تر اجرا میشد... ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی درگیرم سر این موضوع.اگه راه حلی هم هست بگید ممنون میشم
پاسخ
(01-01-2017, 04:08 PM)The Grand Tour نوشته است: سلام من جدیدا لب تاپ خیلی داغ میکنه حتی در بازی هایی مثل کانتر برنامه ای باز نیست چی کار کنم مدل لبتاپ:ASUS X550L

سلام رفیق، به احتمال زیاد لپتاپتون خاک گرفته، اگه خودتون میتونید لپتاپ رو باز کنید و پاک کنید که عالی اگرم نمیتونید، بهتره پیش یه مهندس لپتاپ برید تا اساسی براتون تمیزش کنه.

(07-29-2017, 05:30 PM)Alireza_008 نوشته است: سلام.دوستان من به تازگی لب تاب msi ge62 7re apache pro خریدم.باتری این لب تاب سرخود هست... میخواستم ببینم مشکلی برای باتری پیش نمیاد همین جوری هم زمان هنگام بازی هام به برق وصله؟ هی شارژ دشارژ نمیشه؟ سواله بعدیم اینه که باعث کاهش عملکرد تو بازی نمیشه؟ اخه قبلا که یه لب تاب دیگه داشتم باتریش جدا میشد وقتی باتری وصل بود و میرفتم تو بازی بازی کند تر اجرا میشد... ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی درگیرم سر این موضوع.اگه راه حلی هم هست بگید ممنون میشم
سلام رفیق، چرا اتفاقا به مرور زمان مثلا بعد از 5 یا 6 ماه عمر باطریتون کم میشه، بهتون پیشنهاد میکنم بعضی اوقات به برق وصل نکنید و کمی باهاش کارهای معمولی، مثل فیلم دیدن، نوشتن، نت چک کردن و اینا رو انجام بدین. دلیل اینکه بازی ها رو وقتی که به برق وصل نیست کند اجرا میکنه توی همه لپتاپ ها است {بجز لپتاپ های جدید مخصوص گیمینگ مثل Razer که امسال اومد}. قضیه ازین قراره که وقتی لپتاپ به برق وصل نیست باتری نمیتونه برق سی‎پی‌یو و مانیتور و گرافیک کارت رو همزمان تامین کنه در نتیجه بازی لگ میزنه، پس بهتره وقت بازی به برق وصل باشه و وقتی که کارای روزمره میکنید بخاطر اینکه باطری خراب نشه از برق بکشید تاکه باطری هم کار کنه.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما درباره سخت افزار spartacus 522 99,143 09-26-2018, 02:22 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,663 06-11-2017, 10:36 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,460 06-11-2017, 10:29 PM
آخرین ارسال: avandprinter
Thumbs Up بایوس های جدید ایسوس برای اورکلاک CPU های Skylake ضریب بسته (غیر رسمی) Mr. DB 3 2,198 01-11-2016, 12:28 PM
آخرین ارسال: Mr. DB
  صفحه رسمی بخش قطعات ایسوس ایران در اینستاگرام Mr. DB 0 1,134 09-30-2015, 12:11 PM
آخرین ارسال: Mr. DB

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان