امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی Easter Egg بازی های ویدئویی
[تصویر:  video_game_wallpaper_great_name_by_obubb...67r311.jpg]

مدیر تاپیک : کسری کاظمی (BadBoy4Ever)

با سلام خدمت دوستان عزیزم در انجمن تخصصی سایت گیمفا،از این پس میتوانید رازهای مخفی جالب درون بازی های ویدیویی را به راحتی درون این تاپیک،همراه با شیوه پیدا کردن و بحث و تبادل نظر درباره آن ها پیدا کنید. توضیح مهم : فقط لطفا بحث و تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی عنوان GTA V را در تاپیک زیر انجام دهید. لینک. توجه شما را به توضیحاتی مختصر درباره رازهای مخفی درون بازی های ویدیویی جلب میکنم :

[تصویر:  binary_easter_egg_580x207.jpg]

قطعا افراد زیادی متعجب شدند وقتی که در اتاق شماره 18 بازی ماجراجویی (کنسول آتاری 2600) به دیواری برخورد کردند که با نوشته های عجیبی پوشیده شده بود : این بازی توسط Warren Robinet ساخته شده است.

[تصویر:  adventure_easter_egg.jpg]

این تصویر اولین راز مخفی درون بازی های ویدیویی است.بازی ای که تعریف جدیدی را در صنعت بازی های ویدیویی پایه گذاری کرد،Easter Egg ها. رازهایی که در لابلای عناوین سنگین،رنگارنگ و حتی ترسناک مخفی شدند تا ما را بترسانند و حتی لبخندی را بر روی لب ما بیاورد. در طی دهه اخیر فرنچایز Metal Gear با داشتن بیشترین تعداد رازهای مخفی توانسته رکوردی را برای خالق خلاقش استاد کوجیما به ارمغان بیاورد. علاوه بر فرنچایز نام برده،می توان جالب ترین،عجیب ترین و در عین حال بیشترین رازهای مخفی را در سری مشهور GTA کشف کرد،که عنوان GTA V به تنهایی تا به حال بیش از 300 راز کشف شده دارد (خودم یکیشو کشفیدم که تو تاپیک میتوانید پیداش کنید).ما سعی داریم تا تمام رازهای مخفی در صنعت بازی را برای شما در این تاپیک شفاف سازی کنیم پس با ما همراه باشید.
پاسخ
عالي بود داداش با اينكه به جدا بودنش ترجيح مي دادم ولي اينطور هم بد نيست و خيلي هم خوبه
خيلي هم عالي خيلي هم خوشم اومد
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
عالی بود فقط اگه بازم ادامه بدی عالی تر میشه.
سپاس :heart:
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
اینطوری بزاریشون بهتره ولی کاشکی بالای در قسمت مینوشتی قسمت چند تا آدم قاطی نکنه
پاسخ
(04-09-2015, 06:33 PM)HOSSEIN COD نوشته است: اینطوری بزاریشون بهتره ولی کاشکی بالای در قسمت مینوشتی قسمت چند تا آدم قاطی نکنه
نگران نباش هر راز جدیدی که اضافه کنم تو عنوان تاپیک می نویسم که یه راز اضافه شده
پاسخ
نه از من ميشنوي كلا يك پست جديد توي همين تاپيك قرار بده تا بياد اول و در كنارش پست اول رو هم آپديت كن
اينطوري بهتره
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
1-حروف اول عنوان مراحل،رازی ناراحت کننده

در بازی dead space که بمبی کامل برای طرفداران سبک وحشت و اکشن بود با رازی خیلی عجیب و غیر قابل باور روبرو بودیم،رازی که اگر کسی قبل از اتمام بازی کشفش کند به طور قطع داستان برایش اسپویل می شود که این مورد برای خودمم پیش آمده است.
خیلی ساده است فقط کافیست که حرف اول نام هر مرحله را برداشته و کنار هم قرار دهید تا به حقیقتی دردناک دست یابید.

نام مراحل به ترتیب و کشف حقیقت دردناک :

New Arrivals

Intensive Care

Course Correction

Obliteration Imminent

Lethal Devotion

Environmental Hazard

Into the Void

Search and Rescue

Dead on Arrival

End of Days

Alternate Solutions

Dead Space

که با قرار گرفتن در کنار هم این پیام به دست می آید :

Nicole Is Dead

نیکول نامزد گمشده ی آیزاک از مدت ها پیش مرده بود...

[تصویر:  2015_04_10_1001201.jpg]
پاسخ
خیلی هم عالی داداش! خوب شد که همه رو در یک تایپک قرار دادی
دستت درد نکنه
پاسخ
2-آدم خواران وایس سیتی

باز هم جی تی ای و منبع کاملی از رازهای مخفی.
فقط من موندم تو وایس سیتی چرا راک استار گیر سه پیچ داده به گوشت انسان،مگه مرغ و گوسفند چشونه ؟

به این قسمت از نقشه بروید :

[تصویر:  2015_04_10_192213.jpg]

می توانید مغازه قصابی خانواده رومرو را مشاهده کنید :

[تصویر:  2015_04_10_192226.jpg]

و وقتی به پشت شیشه مغازه بروید با این صحنه رو برو می شوید :

[تصویر:  2015_04_10_119161411.jpg]

انواع خوراکی های لذیذ از مغز گرفته تا دل و جیگر موجود می باشد پس بفرمایید...
نوش جان
پاسخ
X خیلی جالب بود باید اسم بازی رو جی تی ای آدم خوار ها قرار می دادند.
اون فضای مرده هم خیلی جالب و غم انگیز بود واقعا وقتی دیدم یه جوری شدم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی درخواست ترینر , سیو و کد های تقلب بازی smsm 155 50,156 11-22-2019, 01:54 AM
آخرین ارسال: gh1234
  تاپیک رسمی درخواست ترینر بازیهای رایانه‌ای White Beard 1 1,285 03-18-2019, 08:43 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک رسمی ابزار و اضافات بازی GTA V (ماد،اسکین،ترینر،آموزش و...) BadBoy4Ever 632 163,552 07-10-2017, 08:47 AM
آخرین ارسال: اکبراکبری
Heart تاپیک دانلود بروز سیو بازی ها AMIR_PC 22 19,375 01-19-2017, 08:39 PM
آخرین ارسال: AMIR_PC
  تاپیک رسمی ابزار و اضافات بازی های ویدیویی (ماد،اسکین،راهنمایی و...) BadBoy4Ever 10 5,335 11-03-2016, 12:54 AM
آخرین ارسال: AMIR_PC

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان