امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در موبایل و گوشی های هوشمند
(09-12-2015, 12:32 AM)Sina Assassin نوشته است:
(09-12-2015, 12:14 AM)Marvel Demon نوشته است: سلام.
دوتا سوال دارم. 
سوال اول: من یه گوشی Xperia sp دارم که Pattern ش رو یادم رفته. 20 بار هم اشتباه کشیدمش و گفت که باید با سوال امنیتی گوشی رو باز کنی. الان هم یادم نمیاد سوال چی بود.
راهی نیست بشه گوشی رو بشه باز کرد؟؟
فایل هاش هم اصلا برام مهم نیستن. حذف هم شدن اشکال نداره.
سوال دوم: من یه تبلت اپل دارم که نمیتونم باهاش وارد اکانت انجمنم بشم. یعنی به اکانت هیچ سایتیم وارد نمیشه!!! چیکار کنم؟؟

سلام برای سوال اولتون باید گوشی رو فکتوری ریست کنید.با یکم سرچ میتونید طریقه انجام این کار رو از بوت لودر پیدا کنید.
سوال دوم هم مرورگر رو عوض کنید ببینید مشکلتون حل میشه.اگه نشد به احتمال زیاد آنتی ویروس یا فایروالی رو تبلتتون نصب کردین که اجزای دسترسی به سایت ها رو نمیده.البته من تجربه ای با دستگاهای اپل ندارم اما یه بار برای تبلت خودم اتفاق افتاده بود که مرورگر رو عوض کردم درست شد.
موفق باشید.
با این کار گوشیم آسیب میبینه؟؟

چون من ميخوام این گوشی رو بفروشم
پاسخ
دوتا سوال دارم. 
سوال اول: من یه گوشی Xperia sp دارم که Pattern ش رو یادم رفته. 20 بار هم اشتباه کشیدمش و گفت که باید با سوال امنیتی گوشی رو باز کنی. الان هم یادم نمیاد سوال چی بود.
سوال دوم: من یه تبلت اپل دارم که نمیتونم باهاش وارد اکانت انجمنم بشم. یعنی به اکانت هیچ سایتیم وارد نمیشه!!! چیکار کنم؟؟
سلام دوست عزیز
جواب اول: خب برای این کا رگوشی خودتون رو ببرید پیش یک تعمیرکار موبایل و بهش بگید تا گوشی رو براتون فلش کنه و یا اندروید گوشی  شما رو تعویض کنه و به آخرین نسخه ی موجود آپدیت کنه. با این کار تمامی اطلاعات گوشی شما حذف خواهد شد و گوشی مثل روز اول میشه.

جواب دو: قبلا روی گوشی اکانتی سیو شده بوده یا نه اولین بار هست که می خواهید اکانتی رو وارد گوشی کنید؟ با چه مرورگری امتحان کردید؟ با مرورگر کروم امتحان کردید؟
اگر تمامی اینکار ها رو انجام دادید یک بار گوشی رو ریست کنید به احتمال مشکل حل خواهد شد.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(09-12-2015, 11:12 PM)مجید نصر نوشته است:
دوتا سوال دارم. 
سلام دوست عزیز
جواب اول: خب برای این کا رگوشی خودتون رو ببرید پیش یک تعمیرکار موبایل و بهش بگید تا گوشی رو براتون فلش کنه و یا اندروید گوشی  شما رو تعویض کنه و به آخرین نسخه ی موجود آپدیت کنه. با این کار تمامی اطلاعات گوشی شما حذف خواهد شد و گوشی مثل روز اول میشه.

جواب دو: قبلا روی گوشی اکانتی سیو شده بوده یا نه اولین بار هست که می خواهید اکانتی رو وارد گوشی کنید؟ با چه مرورگری امتحان کردید؟ با مرورگر کروم امتحان کردید؟
اگر تمامی اینکار ها رو انجام دادید یک بار گوشی رو ریست کنید به احتمال مشکل حل خواهد شد.

اولین بار هست میخوام وارد بشم. 
با کروم و سافاری هم امتحان کردم
پاسخ
(09-12-2015, 11:15 PM)Marvel Demon نوشته است:
(09-12-2015, 11:12 PM)مجید نصر نوشته است:
دوتا سوال دارم. 
سلام دوست عزیز

اولین بار هست میخوام وارد بشم. 
با کروم و سافاری هم امتحان کردم
ارور خاصی نمیده؟ با مرورگر فایر فاکس امتحان کردید؟ با چیز شکن چطور؟
IOS تبلتت ورژن چنده؟
خیلی عجیبه اگه بدون هیچ دلیلی وارد هیچ اکانتی نمیشه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
تبلتم ipad air 2 64 هست. Ios هم ورژن 8 هست.
ارور هم نميده.
با شیلتر شکن و فایرفاکس امتحان نکردم.
ولی سافاری و کروم وارد نمیشدن
پاسخ
سلام تو رو خدا جواب بدید
من گوشیم سامسونگ گلکسی اس 3 هستش وقتی تلگرامو باز میکنم بدجور هنگ میکنه
تو تلگرام خیلی گروه و مخاطب دارم نکنه از اونه؟ هر روز خیلی پیام میاد استیکر هام هم خیلی زیادند.
کمکم کنید وقتی تلگرامو باز میکنم هر کاری توش میکنم هنگ میکنه
پاسخ
(09-25-2015, 04:22 PM)peyman witcher نوشته است: سلام تو رو خدا جواب بدید
من گوشیم سامسونگ گلکسی اس 3 هستش وقتی تلگرامو باز میکنم بدجور هنگ میکنه
تو تلگرام خیلی گروه و مخاطب دارم نکنه از اونه؟ هر روز خیلی پیام میاد استیکر هام هم خیلی زیادند.
کمکم کنید وقتی تلگرامو باز میکنم هر کاری توش میکنم هنگ میکنه

احسنت !
برادر خو خودت داری میگی گروه و استیکر زیاد داری بعدش میپرسی چرا هنگ میکنه ؟ همشونو خالی کن بعد یه دور خاموش روشن کن درست میشه
پاسخ
آخرین نسخه رو نصب کن؟

نشد بکاپ بگیر گوشیت رو ریست کارخانه کن من این اتفاق رو تجربه کردم.
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
(10-02-2015, 05:38 PM)arsham mgs نوشته است: دوستان بهترین گوشی کلا چیه؟ محدودیت مالی ندارم
یه سوالم دیگه بهترین گوشی از لحاظ کیفیت دوربین چیه؟

این جا مطرح کنید

https://forum.gamefa.com/Thread-%D9%85%D...9%84%D8%AA
پاسخ
سلام علیکم
من یه گوشی هواوی دارم مدل Y600 میخوام روتش کنم کینگ روت جواب نداد شما راهی میدونید :(
[تصویر:  AAR2.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی بازی پابجی موبایل ehsan9898 2 2,070 01-27-2024, 01:31 PM
آخرین ارسال: masoudix
Photo نکات اد کردن دوست یا تیم در پابجی موبایل: چگونه و چطور؟ gamegem 1 2,985 07-16-2022, 04:08 PM
آخرین ارسال: Crystobal
  چطور Call of Duty: Black Ops 3 را در موبایل بازی کنیم ساسان گیمر 1 756 04-25-2022, 11:52 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  گوشی اقساطی گیمینگ hvonisenbourne 1 1,918 04-06-2022, 12:40 PM
آخرین ارسال: pishrotech
  رمز گوشی یادم رفته بود که ... hercent 0 627 03-04-2022, 02:19 AM
آخرین ارسال: hercent

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان