امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی مناظره بین اعضای فروم گیمفا
من یک فن Pes بودم تا این که نسخه 2014 حسابی اعصابم رو خورد کرد! نمیدونم چرا خواسته بودن بازیشون رو شبیه فیفا کنند؟ آخه طرفداران Fifa که نمیان طرف شما شما با این کارتون طرفدارای خودتونم میپرونید خلاصه همه چیز دست به دست هم داد تا برای بار دوم - سال 2010 هم یه بار فیفا خریدم-  فیفا رو در سال 2014 بخرم واقعا بهتر Pes بود البته بگما Pes 13 به نظر من بهتر از Fifa بود به طور کلی من خودم با Pes بیشتر حال میکنم و لی واقعا ناراحتم کرد و مجبور شم Fifa بخرم ولی من از سال دیگه فن بازی رو میگذارم کنار هر 2 رو میخرم و بازی میکنم سپس میگم کدوم خوب بوده
.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
مرسی تاپیک باحالیه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من که بار ها گفتم pes بازم البته بودم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]ولی میدونستم فیفا بهتره . pes 2014 رو هم که اصن بازی نکردم . منتظرم فیفا 15 بیاد بزنیم تو رگ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یه سوال من فیفا بازی نکردم مگه لیگ ترکیه تو فیفا 2014 نبود آخه الان دارن رای گیری میکنن لیگ ترکیه هم هست[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]شاید هم کلا نبود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
واقعا PES قابل مقایسه با FIFAـی کبیر هست؟!
من قبلا فن شدید PES بودم، اما از سال 2012 فقط FIFA بازی میکنم (اون موقع فهمیدم که فیفا چقدر شاهکاره)
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
جالبه اینجا همه اول PES باز بودن بعد یهو فیفایی شدن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]. یادمه اولین فوتبالی که تو PC زدم FIFA 98 بود (عجب دورانی بود یادش بخیر). نمیگم فیفا همیشه بهتر بوده ولی کلا من بیشتر حال میکردم باهاش. خصوصا در 4 سال اخیر [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  83335-FIFA98RoadtoWorldCup.jpg]
[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
(07-08-2014, 03:34 PM)'Sherlock Holmes' نوشته است: اگه از دید فن بازی بخوام به این دو رقیب نگاه کنم در یک کلام میگم PES و دیگر هیچ!
ولی باید قبول کرد که PES چند سالیه که PES سابق نیست و زیر سایه غولی به نام fifa قرار گرفته.باید ببینیم بعد از اعتراف کونامی، تغییری تو pes مشاهده می کنیم یا باز هم همون عنوان کلیشه ای و صد البته ضعیف رو پیش رو داریم.

بک سری طرفدار گیم پلی فیفا هستن و میگن که واقعی تره ولی بعضی ها مثه بنده علاقه زیاد به کیفیت تصویر و ... دارم .پس به نظر من به جز افتضاح پارسال کیفیت و طراحی تصویر کونامی حرف نداشته 

پاسخ
(07-08-2014, 04:41 PM)'White Fang' نوشته است: جالبه اینجا همه اول PES باز بودن بعد یهو فیفایی شدن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]. یادمه اولین فوتبالی که تو PC زدم FIFA 98 بود (عجب دورانی بود یادش بخیر). نمیگم فیفا همیشه بهتر بوده ولی کلا من بیشتر حال میکردم باهاش. خصوصا در 4 سال اخیر [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  83335-FIFA98RoadtoWorldCup.jpg]
[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

آره.. همه PES بازی میکردیم چون دوران اوجی داشت تو نسل طلایی PS2
منم فیفا 98 بازی کردم.. ولی فیفا تو اون دوران ضعف زیادی داشت... شما هم PES بازی کردی پس الکی فکر نکن فیفاباز اصیلی وجود داره
مثل مایکروسافت و سونی و نینتندو میمونه.. اینطوری باشه تمام سوونی بازا و مایکرو فن ها اول نینتندویی بودن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img].. بعدا شدن سونی باز و مایکرو فن

پاسخ
من هر دو تا رو دوست دارم هر چند هیچ کدومشون یه شبیه ساز نیستن . اما من بخش مولتی پلیر fifa دوست دارم گیم پلی فیفا به نظرم روان ولی PES بیشتر کنترل شده است . 
[تصویر:  zk9npfsj2c1sxcmrcx2d.jpg]
پاسخ
من 2008 گناهه کبیره انجام دادم رفتم فیفا گرفتم ولی نمی دونم چرا هر موقع بازیش می کردم، احساس می کردم که دارم فیلم می بینم این شد که برگشت کردم به سمت PES به نظرم PES 13 خوب بود اما 14[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
پاسخ
فیفا: جزئیات عالی و فوق العاده
PES: گیم پلی اکثریت پسند
من تو فوتبال، قسمت بازیکنی رو فقط میرم. (تو PES اسمش Become a Legend هست و تو fifa اسمش carrier هست اشتباه نکنم). اگر بخوایم این رو مقایسه کنیم صد در صد فیفا تو این قسمت عالی تر عمل کرده و وقتی در نقش یک بازیکن هستیم، تو فیفا واقعا حس می کنیم تو دنیای فوتبال هستیم ولی تو PES[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اطلاعاتی که از بازیکن داده شده تو FIFA صد در صد بهتره.
ولی در کل اکثریت میشینن فقط بازی میارن و انجام میدن که از نظر من PES از لحاظ گیم پلی 100 درصد باحال تره. نمی گم واقعی تر هست ولی جذاب تر هست. نسخه 14 PES هم باید انداخت دور.

پاسخ
ممنون از تاپیک خوبتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] 
اینم بگم که فقط pes و دیگر هیچ هر چند تو نسخه 2014 گند زد ولی 2015 خوب می شه البته امیدوارم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 80 23,402 07-27-2019, 02:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 25,475 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 3,195 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 310 126,729 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 12,639 10-16-2016, 11:38 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان